Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Widzę, że ile osób tyle różnych faworytów. Byłam klientką mniej więcej połowy wymienionej w tym temacie i z czystym sumieniem można polecić zaledwie garstkę. Bądźmy szczerzy, że nie każdy fryzjer potrafi zadowolić swojego klienta :)... Od około roku chodzę do Łukasza Orędowicza na Wilanowską i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Zawsze słucha, proponuje i jestem zadowolona z efektu :)... Teraz jest promocja na strzyżenie i koloryzacje, więc polecam każdej niezdecydowanej :). https://www.facebook.com/OKSTUDIOLUKASZOREDOWICZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientka Pani Sylwii. Pani Sylwia otwiera swój salon. Otwarcie odbędzie sie koło 6 kwietnia. Mogę podać numer kontaktowy do niej: 882 907 470.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia tel 882 907 470 mam nadzieje że się nie pogniewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wizytom w saunie: Korzystanie z sauny ma więc wiele zalet dla urody, przede wszystkim wyglądu skóry: 1. gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum – dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry; 2. z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobieg zatrzymywaniu wody i puchnięciu; 3. tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona; 4. skóra staje się gładka; 5. organizm wolniej się starzeje; 6. wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyny; 7. dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane; 8. zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po ciężkim i stresującym tygodniu warto więc znaleźć wolną chwilę na wizytę w saunie. Na takim zabiegu bardzo skorzysta nasze ciało i skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie koleżanka poleciła salon Agness przy Al. Komisji Edukacji Narodowej (Ursynów), byłam już kilka razy i jestem naprawdę bardzo zadowolona z usług. Jak dla mnie, nie ma lepszej oferty w Warszawie. Zawsze miałam problemy z odcieniem koloryzacji, a tutaj wychodzi dokładnie to, co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam jakis czas temu w www.rezydencja-urody.pl/ i naprawde zrobili mi wlosy pieknie. dso tego tak sa odzywione, ze naprawde warto, niedlugo ide na kolejna wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLena87777
Fabryka Marzeń przy ul. Oleandrów - bardzo nie polecam. Dlaczego? Pierwsza koloryzacja wyszła świetnie (ombre), po jakimś czasie przyszłam na odrost i przyciemnienie koloru z zachowaniem refleksów na włosach. Pani Patrycja nie sprostała zadaniu - wyszłam z jednolitym, płaskim brązowym kolorem na całej długości, bez cienia refleksów. Zareklamowałam usługę, po czym usłyszałam, że na refleksy mogę się ponownie umówić odpłatnie. Żałosne i antyklienckie zachowanie... Przy czym za ombre wydałam 480zł, a za odrost z przyciemnianiem (które okazało się walnięciem jednolitego ciemnego koloru) 300zł. W 2 miesiące 780zł poszło, a dziś efekt jest mocnooo przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uwagi na fajne zdjęcia na FB też myslalam o Fabryce Marzen, ale jeszcze jak kiedys mieli mozliwosc wystawiania opinii na FB to stwierdzilam, ze cos jest nie tak. Ceny wysokie (ze zwyklej koloryzacji okazuje sie pozniej ze byly uzywane jakies olejki TCA dodatkowo platne, maski specjalne), a fajny efekt podobno jednorazowy. No swiadczy o czyms to ze nie maja juz mozliwosci wystawiania opinii na FB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaa9222
Byłam w fabryce, ale rozczarowal mnie efekt ktory byl przecietny a wydalam sporroooo pieniedzy. Patrycja strasznie gwiazdorzy i gada o kasie, zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek00
Cześć Chciałbym Wam polecić super serwis http://znanystylista.pl/warszawa Można wyszukać tam dobrego fryzjera i umówić się na wizytę przez kalendarz on-line bez konieczności dzwonienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek00
Cześć Chciałbym Wam polecić super serwis http://znanystylista.pl/warszawa Można wyszukać tam dobrego fryzjera i umówić się na wizytę przez kalendarz on-line bez konieczności dzwonienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w for hair przy hotelu Sobieskim (plac zawiszy). Ceny kosmiczne... a koloryzacja nie zrobila szału. Chciałam sombre, a wyszlo cos z bardzo delikatnymi pasemkami a'la balejaz... w Fabryce marzen tez bylam, ale w ubieglym roku - Patrycja byla nowozatrudniona i byla znizka 20% na jej uslugi. Podciecie beznadziejne, a kolor średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie numerem 1 w Warszawie jest salon Gnatyshyn przy al. Ken 36A, pracują tam zawodowi styliści, którzy są w stanie sprostać gustom nawet najbardziej wymagającym klientom. Ja najbardziej lubię zapisywać się do Pani Marleny. Super fryzjerka, kreatywna i z pomysłem na nową fryzurę. http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!! uważajcie na Fabrykę Marzeń i pracującą tam Patrycję!!!! Przyszłam na zrobienie jednolitego koloru z refleksami, a ona zrobila mi ombre... proste ombre za cene 480zł. Mowiac mi ze myje mi wlosy szamponem arganowym (bardzo drogim), ktory mi pokazala, pozniej widzialam kątem oka jak uzywala innego... Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryza
Polecam salon Shake Your Head na ulicy Szucha. Wspaniali styliści z Grzegorzem Dużym na czele. Zindywidualizowane podejście do klienta. Analiza kolorystyczna i dopasowanie fryzury do kształtu twarzy i głowy. Naprawdę świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu fryzjerów miałam okazję odwiedzić, ale Vitalij z salonu Gnatyshyn jest rewelacyjnym stylistą. Fryzjer z prawdziwego powołania do którego warto się zapisać jak chce się mieć elegancką i szykowną fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja z Fabryki Marzeń - koszmar. Chciałam refleksy, a wyszło ombre. Zdjęcia na fb są retuszowane. Cena bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika8765
Interesowalam sie Fabryka na Mokotowie, ale jak powiedzieli mi cene to podziekowalam. Skusilam sie z kolei na salon Agness i jestem zadowolona, rowniez finansowo OK :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kilka razy się nacięłam. Przyjechałam na studia 2 lata temu i nie znam nikogo, kto mógłby mi coś polecić. Po chyba 4 próbach trafiłam do studio Tamka przy metrze uniwersytet i byłam tam już kilka razy i na szczęście zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem po wieloletnich poszukiwaniach jest Łukasz Orędowicz. Widać, że ma kosmetyki z górnej półki, w ręku fach, na twarzy uśmiech. Pod każdym względem daję mu 1 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukasz z ok studio z wilanowskiej jest najlepszy. Doradza jak pielegnowac wlosy i jakich kosmetykow uzywac. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo myślę. Orędowicz najlepszy ! ! polecam każdej koleżance ! nawet mój mąż do niego chodzi i uważa ze super tnie ! ! doświadczenie ma, talent ma, pomysły ma ! ! ostatnio nakładał mi siwy kolor . Wie jak dopasować fryzurę do kobiety.. i do nastroju. Jeszcze żadna koleżanka nie wyszła od niego niezadowolona ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge polecic Ci bardzo dobrego fryzjera w Warszawie. osobiscie ciagle do niego chodze. kontakt znajdziesz na stronie http://rezydencja-urody.pl/ potrafia wyczarowac cuda na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeŁup
Polecam Shake Your Head na Alei Szucha 8. Profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera. To nie tylko fryzjerzy. Dokonują też analizy kolorystycznej włosów. Można również poprosić o poradę stylisty. Na pewno warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzis w Fabryce Marzen przy Oleandrow i jestem rozczarowana. Fryzjerka zrobila koloryzacje wg wlasnego "widzimisie", a podciecie polegalo na scięciu na prosto wlosow. Szkoda, bo nie o to chodzilo, a kasy poszlo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×