Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaligrafka_80

styl vintage - świetne zdjęcia..

Polecane posty

Gość kaligrafka_80

nie wiem czy już ktoś widział te fotki, może to żaden news.. ale są boskie: http://vintageshop.pl/inspiracje.html (te z tytułem Vintage, vintage).. uwielbiam taki styl.. ale niestety trduno mi cos na siebie kupić, bo mam rozmiar 44.. może ktoś widział takie ciuchy w moim rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzi szasza
nie mam pojęcia co ci się tam podoba. większośc rzeczy to po prostu stare ciuchy z a wygórowana cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorąży zawsze zdąży
Zdjęcia to są tam fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomiete te ubrania !!!! i nie zupelnie sie zgodze, ze to styl vintage...raczej ciut taki udawany vintage to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pomysl jak zwykly ciucholand jakich tysiace (10 zl/kg) sprzedac w nowym opakowaniu i z modna etykietka \"vintage\" - za odpowiednio wyzsza cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorąży zawsze zdąży
Zaden ze mnie fotograf, i nie mam ani aspiracji , ani uprawnień, żeby robić dobre zdjęcia. Ale ocenic potrafię. Zle uczesane i umalowane modelki, o twarzach zmęczonych i okraszonych pryszczami. Zaniedbane włosy i fryzury , jak po upojnej nocy. Zdjęcia za mało artystyczne jak n a to, żeby je tylko pokazać, i za mało pokazujące przedmiot do sprzedania jak n a sklep. Wiesz, kiedys to przeglądałam, poucinane, były długosci sukienek np. Albo cos sie robi profesjonalnie, albo nie zawraca głowy. Bo jak mam to kupić, to musze zobaczyc z przodu , z tyłu , . z boku. dokładnie. Albo chcę pozachwycac sie zdjeciami. A wtedy patrzenie n azmęczone, zle umalowane , zlu uczesane twarze modelek raczej mnie nie w ten zachwyt nie wpędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowy dzień
Rzeczywiście troche lumpiarsko wyglądają te modelki. Po przejściach, ale z pretensjami. Niby wieczorowa bluzka, ale mocno niedoprasowana, włosy upięte, ale widać, że zaniedbane. To takie klimaty, mnie to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia F
tylko jak te ciuchy wyglądają na takie pomięte i zużyte na zdjęciach, to jakie są w rzeczywistości? Nie zdecydowałabym sie na ataki zakup przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzli i strejlali
ale jesteście sępy... mam wrażenie że tu siedzą sami bezrobotni z pretensja do życia, ze im nie wyszło.. nawet w najgorszym projekcie jest cos dobrego i tak normalni ludzie i bez kompleksów patrzą na życie.. pozostało mi wam tylko współczuć.. ja z taką postawą chyba zrzuciłbym się z mostu, a już na pewno bym się nie rozmnażał. a jeśli chodzi o sesję - dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jejku człowieku
jaka sesja jest ok? No przepraszam człowieku, ale porozmawiajmy może najpierw o sklepie na 10 stronie jest czerwona spodnica z szalem. Jak potencjalna klientka ma to obejrzec jak zobaczyc długośc , wykończenie dołu? Co wnosi to zdjecie? Czy moze sprzedającemu ten komplet zalezy n a ukryciu pewnych rzeczy. takiego pokazywanie bylejakiego rzeczy jest to więcej. więc jaki ja mam interes żeby zrobic tu zakupy, zapłacić za przesyłkę , przelew, jezeli w bylejakiej ciucharni, wyszukam te rzeczy i będe mnie kosztowały pare złotych? I będą mogła każdą rzecz dokładnie obejrzeć. Chcesz człowieku robic interes to rób to z głową, a nie szukaj jeleni. Zrób sklep z prawdziwego zdarzenie z niebanalnymi rzeczami, dobrej jakości, znanych projektantów. A to sa po prostu stare zużyte ciuchy, z lat 90, które normalnie wyrzuca sie do zsypu. Bo ani to jakość, ani uroda. A Za 30 40 zł, to można z powodzeniem kupić moze tez bylajaką, ale przynajmniej nową bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzli i strejlali
ale tu nie chodzi o zaden sklep tylko o wasze zawistna postawe.. sam prowadze sklep tyle że w realu i nie w tej branży ale z taka lawiną zaciekłości i zawiści to się nie spotkałem.. zawistne te komantarze i żenujące.. nie mówiąc o tonie.. mam wrażenie że pisane przez konkurencje na poziomie o kt. nawet pisać mi szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobylasta
ja też myślę, ze przesadzacie z ty pisaniem że te rzeczy są w kiepskim stanie.. sama tam kupiłam bluzkę o jakich piszecie że stare i do ssypu i była extra i nosze i wszyscy pytają gdzie taka ekstra kupiłam.. ale oczywiście tych co lumpków nie lubią nie przekonam - zresztą nie zamierzam.. ale kultury w tych wypowiedziach faktycznie brak.. zreszta w każdym sklepie są lepsze i gorsze rzeczy - a generalizowanie na pewno nie ułatwi konwersacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o wstret do lumpexow. Zrobilam nie raz zloty interes w ciucholandzie, np. kupujac oryginalna torebke Vuittona za 6 zlotych (gdyby ta kobitka wiedziala, ze wlasnie sprzedaje cos o wartosci jej miesiecznych dochodow...), suknie Versace z pieknego jedwabiu i mnostwo innych rzeczy. Jest taka subtelna roznica miedzy starym, zwyklym, niemodnym ciuchem a ubraniem kolekcjonerskim, vintage. W tym sklepiku intenetowym najwyrazniej jej nie widza. Zgadzam sie z przedmowcami, ze jakosc prezentacji ciuchow (abstrachujac od nich samych) jest fatalna: brak zblizen, brak informacji o skladzie tkaniny, po prostu amatorszczyzna. Takie jest moje zdanie ktore tu niniejszym, kulturalnie, wyrazam. Jako milosniczka oryginalnych i stylowych ciuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jejku człowieku
Słuchaj, ja korzystam z zakupów w takich sklepach, tylko , moge je obejrzec, wziąć do ręki, nie płacę, za przesyłki, przelewy, a rzeczy s a kilkakrotnie tańsze. Wez sobie człowieku te rady do serca, i popracuj nad tym sklepem. Zadbaj o atrakcyjny towar, o ładne pokazanie rzeczy i DOKŁADNE! Czyz nie miaałam racji z tą czerwona spodnica z szalem? Mam wytknąc jeszcze jednostkowo, żle poprasowane rzeczy. W takiej formie jak wy to macie, to sprzedaje się na wagę. A w takiej cenie po kilkadziesiąt złotych to mozn a na wyprzedazach upolowac modne nowe rzeczy dobrych firm.. Przeciez to co WY sprzedajecie to żadne markowe ciuchy. To tylko stare rzeczy z lat 90 i 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaki serwis ortograficzny na kafeterii, nawet bledy poprawiaja :) \"abstrahowac\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jejku człowieku
No właśnie Wiosenko, nie napisałam jeszcze , że nikomu nie przyszło do głowy, że informacja o składzie tkaniny jest istotna. Czyli kiepskie zdjęcia, brak informacji o tkaninie, kupuje sie dosłownie kota w worku. Bardzo dobre określenie amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslę że się czepiacie. są rzeczy gorzej opisane ale są i bardzo konkretnie. podobnie ze zdjęciami. zresztą jak świat światem nie zadowolisz nikogo.. jedni kupują na allegro, inni wolą supermarkety jeszcze inni wolą pojechać na wyprzedaże na Zachód.. i jakoś wszystkim się wiedzie i każdy znajdzie swego klienta... nie wiem o co tyle kłótni.. trza się cieszyć że dla każdego jest jakaś alternatywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzli i strejlali
ja to mam wrażenie że ten atak to z jednych ust idzie tylko nicki zmienia.. taki zgody i rytmiczny song przedstawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy me him
what the fuck, a jakie modelki wypasione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tam zaraz atak, jakis zapyzialy sklepik internetowy az tak mnie nie obchodzi. Rozmawiamy sobie tylko, kazdy ma swoje zdanie. Gdybym byla na miejscu jego wlascicieli to wolalabym uslyszec konstruktywna krytyke niz komunaly w stylu \"jest ladnie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech CI bedzie
niech Ci będzie, że jedna i ta sama osoba. Nikt tu nie będzie udowadniał, że nie jest wielbłądem, tylko zastanów się nad zarzutami postawionymi temu sklepowi. Kiepskie zdjęcia, nie pokazujące towaru, brak opisu tkanin z których sA ZROBIONE, RZECZY SA pogniecione, zuzyte , a ceny mocno zawyżone. Wez zatrudnij kogoś, kto będzie miał dostęp do dobrych hurtowni, i będzie potrafił wyszukać perełki. Jeżeli postawiłeś as n asklep w internecie, to niech będą nawet droższe rzeczy, ale fajne, stylowe, znanych projektantów. Nie wciskaj ludziom dziadostwa, wmawiając im, ze to m ajakis styl, bo to sa tylko stare znoszone ciuchy. Takich ciuchlandow, to pełno w każdej mieścinie, tylko są o wiele tańsze. Zrób sklep z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia23
ahahahahha wiosenka wobec siebie też jesteś taka konstruktywna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzli i strejlali
yyyy.. a czemu ci przyszło do głowy że to mój sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzli i strejlali
ahahahahahaha.. wiosenka rozczulasz mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kizia mizia
cieszy mnie fakt, ze moje pomarańczowe nicki tak dobrze służą innym......., pozdrawiam, i życzę troche więcej autokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×