Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna.aga

Chcę się wygadać....wysłuchajcie mnie

Polecane posty

Gość smutna.aga

Byłąm z chłopakiem 3 lata... zerwaliśmy... ja chciałąm rozstania... potem miałąm dwa krótkie romanse... potem byłam z fajnym chłopakiem przez dwa miesiące ale nie widziałam z nim przyszłości wiec też zerwałam mimo że on mnei bardzo pokochał .............. i stało się coś nieoczekiwanego........... ja się zakochałam w znajomym tego chłopaka z którym byłam przez dwa miechy............... jejku naprawde się zakochałąm i nie widziałam przeszkód żadnych (mimo że były same przeszkody, odległośc, jego praca, mój były, moja przyjaciółka która znienawidziła mnie za to że się w nim zakochałąm)............ oszalałam na chwilę na jego punkcie...................uwierzyłam mu w każde słowo.........................a każde słowo okazało się kłamstwem.............. wykorzystał mnie.....................skrzywdził bardzo.......................nie umiem go znienawidzieć niestety...................... teraz próbuje na nowo odzyskać zaufanie kogoś kto mnie kochał naprawde i potrafił wybaczyć wszystko..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuo
bo dla higieny uczuciowej najlepiej chyba 1) nie byc zbyt kochliwym, 2) gdy sie zerwie, palic mosty, 3) nie szukac sobie nikogo w tym srodowisku z ktorego byl byly, gdzie nas znaja i kojarza, 4) wchodzic w nowy zwiazek gdy juz wyleczymy sie po poprzednim trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
niestety ja nei umiem byc sama......mam 22 lata wszyscy wokól mają kogos powaznego stałe zwiazki nawet małżenstwa.......niektórzy dzieci............a ja .............................ciąglke cos nie tak...................i szukam rozpaczliwie...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative Man
Taki ogier ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro=wo=kac-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
dupa a nie prowokacja..................sądzisz że takie rzeczy się nie zdażają................zresztą kto nie chce niech nie wierzy.............................teraz niby jest juz ok.......................próbuje zapomnieć ale czasem wraca to wspomnienie i to jak mnie potraktował okrótnie......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro=wo=kac-ja
ty prowokatorze przestań się nabijać z takich spraw nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
kto się nabija????????????????????????????????? czy ja czegoś tu nie kumam??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro=wo=kac-ja
ten temat założył facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czas leczy rany. Ewentualnie nowa miłośc. Przykro mi ze zle ulokowalas uczucia, a bliska ci osoba wykorzystala Cie. Uzywanie ludzi do zaspokajania wlasnych potrzeb jest jednym z najnizszych zachowan, na jakie moze sobie pozwolic czlowiek. Moge sobie jedynie wyobrazic, ze \"wykorzystanie\" znaczy tu tyle co zrobienie nadziei na cos wiecej i hop-do-lozka. C\'est la vie. Niestety, nie zawsze potrafimy osadzic, kto z ludzi, ktorych darzymy uczuciem, bedzie dobrym materialem na trwaly i szczesliwy zwiazek. Tej wiedzy i tej umiejetnosci w przyszlosci zycze z calego serca. Spokoju duszy i kochajacego partnera, autorko topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
dziękuje za dobre słowo .............. sama liczę na to że kiedyś znów będe ufać, zostaąłm zraniona dwukrotnie, przez niego i przez najbliższą sercu przyjaciółkę..............ale o niej szkoda mówić teraz ............................. zastanawiam się czy nie zasłużyłąm sobie na tego kopa od losu za to ze ja dwukrotnie też zraniłam ( nawet trzykrotnie bo wczesniej tez miałąm zwiazek który nie przetrwał bo ja zrezygnowałam) PS. jestem kobietą mój drogi/a ........... facet w tym wypadku mnie zranił...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative Man
Dupa jesteś i tyle byle jaki mamut może cię obrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
to w tym wieku za nauke się weź a nie dajesz d na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
Creative Man -> byłam naiwna to fakt.......... niestety ....................... zdazyło mi się to po raz pierwszy ................ może to mnei nauczy szanować uczucia innych i nauczy gdzie lokować swoje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu piszesz
tyle kropek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
nauka mi idzie nieżle bo jestem na 4 roku awf i mam stypendium naukowe od 2 lat wiec nie narzekam........... pozatym co ma piernik do wiatraka............. po co wy się tu wypowiadacie wogóle......... sio mi stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
a przeszkadzają Ci?????????????????? te kropki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu piszesz
Nie................................ nie przeszkadzaja....................................... Tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
widzę że większość osób tu jest strasznie nagatywnie nastawiona do innych... a to czemu?? śmiejecię się z kogoś smutków, żalów i rozterek a sami ich nie macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu piszesz
ja nie jestem negatywnie nastawiona. Napisalas: "teraz próbuje na nowo odzyskać zaufanie kogoś kto mnie kochał naprawde i potrafił wybaczyć wszystko....." Czy chodzi o tego chlopaka, z ktorym bylas trzy lata czy o tego, z ktorym bylas 2 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
mam ten sam problem co ty "czemu piszesz" tylu było tych facetów,że straciłam rachubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
jak można szukać kogoś na siłę?Czy to że wszyscy kogos maja jest powodem bycia z kimkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to tak
opisz sie moze cos poradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.aga
no i dostałam pojazd......... w sumie tego się spodziewałam................ naiwność to niestety moja najgorsza wada bo z góry wierzę że ludzie są dobrzy ...........a to jest niestety jak się okazuje fikcja.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to nie bajka
Agnieszko za bardzo łatwowierna jesteś .Niepowinnaś tak wierzyć facetom.Dałaś się zmanipulować facetowi, który leczył Tobą kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to nie bajka
Niektorzy mężczyżni szukają słabych kobiet do związku bo tylko taka jest w stanie poddać się ich grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie pisac
wiecie dlaczego internet oglupia? od czytania takich wypocin. Niektorzy powinni miec zabroniony dostep do sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×