Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biały motyl

Zycie na Goraco...co oni tam wypisuja...

Polecane posty

mam przed soba gazete ZnG i tak z glupia sobie ja przegladałam... znalazłam tam artykuł \"Karta zaplacisz nawet za gazete\" pisza tam cytat: \"....Warto pamietac ze nie istnieja przeszkody techniczne, uniemozliwiajace sprzedawcy przyjecie zaplaty katra za zakupy o niewielkiej wartosci.Odmawiajac nam, po porostu niechce pogodzic sie z utrata niewielkiej czesci swojego zarobku\".... Kto pisze te artykuły? ja pracowałam w sklepie gdzie limit zakupow wynosil 5 zł i nie miałam mozliwosci zmiany tego...ustalone bylo to od gornie przez \"centum rozliczeniowe\" cyt.z ZnG Przez takie gazety i ch porady mamuski robia problemy w sklepach....i pokazuja ze duzo wiedza... nie raz slyszalam pod lada ze w tinie pisali albo w innej gazecie ze ja jako sprzedawca nie moge czegos zrobic albo musze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingerrr
ja nie rozumiem w jaki sposob sprzedawca "traci czesc swojego zarobku" przy zapłaceniu za towar kartą. jakies głupoty wypisują...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie co winny jest sprzedawca... ja nie mialam mozliwosci zmiany kwoty...nawet jak wpisywalam nizsza kwote to terminal mi nie przyjmowal karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×