Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona..

Warszawa. Gdzie przekłuć uszy ??? co polecacie?

Polecane posty

Gość zagubiona..

Właśnie. gdzie w Warszawie najlepiej przekłuć uszy? podawajcie dokładne namiary i cene takiej usługi wraz z kolczykami. A tak w ogóle jak na stronie jakiegos salonu jest podana cena za przekłucie uszu to jest to cena za jedno ucho czy za dwa? może dziwne pytanie ale serio nie wiem. Bede wdzięczna za info. chce przekluć sobie uszy juz od długiego czasu ale nie wiem gdzie i za ile. podawajcie ceny za dwoje uszu ;)) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona..
ejjj. pomocy !!! plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
a to w W-wie mało kosmetyczek??? cena zawsze jest za jeden kolczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem ;O w kazdym salonie kosmetycznym przykluwaja uczy wiec juz nie kombinuj :O wystarczy wejsc do pierwszego lepszego, niekoniecznie ekskluzywnego o tam bedzie drozej, ale po prostu do normalnego salonu i zapytac. W Lodzi przeklucie kosztuje w granicach 11-15 zl wiec mysle ze w Warszawie troche drozej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona..
no właśnie chodzi mi o cene głownie... ja czytałam na jakiejs stronie salonu ze 55 zl. i nie wiem czy z kolczykami czy bez. pewnie bez. ale tyle kasy za jedno ucho? hmm moze cena za dwa była. nie wiem. a ty 11 zl za jedno ucho placilaś? z kolczykiem od razu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona..
ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona123
odnawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona123
w fantazji?? a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubona123.
jeszcze ktoś?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka xD
ja płaciłam 7zł za przekłucie jednego i 17zł za kolczyk który kupiłam u jubilera... a przekłucie z kolczykiem kosztuje około 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka132
Hmmmm... Chodzi o Warszawę tak? Bo ja wiem że na ul.Światowida jest extra salon urody i tam przekłuwają oboje uszu za 50,- a jedno za 25,- Więc polecam ,ale UWAGA!!! WYTRZYMAJ NA FOTELU I Z NIEGO NIE UCIEKAJ BO TO WCALE NIE BOLI (JEŻELI PRZEKUWASZ PISTOLETEM TO NIE BOLI ,A JAK IGŁĄ TO UCIEKAJ Z FOTELA!!!) PS.Nic nie reklamuje tylko polecam! :) by.Sara.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piercingowa
Igłą boli?! Czyś Ty na głowę upadła?! Jeśli ten salon jest tak samo kompetentny jak Ty to ja dziękuję... Może jeszcze nos przekłuwasz pistoletem? Chrząstki też? Na litość boską! Przy igle jest znieczulenie, nic prawie nie czuć. Gruby sztyft kolczyka nabitego w pistolet rozrywający skórę zdecydowanie bardziej boli. Aż mi ciśnienie skoczyło na taką ignorancję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważna :)
Ja byłam ostatnio przekłuć uszy w salonie urody Organic Hair. Mieści się on w Ząbkach , zresztą salon ma swoją stronę więc można wejść zobaczyć :) organichair.pl I na prawdę powiem, że jestem zadowolona. Było szybko i bez boleśnie i co ważne sterylnie i czysto, uszy mam przebite już ponad miesiąc a w ogóle nie mam problemu tzn. nic mi nie ropieje. Więc jeżeli, któraś chciałaby się przekłuć, uszy, nos, brwi itd to mogę na prawdę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×