Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adrenalina a

słabe, cienkie, rozdwajające sie paznokcie - poradziłam sobie

Polecane posty

Gość adrenalina a

Walczyłam kilka lat i każdą walkę przegrywałam. Nie będę nawet wspominać o odżywkach stosowanych zwnętrznie (miałam chyba wszystkie w przedziale cenowym 5-50zł). Brałam leki, witaminy - była poprawa ale na krótko. Zdecydowałam się na żel. Później akryl. Na naturalny - niespiłowany paznokieć nakładm cieniutką warstwę akrylu (nie żelu bo akryl mogę nakładać sama) i od kilku tygodni mam cudne paznokcie. W żaden sposób nie można poznać, że są sztuczne. Z natury mam bardzo cienki paznokieć i po nałożeniu akrylu nadal wyglada naturalnie - wiele osób naturalne ma dużo grubsze. Teraz mam ładne trochę dłuższe paznokiety (wreszcie mogłam je zapuścić bo utwardzone akrylem nie łamią się) i dłoń dużo lepiej wyglada. Polecam wszystkim zdesperowanym na które inne metody nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się póki je masz
bo jak będziesz musiała dać odpocząc swoim paznokciom, to zobaczysz jaka to ruina. Ja na odrost zdrowych paznikci czekałam 5 miesięcy, nigdy więcej żadnych sztuczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalina a
ja już raz - po ślubie miałam zdjęte a raczej delikatne spiłowane sztuczne i nie musiałam ich odbudowywać. były takie jak przed nałożeniem żelu. To jest metoda dla osób, które z natury mają bardzo słabe paznokcie i nic już nie może im zaszkodzić. Nie nakładam tipsów tylko wylewam maleńką ilość akrylu. Nie stosuję żadnego kleju tylko sam akryl na niespiłowany paznokieć. Oczywiście osoby ze zdrowym, mocnym paznokciem nie powinny tego stosować bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na słabe, łamliwe i rozdwajające paznokcie polecam moczyć je w ciepłej oliwie z oliwek z dodatkiem kilku kropli wit A i E. Codziennie, cierliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinka a
oj moczyłam, moczyłam ale żby były mocne to musiałabym to robić codziennie już zawsze bo to wpływa na paznokieć, który już wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jedynym sposobem było nałożenie hybrydy. Polecam do takich działań lakiery z firmy Makear, bo dłużej trzymają i można dobrać ładne kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggets
Ja smarowałam olejkiem kokosowym Coconut Miracle, po dwóch tygodniach widać było różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikon1

Na rozdwajające się paznokcie najlepsze będą odżywki marki eveline, mówicie co chcecie, ale wydaje mi się, że lepszych, drogeryjnych odżywek nie znajdziecie. Ja używam takiej dla wrażliwych paznokci sensitive, zawsze po nią sięgam po hybrydach. Polecam, sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×