Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Jeremiaszka

imię Sofia

Polecane posty

Gość rzeczywiście z winem
ja nie jestem za tym, żeby wszystkie były Kasie i Magdy (w klasie 3 i 5 miałam). jestem za oryginalnymi imionami, ale żeby były polskie, a jesli nie polskie to przynajmniej nie brzmiące jak z serialu amerykańskiego albo brazylijskiej telenoweli. Wiwat Antoni, Franciszek, Józef, Halina, Elżbieta, Ignacy, Stanisław i Gustaw! Precz z Andżeliką, Mariolą i Adrianem! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Jeremiaszka
pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mojego poważnego nicka
Taa... Mariola, Aneta, Violetta. Już oswojone, ajednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy jeremiasza
nie przejmuj sie, w zasadzie nie rozumiem, dlaczego prosisz o zdanie motloch, ktory obstaje przy kasiach, asiach i ktosiach co jest zlego w zagranicznym imieniu, no powiedzmy szczerze, co????? jak ktos sie juz na takie zdecyduje, to sprzedajczyk i zdrajca polski, tak??? swiat nie konczy sie na imieniu.... nie chce mi sie pisac, ale brak wam ludzie tolerancji, wszytsko musi byc przecietne i mdle, jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomagamy
jak do tej pory masz juz dużo opinii na temat imienia Sofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mojego poważnego nicka
Kiedyś słyszałam o Inez ze Strupic. Co Wy na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janina, dzieci sa okrutne czasem ale to od rodzicow wychodzi - dzieci sa bardzo tolerancyjne jesli nikt w tym nie interferuje... A co do imienia Sofia, to mnie sie podoba ale wylacznie wymawiane po wlosku bo w akcecie polskim to rzeczywiscie troszke dziwnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
piekne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chwileczke ja nie jestem żaden motloch wyraziłam swoje zdanie na temat imienia Sofia i Jeremiasz nic na temat zagranicznych i innych nie pisałam !!! osobiście podoba mi sie Violetka, Agnieszka, Wanda a dla chłopca Mateusz, Kamil ❤️, Dawid W Zyciu swoim nie dałabym Józef, Gustaw, Denis, Izaura i inne brayzlijskie i serialowe... a mariolka to chyba polskie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
a kto mowi o patryiotyzmie, mnie poprostu te imiona smiesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mojego poważnego nicka
Ja też nie jestem motłoch, Na temat imion pisałanm pewną wysoko ocenioną pracę na studiach. Nie o tym co się komu podoba lecz o zasadzie kompensacji- im mnie znaczę tym bardziej muszę się pokazać. Piszę prosto, bo motłoch tu ponoć siedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnika
Znam Carmen Pośpiałek, Dolores Miednicę i Aladyna Grzyba. Mój mąż wspomina o Nemezjuszu Pazio. Naprawdę :D Zapewne rodzice chcieli zrobić prezent dzieciom i nie mogąc dać im nic na płaszczyźnie materialnej, postanowili wyrównać im to z pomocą wyszukanego imienia, które wydawało im się oryginalne i eleganckie :) Oto efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
nie samowicie eleganckie, pozazdroscic wyobrazni rodzicom i wspolczuc dzieciom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweczka
te imiona które niektórzy wymieniają są po prostu śmieszne ale Sofia to według mnie piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mojego poważnego nicka
Monnnika- tak własnie. Pnadto należy zrócić uwagę na samo brzmienie. Kalikst Trzciński Darek Kurek Marek Jurek, Zenon Nowak Wojciech chyży Grażyna Brożyna Mieszko Mileszko Mateusz Szczęsny Błażej Błażejewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy jeremiasza
no tak, ale nie porownujmy sofii do jakiegos nemezjusza czy dolores, to nasza zoska, co z tego, ze w wersji international :) mam wielu znajomych, ktorzy bedac za granica "godzili" sie na bycie nazywanym troche bardziej przystepnie, np. kto z rodowitych angoli wymowi grzegorz lub krzysztof - po prostu george/christopher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnika
W samych imionach nie ma nic smiesznego: Carmen to po hiszpańsku pieśń, Dolores to smutna, Aladyn jest zupełnie normalnym imieniem arabskim, Nemezjusz jest spolszczoną formą starożytnego greckiego imienia /mściciel - o ile sie nie mylę/. Śmieszne staja się w tym kntekście i z dodatkiem takiego nazwiska. Masz polskie nazwisko, zwłaszcza plebejskie? Daj dziecku ładne, proste polskie imię, inaczej kontrast będzie komiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina Baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam Nicole Kapuściak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu synkowi dalam Marcel, a coreczkę chciałabym nazwać Milena. mam nadzieję, że nie będzie takich w przyszłości wiele, jak np. teraz Julki i Kacperki (b. ladne miona, ale zrobiły się strasznie modne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mojego poważnego nicka
Monnika- pozdrawiam- Reproduktorka He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty mamo Jeremiaszka
sama nie umiesz wybrac imienia ze prosisz o pomoc? po chuj sie pytasz jak nie przyjmujesz krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika
nie jesteś sama, siostro :D nieś dalej dobra nowinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mojego poważnego nicka
Witaj, dzięki za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×