Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza...........................

WROCŁAW-ORKIESTRA-SZUKAM!!

Polecane posty

Gość iza...........................

WROCŁAW-ORKIESTRA-SZUKAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
Jeśli jeszcze szukasz zespołu na wesele to zadzwoń 606450920 lub e-mail pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek nysa
Witam.Mieszkam w Nysie i gram na weselach.Zespół dwie osoby.Kontakt mailowy.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jestem z Wrocławia i sama biore slub we wrzesniu moge ci polecic zespol ktory bedzie u mnie gral na weselu,jest sprawdzony. Jesli chcesz wiecej informacji prosze cie abys napisala na mojego maila a napewno ci odpisze: kaczka196@interia.pl pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drummer
Polecam zespół Ragtime grający 100% na żywo... 5 wykształconych muzyków zapewni profesjonalną oprawę muzyczną wesela... Skontaktuj się z nami, a prześlemy naszą płytę... Zagramy w każdym miejscu w Polsce... Więcej info na www.ragtime.webpark.pl Kontakt: ragtime@o2.pl tel. 888258385 Zapraszam do współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jeden zespół z wroc, który położył 100-osobowe wesele, przy czym w większości gości była młodzież, która lubi i CHCE sie bawić..przy tym nie dało rady..niewiem czy mogę pisac tak na forum nazwę tego zespołu:o..porażka..uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szagi
Zespół na wesele 608847243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnowianin
Zaglądnij na www.wesela.tsmusic.pl tam jest wybór dość pokazny.Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TransMusic
polecam zespół Trans&Music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ircia_i_grzes
Fenylo... posze powiedz jaki to zespol byl tak beznadziejny bo sie martwie czy to nie 'moj'... Jesli nie chcesz podac calej nazwy to choc pierwsza i ostatnia litere ich nazwy. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Zespół Zespół Ata-She, grali u mojej siostry ciotecznej na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Super głosy, fajne brzmienie, a dodatkowo prowadzili całe wesele ze smakiem i z klasą! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Ata-She.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orkiestra a zespol to chyba roznica,gostek szukal orkiestry a wy mu tu zespoly podrzucacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orkiestra,ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×