Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Przed seksem: - Kochasz mnie? - Kocham. - Futro kupisz? - Kupię. - Samochód kupisz? - Kupię. Po wszystkim on zastanawia się na głos: - A z drugiej strony, po co nam tyle rupieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ Biała my tutaj jesteśmy fachowce od kryzysów. Mów co na serduchu zalega - uprzątnie się śmiecia :) Maxi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONOLOG FACETA DESPERATA ... Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy.......... a nie można ich bzyknąć..... Bo je... KURNA........ głowa boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - nie bardzo jest o czym mówić.... nie wiem o co mi chodzi.... byłam wczoraj w kinie ...potem piłam wino przy świecach, powinnam być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebym mieszkala blisko to bym wyszla juz, uciekła z roboty... ale do domu daleko i zanim bym doszla to by byla godzina 15... piwko i kiełba z grilla za mną chodzi ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście wszystkie kochane ❤️ ;) wyskoczyłam z tym kryzysem jak gumka z majtek :O Odwołuję alarm! :) to tylko urojone problemy ...z braku poważnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieszo mam gdzies tak 40 minut, spacerem ...a samochodem to tak z 10 minutek :) Zanosi się na deszcz a zaplanowałam sobie pójść na cmentarz po pracy.... jak lunie to zmienie plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba w koncu zrobic... ja juz po testach zdanych bylam, kurs ukonczony, wszystko ładnie pieknie-ale mialam wypadek i od tamtej pory- zegnaj samochodziku, boje sie jezdzic.... a chcialabym bardzo i na motocyklu tez... zrobie!!!, musze tylko sie przemóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ...ja nigdy nie czułam potrzeby robienia prawka ... zawsze sie obawiałam, że takim slepym jak ja nie dają... Tylko raz siedziałam za kółkiem, jak W. mnie na lotnisko zabrał ...było to ze dwa miesiące temu.... Miał mnie trochę pouczyć, że może złapię bakcyla i się zapisze na kurs....ale jakoś nie uczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślepym tzn? ja lubiłam... i dobrze sie czułam za kierownicą, na motorku zreszta tez, chociaz zawsze jako plecak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slepym tzn niedowidzącym.... kiedys w szkole średniej lewym okiem to nawet tej największej "4"-ki nie widziałam ...ogólnie widze o połowe gorzej niż zdrowy człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, prace nad soba dopiero zaczynam, efekty?- chyba widoczne, na jak długo? -nie wiem, ale pracuje... bo mam cel. PS. Ja mam -7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zaglądałam. Podczytywałam Was, ale nie miałam odwagi? pisać. Dopadł mnie dół. Straszny i głęboki. Pewnie też dlatego, że koleżanka wróciła z urlopu, wpadała i zapytała o pana nr 36... No i poszło... Jestem już kurwa zmęczona samą sobą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×