Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość czasem Was czytam
fajnie,ze sie wspieracie,tworzycie mila grupe.czasem chcialbym poczuc taka jednosc z grupa jak tu u Was panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że weekend jak zwykle był pusty…. Ja nawet nie miałam czasu do Was zajrzeć. Maxi – ale odżywiasz się normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja kawki nie lubie wiec kakao sobie popijam. Maxi o jakiej elegantce mowa? Tez nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maxi..., co u Was ciekawego? z powodu choroby i bólu kręgosłupa proszę o usprawiedliwienie nieobecności:-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję sie jak mlody Bóg :-), ale jak przyszedłem dzis do pracy dowiedziałem się że z mojej pólki juz biorą do nieba, a pewnie niektórych nawet do piekła, życie jest piekne, niestety dla wszystkich nas za krótkie :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa kreseczka
papabravo nie smucić tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pop raz pierwszy od 3 tygodni przepracowalam 7 godzin...... normalnie nie do wiary :) ide ogladac turystke - ale pewnie nie dostalam maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ! ;) Wczorajszy wieczór minął mi na prasowaniu.... mialam tego caaaaaaaaaaaaaałą stertę ! Niecierpię prasowania, więc niesamowicie się cieszę, że mam je za sobą :D :D :D Dziś mam lenia, nie chce mi się pracować.... czyli norma ! bo mnie rzadko kiedy się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwwwwink
Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała! Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic! Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi: - Panie, trzeba kuć! - Co Pan, kurwa? Gres z Włoch za 4 tys. euro! - Jest inna metoda, ale może się nie spodobać... - Panie, wszystko ale nie gres... Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić... - Co Pan, kurwa odpierdalasz? - pyta mąż - Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi...nie dostałam turystki :( :( Biala...ja też pierscionka nie widziałam...podeslij zdjątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×