Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja też już prawie prezenty mam dl wszystkich:) jeszcze tylko został mi tata i szwagier, ale już mam pomysł i pewnie jutro go zrealizuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 🌻👄 ja też już prawie mam wszystkie prezenty... dziś byłam na zakupach, ludzi duzo, i zdazyłam zmarznąć :( Kasia 🌻 za obecność tu :) Gosia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze tylko jutro do pracy i od wtorku wolne do 5 stycznia:) chociaż w sumie to chyba nawet się z tego wolnego nie cieszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim widze, ze w weekend topik kwitl... ja dzisiaj mam wybitnie nieciekawy humorek. najpierw rano porwalam spodnice wsiadajac do samochodu i juz nie mialam czasu wrocic sie przebrac, wiec w pracy ja zszywalam... do tego moj/nie moj facet doprowadza mnie do szewskiej pasji. ja sie chyba nienadaje do zwiazkow w ktorych nie ma okreslonych zasad gry. zaczelam dzisiaj brac magnez zeby sie troche uspokoic i nadal pije zielona herbatke zamiast hektolitrow kawy. zostawiam zielona herbatke na uspokojenie dla znerwicowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiunia - mam wolne jak i TY, tyle, że ja zadowolona :D Sipp - dziekuję za herbatke 😘 Czym Cię ten mężczyzna tak wyprowadza z równowagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) sippel - co tam z tym chłopem nie tak? powiedz cos wiecej to wujo Kwiatek ci moze cos pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień nie wygląda na pracowity :D ....no chyba, że zaraz coś się zmieni? Wiecie, że od dziś dni sa coraz dłuższe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - od dzis dni juz dluzsze?? myslalem ze od 24-go. zreszta grudzien i styczeń prawie sie nie roznia pod wzgledem dlugosci dnia. później dopiero to przyspiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede pisala na forum czym mnie wkurwia, bo za duzo ludzi czyta. ogolnie przechodze do pelnej olewki. albo zreflektuje swoje zachowanie, albo bedzie bardzo zdziwiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - od 24-go??? oj :O wolałabym od dziś! Deko - ja nie bardzo....ale fajnie, że wróciłaś ;) Chętnie Cie poznam na nowo, ewentualnie przypomnę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- jak to troche przetrawie to napisze, bo na razie to mam kociolek w glowie deko-- witamy, chociaz ja tez nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mialam inny nick:D i mało tu byłam, bo zgubilam topik:P a dziś uwidzialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - ja podpowiem ze dekuś to dawna aggiie ;) :P dekuś - stopki nie zmieniłaś wedle zaleceń prof. Kwiatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, i ja tu czasami bywalam. Pozdrawiam serdecznie nadal singielki? ja tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - heheh ;) :P dekusiową rozpoznałem po tym ze miala nie zmieniła po zmianie nicka :P cienko sie maskuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Tonia - pewnie też pod innym nickiem bywałaś? ...bo takiego nie pamiętam.... ja przestałam być singielką ;) I cieszy mnie to niezmiernie ;) Na Nowy Rok życzę wszystkim dziewczynom, które wciąż są samotne, żeby spotkały na swej drodze szczęście i miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - tak sie nie emocjonuj bo najdalej za 2 lata bedziesz na topach - moje małżeńswto sie sypie / jak ożywić namiętność / chcę się rozwieść (do wyboru ;) :P :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam zawsze Tonia- zawsze czarny nik. no prosze wiec Sylwester masz z glowy. A inne dziewczyny singielki co poranbiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - hehe no ja jestem przeciwny małżeństwu w polskim wydaniu :P no ale moze sie myle co do bialej :P nie zycze w kazdym razie źle ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na Nowy Rok życzę wszystkim dziewczynom, które wciąż są samotne, żeby spotkały na swej drodze szczęście i miłość" ja to mowie - lepiej nie mieć miłości w swojej ofercie :P lepiej sie na tym wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×