Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

biała - mialas racje ze od dzis dni dłuższe są :) - punkcik dla ciebie ;) znikam do domu. papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała dziekuję za życzenia 🌼 ale ja akurat samotna sie nie czuję. Jestem sama - owszem, ale nie samotna. Zreszta bycie w parze nie oznacza końca samotności. Gdyby tak, nie byłoby choćby na kafe tylu topiców o samotności w małżeństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa- chyba w życzeniach nie insynuowałam, żeś samotna???? ostatni dzień pracy w tym roku :D:D:D:D Idę parzyć kawę ;) 🖐️ Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo? Deko wypij sobie porzadna kawe to sie odechce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilam, chyba ze jeszcze jedną? -- a dziecko sie wlasnie urodzilo-dziewczyna:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. olla - no to fajna sprawa twoja dziedzina :) a mozesz przyblizyc? biochemia czego? genetyka tez w to wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - gratulacje z okazji urodzin dziecka ;) ale tatuś znany rozumiem? ;P aby nie z kafeterii? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - hehe topy o samotności w małżeństwie to jeszcze mały pikuś. ja trafilem na taką mężatkę ktora napisala ze mam lepiej bo nie musze sie użerać i na wieczne kompromisy chodzić :D :D podniosło mnie to na duchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że każdy stan ma swoje zalety i wady :) Będąc sama nie cierpiałam straszenie, całkiem nie źle mi się żyło….fakt tęskniłam do bliskości drugiej osoby, do miłości….najbardziej brakowało mi tego gdy nie miałam z kim iść na wesele, gdy zbliżał się sylwester, lub brakowało pary na jakis wyjazd (np. po za mną jechały pary) Obecny stan??? :D na razie wad nie widzę, ale to przejściowe hehehhehe klapki z oczu wkrótce spadną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wesołych świąt!!! :) for all, nawet dla kwiatka, zeby mu ręka nie odpadła.... i pod choinka kwiatku żebyz znalazł troszke rozumku :P a tak poważnie to zdrowia i radości i uśmiechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała ❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄❤️❤️👄[❤️❤️👄👄❤️👄usta]❤️👄❤️❤️👄👄❤️👄 spóznione, wszystkiego naj!!!! (PRZEPRASZAM!!!!!) moja śliczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najbardziej brakowało mi tego gdy nie miałam z kim iść na wesele, gdy zbliżał się sylwester, lub brakowało pary na jakis wyjazd (np. po za mną jechały pary) " biała - ja to sie ze sparowanymi nie zadaje teraz bo nie pasuje tam :P zreszta wam babom to facet do noszenia waliz potrzebny na te wasze wyjazdy :P wiec ja sie osobiscie ciesze ze stan singlostwa mam :P maxi - nie bój żaby, kwiatek swoj rozum ma a że jak to mowia: baba z wozu, koniom lżej to i sie kwiatkowi lepiej żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - czy Ty aby nie piłaś % od rana? :P rozumiem ze akcyza czy Vat ma byc podniesiony na alko ale znaj umiar kobieto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie święta też wpływają pozytywnie, stąd moje serduszka i usteczka, :) kwiatek, wale driny od tygodnia, ledwo zipię, ale co tam, przeciez święta idą... trzeba trzymac poziom ....promili.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - zyj tak aby Tobie było dobrze, byś Ty był szczęśliwy i zadowolony ;) bez baby Ci lżej, to tego się trzymaj :D a ja jako singielka nie raz wyjeżdżałam z parami, np: dwie pary i ja = super długi weekend na Litwie ;) Jedna para i ja = super weekendzik w Zakopanem :D nie wpsomnę o tych wszystkich imprezkach i dyskotekach ....i wcale nie przeszkadzało mi moje singlostwo ....im im tez nie :D Bywałam też na balach sylwestrowych i bawiłam się zajebiście! Chłop do szczęścia mi nie był potrzebny.... a tu proszę, jaka niepsodzianka!!!! Jest chłop i tyyyyyyyyyyyyyle szczęścia :D hehehhehehhe ależ mnie na wspominki i sentymenty wzięło.... koniec roku....podsumowanie.... bilans.... bilans wychodzi dodatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - no ty to jak wejdziesz tu to z hukiem trzeba przyznac :P dobra nie przeszkadzam w obściskiwaniu się gołębice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - to polej coś ....nie pij sama....Mnie jakoś alkoholu w organiźmie zaczyna brakować.... trzeba uzupełnić ten niedobór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - no mnie sie nie chce zadawac bo sie trzeba użerać prędzej czy później. na początku zawsze jest różowo ale potem... i po co to te zawirowania... wiadomo ze do jednego to wszystko prowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podsumowując tez bilans dodatni... tylko, ze do konca roku jeszce pare dni, jeszcze z tysiąc razy moge sie pokłocic z wszystkimi o wszystko :P taka wrednota jestem... biala, proponuje martini ze spritem, troszke cytrynki i lodu, jak na tak wczesna pore będzie wydaje mi sie odpowiednie... :) pozniej przejdziemy na mocniejsze trunki, lub tez inne ciezkie (lub twarde) używki , hiehiehieihie kwiatek, ty to sie chyba mnie boisz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×