Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

z tymi imionami to nie wiem.... Krzyśki znam róznych, i są różni, generalnie daja się lubić :) Piotrki - też znam różnych ...i kobieciarzy...i porządniejszych, i małomównych i wyszczekanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - ja ostatnio wykopalem w domu stare mp3 i tak: Leftfield, Orbital, Metallica, nawet Prodigy posluchalem. Lady Pank, R.E.M. i jakies składanki puszczam jak sie raniutko budze a domownicy jeszcze spią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, ostro.. ac piorun dc lubie :D , ja tez ostanio na ostrzejsze sie przerzuciłam, tzn wróciłam , bo ja wychowana na takiej muzyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - troche zdumiony jestem jak pies œpi przy ostrzejszej muzyce... nie wiem głuchy czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, zatwardziały kawaler i szowinista dał niedobrej dziewczynce, przeklinającej w dodatku kwiatuszka :), po czym błysnał elokwencją :D:D:D co znaczy jęczywół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja generalnie słucham radia :) czasem W. zapuszcza jedną taką kasetę... francuskie i włoskie piosenki ...takie romantyczne ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ac dc dobra rzecz:D a ja ogolnie ostatnio postanowilam pocwiczyc widzenie aury. kiedys samoistnie ja widzialam, ale chyba jestem za bardzo zestresowana teraz by ja widziec. ale da sie zreobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co znaczy jęczywół?" jęczywół znaczy maxisingiel :P i wszystko w temacie :P PS AC/DC to mi sie kojarzy z jękliwym metalem :P Metallica rulez :P (ale niektorych płyt nie da sie sluchac - ja generalnie trawie Reload, Metallicę i "For whom the bell tolls" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heheh kwiatku a widziales jamesa na żywo kiedys? prawdziwy fan musi jamesa dotknąc..... " nie znoszę fanów :P i koncertów z tym bydłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co maxi... wole sobie puścić muzyke w aucie albo w pokoju i spikojnie sobie posłuchać. i szczerze mowiac malo mnie obchodzi co inni o tym myślą... niech każdy sobie słucha jak chce, co nie jęczywołku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wy lubicie takie "zjechane" klimaty muzyczne jak widze. ty i sippel - jęczący metal by AC/DC Gośka - spedalonego Enriqe Iglesiasa. PS sluchalem jakis czas temu jak nagrali go na jakims koncercie jak fałszuje :D (stare ale jare :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek, zycie byłoby ochydnie szare beze mnie " to trzeba ci przyznac ze ozywiasz nieźle top ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku-- rocka slucham bardzo chetnie, zwlaszcza tego ciezszego i ballad. metalem tez nie pgardze, ale slucham tez klasycznej muzyki, lata60-90 slucham tez bardzo chetnie. wiec nie szufladkuj mnie za szybko, bo znowu sie okaze ze Cie zaskakuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale ja to wpadlem w nieciekawe klimaty - podoba mi sie ostatnio "Music for the jilted generation" by Prodigy :P normalnie tego nie bardzo sie da sluchac - to muzyka ludzi poza nawiasem spoleczenstwa :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek - jesteś nie miły i niegrzeczny Uważaj bo Mikołaj do Ciebie nie przyjdzie!" hehe k...wa mikołaj to nie przychodzi od 2 lat wiec przyzwyczajony juz jestem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - no to spoko ;) jak dla mnie muzyka Zachodu lat 90 - rządzi :) ew. lata 80-te mogą być ale coś za wolne klimaty nieraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek... Ty hipokrytą jesteś...na Maxi narzekasz że mięsem rzuca a sam lepszy nie jesteś 🌼 dla Kwiatka za ropoczęcie stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×