Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

kwiatek-- do stop powiadasz, no w pracy nosze te buciki co ostatnio wrzucilam linka, wiec ciekawe masz tam widoki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to Twój problem, dość poważny...pewnie przez tą nieufność do ludzi jesteś taki niemiły." eheh cos w tym jest ze musze sie przekonac do kogos najpierw i zajmuje mi to troche czasu... ale chyba niejedna osoba tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi 🌻🌻🌻 damskiej euforii dostałam próbkę... jest bardzo przyjemna :) a najbardzoej mi się podoba, że z dozownikiem (rozpylaczem czy jak to zwał) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, ciapku, gówno mnie obchodza inne topy :) dla mnie niektóre z nich to bydło, tak jak dla ciebie koncerty jamesa :) wole siedziec tu gdzie mi dobrze, tak jak ty w swoim fiacie 126p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- rzadko pisuje na innych topach, ogolnie ostatnio rzadko pisuje na kafe i nie widze powodow do sciemnienia w sieci czy w rzeczywistosci. preferuje szczerosc do bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek-- rzadko pisuje na innych topach, ogolnie ostatnio rzadko pisuje na kafe i nie widze powodow do sciemnienia w sieci czy w rzeczywistosci. preferuje szczerosc do bolu" tak, na taką wyglądasz właśnie :). a są ludzie na kafe ktorzy sa po to zeby się bawić innymi... maxi - :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - ja jestem po prostu nieufny... atakujacy jestem na kafe bo chroni mnie anonimowosc internetu :P jak mi cos nie podpasuje to moge sie przychrzanic :P na żywo to jestem raczej milczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siec pozwala zakompeksionym odegrac sie na innych. nie naleze do zakompleksionych wiec nie wyzywam sie na innych:D chociaz nie raz slyszalam, ze moja szczerosc jest bardzo nieprzyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - skad mam wiedziec jaka jestes. moze metoda troche nieciekawa ale jak przypnę sie do ludzi to pisza jacy są :) albo na zasadzie uderz w stół a nożyce sie odezwą :P w ten sposob dowiaduję sie rzeczy na kafe o ktorych nieraz na żywo by ludzie nie powiedzieli :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metoda dobra jak kazda inna, ale irytujaca, i czasami ludzie pokazuja swoje zle oblicze a nie to coedzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - szczerość bywa nieprzyjemna jak nieobrana w gładkie słówka... ja sie staram na żywo nie mówić ludziom wprost nieprzyjemnych rzeczy póki nie muszę... a jak trzeba to sie ubiera w słówka coby nie razić za bardzo... bo zostaje juz potem wrazenie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide cos zjesc. metoda dobra na kafe gdy chce sie dowiedziec o ludziach czegos :P na żywo-nie stosuję. na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"siec pozwala zakompeksionym odegrac sie na innych. nie naleze do zakompleksionych wiec nie wyzywam sie na innych" podpisuję się pod tym Kwiatek - skoro zdaejsz sprawę ze swoich wad to dlaczego nad nimi nie pracujesz?? Praca nad sobą naprawde przynosi korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bawie sie w dobieranie ladnych slowek, jak trzeba kims potrzasnac to potrzasam, jak trzeba powiedziec ze cos jest nie tak, to staram sie mowic spokonie i rzeczowo. prawda jest lepsza niz najslodsze klamstwo moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - jakie ja mam kompleksy wg was? :) hehe to bedzie dobre teraz :) maxi - po tobie tez wrazenie niesmaku mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawda jest lepsza niz najslodsze klamstwo moim zdaniem" a to jasne. dobra dawajcie moje kompleksy - moze sie dowiem prawdy o sobie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie pisalam o Tobie w tym momencie, ale Twoja metoda uderz w stol sie chyba sprawdza nawet na Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zebysmy o tobie pisały = chciałbys byc w centrum ainteresowania zeby na chwilke chociaz zabłysnąc, kompleks niższości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - nawet jak potrząsasz to robisz to z w sposób kulturalny, ktoś może się nie zgadzać...jednak z szacunkiem czyta Twoją wypowiedź....a Kwiatek to od razu do epitetów przystępuje, krytyki, obrażania ...i czytanie tego wzbudza irytacje i złość, niesmak często też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam Kwiatek, że masz kompleksy..... jakie? sam powinieneś to wiedzieć....mnie szkoda czasu, żeby w to wnikać :) Sipp - słuszna uwaga, z tymi nożycami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×