Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

a! jeszcze apropos bywania na innych topikach.... to ja nie bywam! nie jestem typową kafeteriuszką....jedynie bywalczynia na singielkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcesz zebysmy o tobie pisały = chciałbys byc w centrum ainteresowania zeby na chwilke chociaz zabłysnąc" hehe to jest dobre :) no ale kto nie chce błyszczeć :) to jest naturalne pragnienie kazdego :) natomiast z kompleksem nizszosci to nie trafilas bluzgaczko topikowa :P sippel- metoda z nozycami sprawdza sie na kazdego ;) biała - polecam inne topy - dobrze sobie odwyk od tych cukierkowych słodkości zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - ty sie za robote bierz bo na kopach cie pogonie :P a nie za mna na kafe łazić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - moze sippel wysle fote moze nie :P na pewno nie tobie śledziu zachudzony :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, nie chcialam byc przyczyna kolejnej zdrady :P ach ach, mów brzydkie słowa, to i ja sie popodniecam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - podtucz sie tymi śledzikami zeby ci żeber nie bylo widac :P bo sie twoj M poobija i siniaki bedzie mial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- bo my to jestesmy grupa wzajemnego wsparcia a nie zwiazek bab walzacych na gole klaty:p chociaz maxi z gosia czasami do siebie chca wyskoczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - kolejna wypowiedź na poziomie Limanki :D :P wiesz co bardziej pasujesz do mojej ulicy niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po szkoleniu jak dostosowac poziom intelektualny rozmowy do poziomu jaki reprezentuje rozmówca aby wzbudzic jego zainteresowanie sobą oraz tematem, kwiatek , udalo mi sie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a na takie tematy jak ten drugi to nawet nie wchodzę, bo szkoda mi mojego cennego czasu na głupie dyskusje" taaaak bo dyskusje o Bardzo Ważnych Sprawach typu czy śledziki w śmietanie sa dobre zeby podtuczyc maxi sie toczą :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - patrz moja wypowiedz z 13:01 :P moze o biochemii potrafisz pogadac... ale nie wydaje mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - pogadajmy o teorii pola elektromagnetycznego... bedzie ciekawie... albo o rollbackach w bazach danych... co Ty na to? piszesz sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatuszek nie zmuszaj mnie bym uzyła slowa, ktore od jakiegos czas krązy mi po glowie " ja wiem jakie to słowo ;) hehe dobra to zmykam bo ty wystraszyc potrafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×