Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Cześć Samotna :D strasznie miło Cię widzieć ;) ....nie no.... w Turcji to się pewnie nie spotkamy :( nie sądzę, że w tym roku uda mi się gdzieś wyjechać .... ochoty nabrałam, ale raczej nie dam rady. W tym roku, w sierpniu chajta się mój brat... pójdzie kasy na wesele... a pożyczkę z roboty owszem wezmę, ale zrobię sobie zabudowę w przedpokoju ... i tyle po moich planach... Czekam na Twoje relacje z Turcji ...wrażenie i w ogóle. I liczę na jakąś fotkę z wakacji :D Wiekiem się nie przejmuj! Niektórzy mówią, że życie zaczyna się po 30-tce ;) ...ja zacznę je deczko później, bo w grudniu... ale też w tym roku ...więc przybij piątkę 🖐️ ;) a za egzaminy trzymam kciuki ;) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bialo-Czarna :D.....Myslalam, ze planowalas ten wyjazd na ten rok, szkoda, bylo by fajnie... To jakis przypadek, bo moj brat zeni sie (poraz drugi) w lipcu tego roku:)...juz powoli rozgladam sie za jakas kiecka. Narazie nie mam jeszcze zadnego pomyslu. To my rowiesniczki jestesmy:D?? Mnie jednak ta mysl o 30-tce przeraza...nawet nie mam zamiaru urzadzac jakies wielkiej imprezy z tego powodu. Dlatego dzien przed urodzinami uciekam na wakacje:), a po powrocie mam zamiar obchodzic spoznione urodziny raczej tylko z rodzicami, bratem, czyli najblizszymi...chociaz, kto wie ;-). A Ty masz juz jakies \"30-tkowe plany\" :)??? Ten czas tak szybko lecie, to strasznie, ciagle mam wrazenie, ze jeszcze tak niedawno bylam nastolatka szalejaca na punkcie Guns´nd Roses :D.....a teraz wszystko robi sie takie powazne. Relacje z Turcji napewno zdam, jak najbardziej ;-).... Buziaki dla wszysktich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa, kochana, fajnie ze jestes:D!!!! Tez sie strasznie za Toba stesknilam, za Twoim optymizmem i poczuciem humoru :D. Masz racje, bo czuje sie tak jakbym miala poczatek 20-tki, nie przesadzam:), i do tego jeszcze nie wygladam na swoj wiek.... 18-tka:D??? Niezly pomysl ;-) Przewaznie na wiosne tak jest z tym wyjatkowym braniem, bo hormony \"wisza\" w powietrzu :D... Ciekawa jestem jak to bedzie w Turcji;-), chociaz Turcy, czy ogolnie Poludniowcym kompletnie nie sa w moim typie....dziwne to, bo przez 6 lat zylam w zwiazku z mulatem :), a moze to wlasnie z tego powodu zmienil mi sie gust, co do facetow :P..... Gotowa, no i co, my chcemy konkrety, co sie takiego dzieje:D?? Jakies romantyczne randki:)???? Prosze zdac nam relacje;-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie pilnowac, obiecuje ;-)...problem w tym, ze jestem blondynka;-)....Mentalnosc i wyglad Poludniowcow kompletnie mi nie podchodzi....te ich \"Amore\" i podlizywanie sie:)....bleeee. Caly czas mu mowisz, ze jestes chora, a kolega jeszcze nie zalapal o co chodzi:D??? Pewnie sie jeszcze martwi o Ciebie:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna ...chciałabym pojechać w tym roku ...tak się zgadałyśmy z koleżanką, że była by bomba!!! ....no ale budżet jest budżet :O a z facetami u mnie nic się nie rusza :( ...mam wrażenie, że podobam się jednemu takiem z pracy ...nawet zaprosił mnie na wesele jako osobę towarzyszącą ...przebawiłam się całą imprę z jego kumplem ...a On nadal mnie lubi :P ...sęk w tym, że on mi się w ogóle nie podoba ...brzydki jak noc, choć to miły chłopak.... nie podoba mi się nie iskrzy itp... a ja jeszcze nie zupełnie uwolniona od uczucia do takiego jednego :O ...ale w końcu mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z facetami tez ostanio jakos zastoj :P....Chociaz w pracy, juz nie raz slyszalam, ze ktorys tam o mnie wypytywal (pracuje w duzym koncernie), ale nikt nie ma odwagi na to, zeby nawiazac bezposrednio kontakt. Ostanio moj przyjaciel, a raczej przyjaciolka, bo pedzio (strasznie go kocham!) :D stwierdzil, ze faceci sie mnie boja:), bo jestem jakas taka niedostepna:)....To nieprawda, ale niektorzy wlasnie mnie tak odbieraja.... Wiecie, ze wlasnie dzis zadzwonil do mie moj ex, z ktorym bylam przez 6 lat??? Opowiadal mi, ze wprowadzil sie wlasnie do nowego mieszkania, i przy przeprowadzce odgrzebal moje/nasze zdjecia:D, chyba wspomnienia wrocily, i zaczal tesknic:). Ale nic z tego, dla mnie to juz zamkniety rozdzial, mozemy sie przyjaznic, ale nic wiecej. Jakie zycie jest dziwne i przewrotne, kiedys bylo sie z kims bardzo blisko duchowo i fizycznie, a teraz to juz przeszlosc, i wlasciwie nic juz nie laczy....gdy o nim pomysle, wydaje mi sie jakis takic obcy, dziwne.... Ale sie zrobilo sentymentalnie....:P Gotowa, korzystaj z zycia ile wlezie, flirtuj, umawiaj sie, chodz na randki....tak trzymaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, takie tez jest moje motto :). Wiem, ze latka leca, ale nic na sile, tym razem postanowilam sobie twardo:P, ze nie bede wplatywac sie w jakies nijakie zwjazki, bo to tylko strata czasu. Tylko nie myslcie, ze czekam na ksiecia z bajki, czy przyslowiowego ksiecia na bialym koniu ;-), bo tak nie jest.....ja poprostu chce faceta, o ktorym moge powiedziec: \"tak, to on....\":)... Dziewczynki, spadam juz. Postaram sie odezwac jeszcze przed wyjazdem.... Kolorowych snow!! pa pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale sie rozgadałyście- no w końcu. Mhmm u mnie to też różnie. Ogólnie to powiem wam, że nie rozumiem facetów i tyle i nie chce mi się tłumaczyć zbytnio dlaczego. W każdym bądź razie ide w kwietniu na wesele i rozglądam się za partnerem. Poza tym szczerze to już zmęczona jestem byciem sama i chciałabym się jakoś pod tym względem ustabilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka ;) a kto rozumie facetów?? ...nawet nie próbuj! ja też sama ...ale nie męczę się z tym! Ot! od czasu do czasu tęsknię za byciem z kimś ale byle czym nie chcę się zadawalać ...i póki co cieszę się wolnością :P:P:P Ide jutro do kina z koleżankami :D na testosteron, podobno można się uśmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna - liczę, że jeszcze przed wyjazdem zawitasz tu ...no i tuż po oczywiście też żeby zdać nam relację o Turkach tudzież o innych adoratorach :P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi zawaiana jestem ....byłam u przyjaciół... wódeczkę piliśmy :P:P ...może jednak pojadę gdzieś za granicę... jest więcej chętnych :P jakby tak się zmobilizować w grupie to bym nie odpuściła... a tam! kredyt się wezmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale wczoraj potańczyłam ;) A jak wami minął weekend? Bo ja jak zwykle znowu nie zrobiłam tego co powinnam ;) Biało-czarna fajny filmik z tym żelowym misiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Malinka ;) ...mnie weekend minął jak opisane wyżej w piątek kino ...potem piwko w jednym lokalu, potem piwko w innym lokalu, potem piwko w trzecim lokalu (już z kolegami) ....a potem piwko w kolejnym lokalu hehehehe :P:P:P szwendacz nam sie włączył :P a w sobotę byłam w gościach.... fajnie i wesoło było :D:D ...i może faktycznie uda nam sie gdzieś wyjechać tego roku? ....było by strasznie fajnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxisingiel
zajrzalam z ciekawosci, jestem tak znudzona, ze nie chce mi sie nawet walic w klawiature:) zmeczona po robocie, nie sypiam ostatnio, nie wiedziec czemu, chlopa brak:) taki los singielki ale sa tez dobre strony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Witam maxisingiel :) ...zawsze to miło jak nowa twarz zawita :D ...macie rację są i dobre strony bycia singielką ...i staram się tylko takie widzieć ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej lubie tę świadomość, że gdybym chciała to mogłabym być z tym czy tamtym ...ale nie chcę się zadowalać byle czym... ...i tak mi życie mija na czekaniu na księcia z bajki.... :O No bez przesady na księcia to ja nie czekam ....ale na miłość TAK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym w moim przypadku (pewnie się powtarzam) to stwierdzenie \"w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz\" - to jakaś klątwa czy coś??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×