Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Witajcie dziewczynki....:D🖐️. Co planuje na weekend?? Przede wszytkim wyspac sie, tak dlugo jak sie da. Potem spotkanie z przyjaciolka, chcemy razem w polowie marca pojechac na urlop, bedziemy jutro szukac fajnych ofert:D, juz sie ciesze, potrzebuje wreszcie odpoczac! Gotowa----przeprowadzilas sie?? Gratuluje! Jak tam urzadzanie mieszkania? Bialo-Czarna & Malinka 🌼 Co z Kajzerka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, tygodniami sie nie odzywam, a jak sie odezwe, to wszyscy znikaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właściwie nic szczególnego nie robiłam, popisałam troche pracę i takie tam i jakoś zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie no i pozdarwiam :D Singielki nie mają takiego złego zycia jak to sie niektórym wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - masz racje, bo czasem jest to dokuczliwe.. Jednak warto poczekac na tego jedynego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dosyć póki co męskiej nacji.Wracam do zdrowego feminizmu, mam gdzieś facetów, dbam o swój rozwój duchowy i intelektualny tylko dla siebie a ni używam tego jako wabika na samców. I tak jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne podejści Kajzerka, ale mi mimo wszystko brakuje kogoś kto przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - ja sama jestem półtoraroku... gotowa - wiem co masz na myśli..I rozumiem.. Ja jak mam takie chwile to odpedzam je jak najdalej i jak najszybciej.. Pomagają mi tez w tym przyjaciele...W sumie gdyby nie oni nie przetrwałabym chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa - no w sumie kazdy ma gorszy dzień... jednak ja faceta na siłe nie chce szukac.. Pozatym po moim ostatnim razie chyba nadal nie jestem gotwa na nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa - masz super racje :D Fajni faceci zazwyczaj znajdują sie wtedy, kiedy sie ich nie wyczekuje i ich nie szuka :) Mailnka - 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :D ...widzę, że byłam tu wspominana ;) no nie....nie zaczytałam się ...w weekend nawet jednej karteczki nie przeczytałam! ...i nie praktykowałam :( ale za to miałam gości! Odwiedziła mnie siostra ze swoją 3 letnią córeczką i swoim facetem ...więc w piątek przybyła inna siostra ze swoją dwójką dzieci, żeby razem się spotkać ...a w sobotę ciotka z mężem i moja mama ...a w niedzielę z kolei kiedy wszyscy się już rozjechali to skorzystałam z okazji i sama pojechałam w gości :D zero czasu na czytanie, zero czasu na komputer! ale nie narzekam ;) Sylvia... > my się jeszcze nie znamy, miło poznać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - witam serdecznie 🌼 Jednak ja nie wiem zy zostaje tu jakos szczegolnie na stałe :) Widze, ze miałas nawał odwiedzin :) Fajnie tak spedzic czas z bliskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - pewnie :D Facet sie znajdzie kiedy przyjdzie na niego pora ;) Na każdego przyjdzie pora wiec nie poganiaj amora :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ...nie poganiam, ale nie miałabym nic przeciwko, żeby strzelił we mnie swoją strzałą :D i w kogoś jeszcze, bo wiadomo, że bez wzajemności to żadne szczęście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale mówią że każda miłość jest szczesciej... I lepiej kochac bez wzajemności niz nie kochac wcale.. Ja z tym sie nie zgadzam, choc juz sama nie wiem co czuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeka
Niestety ale w domu dzień w dzień; wyjście - raz od wielkiuego dzwonu. Moje wieczory to komputer, czasem TV. Chyba do tego przywykłam..Żałosne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek z budowy.
Biała 👄 🌼 Bronek tęsknił ;) Sylvia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×