Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Jakoś leci, ale mam bardzo zmienne nastroje ostatnio, budzę się rano cała happy a za 2 godziny już mam nerwy i tak w kółko. To dosyć męczące, czuje się jakbym miała cyklofrenię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Witam Was serdecznie w ten wiosenny poranek :) ....ależ mi się pracować nie chce!!! 😭 a do tego nowy kierownik mnie wkurza! to jego czwarty dzień w naszej firmie a zdążył już mi kilkakrotnie krew zagotować!!! Boję się pomyśleć co będzie dalej! Póki co docieramy się ... nie pozwalam sobie w kaszę nadmuchać! Kajzerka 🖐️ odrzuć smutki precz! Wiosna idzie, a z wiosną powiew świeżości ;) Fajna z Ciebie babka! Masz 🌼 - to na dobry dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam doła to już nawet nie jest zabawne:( Od 2 godzin siedzę w łóżku i zastanawiam się czy nie zadzwonić do pracy i powiedzieć że chora jestem:( Nie mam siły i chęci na nic, czuje się jakbym straciła sens życia:( Chyba się muszę leczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka ...nie wiem co Ci poradzić.... cokolwiek bym powiedziała i tak nie zmieni to Twoich odczuć :O Masz bukiet 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Może choć odrobinke humor Ci się poprawi??? PS. Nie warto się smucić! Głowa do góry. W końcu będzie dobrze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka!! ;) no! baaaaardzo wiosennie :P aż chce się żyć :D Mailnka a jak twoje nastroje??? ...bo nasza Kajzerka cościk doła ma porządnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś strasznie mało singielek na forum.... :O Czyżby wszytskie sobie na wiosnę chłopów znalazły?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja w cudowny sposób ozdrowiałam, ale nie będe się rozwijać bo nie chce zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza coś z tym zrobić! może wezwać wszystkie po kolei do meldowania się??? a jak strasznie zajęte to niech chociaż łapką pomachają... o tak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc wzywam: samotna!!! - wpadaj tu czasami, w końcu jesteś założycielką tego topiku ...to zobowiązuje!!! sippelsweg - co z Tobą???????? kopę lat!!! - normalnie.... daj znać co u Ciebie! Kajzerka - widać, że wpadasz łapką pomachać ;) Jak nastroje? Malinka - Tobie 🌼 bo już dziś listę podpisałaś :) ;) Gotowa - też się melduj!!! :D aaaaaa ...jeszcze Sylwia - zajrzyj do nas jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj cały dzionek z mamą na działce pracowałam ...fajnie, że pogoda nam dopisywała było ciepło i słonecznie ;) zrobiłyśmy kawał dobrej roboty :D:D:D a wieczorkiem odwiedziłąm swoją kupmelę ;) piłyśmy piwko ...i uskuteczniałyśmy \"ploty\" :D:D:D:D ...wymyśliłyśmy sobie, że pojedziemy gdzieś za granicę na urlop ;) ...jakaś Tunezja, Turcja, Chorwacja czy Egipt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo ...ja to żeby gdzieś pojechać to będę musiała wziąć pożyczkę z pracy ...bo inaczej to nie wyróbka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie weekend ok. W sobote bylam na przymiarce strojow bo w srode moja grupa taneczna ma sesje do magazynu. Poza tym mialam okropnego lenia i nie zrobilam niczego co mialam zrobic na zajecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym leniem ...to zupełnie Cie rozumiem.... a do jakiego czasopisma? ...daj znać jak się ukaże, będę chciała oblukać Waszą grupę i Ciebie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie srtykul o nas w ,,Hot magazine\" numer kwietniowy. Ale chyba tylko szczeciński bo one podzielone są na miasta. Ale mozna będzie go tez ściągnąc z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja widzę???? ...singielki wyginęły??????? :(:(:(:(:(:( ani wieczorami, ani w dzień ....nikt tu nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaglądam bom wciąż singielka ....i pracować mi się nie chce :P ależ mam lenia!!!!!!!! dobrze, że kierownik w drugim pokoju ...nie widzi jak się obijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bialo-czarna ja tez dalej jestem singielka, mimo ze sie spotykam z roznymi osobami to jeszcze nic powaznego. Poza tym lenia takze mam ogromnego, wlasnie zerwalam sie z zajec na uczelni i wychodze na miasto. Zajrze tu pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bWitajcie dziewczynki :P jestem jestem...:P. Od poniedzialku na urlopie....mam w sumie 3 dluuuuugie tygodnie wolnego:D!!!!!! W tym tygodniu niestety znowu zakuwam, bo w sobote czekam mnie znowu kolokwium z marketingu :(....Ale w niedziele lece z przyjaciolka na zasluzone wakacje do Turcji, dokladnie Antalii:D!!! juuuhuuu!! Bialo-Czarna, moze sie tam spotkamy :)??? Pozdrawiam Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnilam Wam powiedziec, ze 19-tego koncze 30 lat:(!!!! Buuuu nie chce...:(. To tak powaznie brzmi, no i juz nigdy nie bede mogla powiedziec, ze mam 20-.....lat:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×