Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość niemożliwa
gotowa na wszystko-prawie --- oj, to ja bardzo chętnie! czasem trzeba sie dowartościować wzrokiem przystkojniaczka patrzacym w oczy :) mój mail: november_81@o2.pl dzięki, dzięki, dzięki :) Biało-czarna --- ja też się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki moje kochane ....jak ewakułuje się na dziś, ale jeszcze tu zajrzę!!! Liczę, że się tu jeszcze spotkamy :D:D:D:D:D Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem który nałóg gorszy : fajki czy kafe:) aha i dzieweczki, mam prosbe do was ogromna, chodzi mi o tego ebooka o zołzach:) pisałyscie ze dobra lekturka, pare razy tytul obil mi sie o uszy. da rade któras z was w wolnej chwili podesłać? bede zobowiazana. goniaw@op.pl z gory serdeczne dzieki- biała- powiem ci, ze wieczory nabiora teraz innego wymiaru, wiem ze zawsze moge tu zajrzec i nie bede sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
a zdazyło Wam sie może trafić na serial 'men in trees' -tłumaczą to na 'uwaga, faceci!' ? na tvn Style leci, własnie w tej chwili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa- dzieki!!!! 🌻 jutro rzuce robote w kąt i bede czytac, a kierownictwo i klienci niech se ida w pizdu :) chyba ze trafie na jakiegos przystojniaczka to wtedy cyc w góre i usmiech nr 5 :D spijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
gotowa na wszystko-prawie --- dzięki!! boskie zdjęcie, mmmmm..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
gotowa na wszystko-prawie --- jezusie...jak patrzę na swój monitorek to mam dreszcze, serio.... zaraz go zjem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
uhh, no dobra, spać trzeba...tym bardziej, ze właśnie mi sie przypomniało, że jutro rano umówiłam sie do lekarza (dobrze, że wogóle mi sie przypomniało :P ) dobranocka :) niech się śnią...najlepiej tacy jak WM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
heloł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ ...ja pracuję ....lub udaję, że pracuje, jak kto woli - nie mam weny do pracy :P ...znów się leń przyplątał do mnie :( :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wydrukowałam sobie zołzy (dzięki jeszcze raz gotowa) i czytam :D robota lezy... jak sie wspólpracownicy zaczną skarżyc to sie wezme do pracy, na razie nikt nie zauważyl mojego nieróbstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
a co to są te 'zołzy'...? to określenie wyjątkowo mi sie podoba, chyba dlatego, że by do mnie pasowało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwa- jest to ksiązka/poradnik pt Dlaczego męzczyźni kochają zołzy :) rewelacyjna lekturka! zaśmiewam sie w głos i widze swoje dotychczasowe blędy które popełnialam bedąc w związkach! a jestem dopiero na 45 stronie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
maxisingiel --- a można to skądś sciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
Dzięki :) całkiem ciekawie sie zapowiada.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej :D:D:D:D:D:D:D ja już wystartowałam z weekendem :D:D:D:D a Panie widzę zaczytane .... a ja w połowie książki stanęłam bo siostra na weekend zjechała ....i tak już drugi tydzień mija a ja nie wracam do lektury... ale wrócę!!! ...bo bardzo książka mi się spodobała.... fajnie napisana ;) ja jestem po trosze taką zołzą :D:D ...a z drugiej strony... oj wiele błędów popełniam - szczególnie jak mi zależy - bo jak nie zależy to jestem zołza pierwsza klasa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
nie ma to jak dobre wino, sery i winogrona po całym straaaasznym tygodniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala 🖐️ niemozliwa masz racje:) a im wiecej win i serów tym lepiej, tylko dzisiaj glowa boli;) zastanawiam sie czy po serach czy po winach...;) wczoraj mialam wieczor z babeczkami przy czerwonych wytrawnych, a dzisiaj na odwrót spotykam sie z kumplem i i jak to bywa w przypadku facetów, temat samochody, motocykle, mecze, gry komputerowe i piwsko lejace sie strumieniami, na szczescie tematy powyzsze nie sa mi obce, wiec bede sie wspaniale bawic czego i wam dziewczynki zycze! zmykam po tabletki na bol łba:o pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Singielki Kochane!!!!! ❤️❤️ 🖐️ co tam u WAS?? dzień spędziłam na działce przy ognisku ;) ....a potem załapałam się do ciotki na obiadek ...z kolacją :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
hmmm....skończyłam właśnie śniadanie....czy to nie jest pora obiadowa? ;) a poza tym zabierają mi dziś komputerek, to małej naprawy :( mam tylko nadzieję, że jeszcze dziś go odzyskam...! (to już chyba uzależnienie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwa 🖐️ ...też chyba jestem uzależniona.... ale co mi tam!!! jakieś nałogi trzeba mieć ...a że nie palę ;):):):):) pogoda super :D:D:D:D:D:D do spacerów wymarzona ;) Mam nadzieję, że już zimne dni nie wrócą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! dwa seriale obejrzane ... a za chwilę mam mieć gościa ;) ...kolega :) a co tam u Was? Gotowa! Gdzie Ty?????????????? Malinka - dawno nie zaglądałaś!!! Samotna to już pewnie w podróży.... a sippelsweg - to już nas nie lubi :( Maxisingiel jak tam spotkanie z kumplem?? Kajzerka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny! ja praktycznie caly dzien dzis przespałam, wyszlam tylko na chwile zeby mozg przewietrzyc, pogoda byla rewelacyjna! :) oby wiecej takich dni! niemozliwa pewnie bez kompa i dlatego sie nie odzywa.. gotowa wspominala, ze robi sobie przerwe od kafe... czekamy na jej powrót! biała- a co to za kolega, no przyznaj sie nam ;) czyzbys byla juz drugą nogą niesingielką? :D skonczylam wczoraj, a w zasadzie dzisiaj nasiadówe z kumplem o 5 rano- masakra! a dzis odezwal sie do mnie staaary znajomy, z ktorym nie powiem bardzo milo prowadzi sie konwersacje sms-ową:) biala- zdaj relacje jak poszlo... mamy za co trzymac kciuki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mi
Czesc, przygarniecie tu jeszcze jedna smutna, nieszczesliwa, zdolowana na maksa i w ogole pozbawiona wiary w sens? Czy to tylko topik dla samotnych z wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna mi - pewnie, że przygarniemy ...i pocieszymy opowiadaj dlaczego Ci smutno!! Maxisingiel - to tylko kolega z pracy ...znamy się z półtora roku, nie ma za co trzymać kciuków... On mi się nie podoba! ....z kolei mam przeczucie, że ja mu się podobam.... no ale jak juz pisałam w tym ambaras - to klątwa mojego życia :O Gość jest naprawdę spoko ...ale jak to się mówi - jakoś chemii brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
uhhh.... nie zrobili mi kompa, jaka jestem zła....chodzi mi jakiś taki przymulony, spowolniony, mieli mi system przeinstalować i d....! a tu dzisiaj pusto, głucho.... a tak sobie myślę, że to już chyba najwyższa pora na wiosennego grilla! trzeba będzie o tym pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×