Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

cześć niemożliwa 🖐️ ;) właśnie jem obiadek ... potem fryzjer, aerobik ...i może wieczorkiem będe obecna ;) Pozdro dla wszystkich Singielek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D:D:D niezbyt zminiona, bo próbuję odchodować włosy...skróciła mi grzywke i lekko zestopniowała ...jest chyba oki, nie widać większej różnicy, a mam nadziję, że będą się lepiej układać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę pozjadałam literki :( ...a niepowinnam być głodna!!!! sporo zjadłam po powrocie :O Maxisingiel > dobrze, komputery mamy z dostępem do netu!!! bo jakbyśmy wtedy spędzały wieczory??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to jakas zmiana na wiosne:) na pewno bosko wyglądasz! ja rok temu zazyczylam sobie u fryzjerki grzywke, ale niestety po obcieciu wygladalam jak kopernik:) nie udala sie metamorfoza, ale czasem jak ogladam zdjecia z zeszlego roku to smieje sie jak wariatka:D zawsze sa jakies pozytywne strony obaliłam przed chwila pol litra pepsi i cos czuje ze bede miala problem z zasnieciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna!!!!!! a TY już w Turcji??????? No jasne, że tak ;) Pewnie już z tydzień!!! ... przypomniałam sobie, że 19 zapomniałam Ci życzeń urodzinowych złożyć :( No sorki ...ale w tym wieku to już skleroza dopada :( jak wrócisz to koniecznie musisz odwiedzić nowy topik naszego rocznika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala- jakbym nie miala neta, moze bym zaczela robic cos bardziej konstruktywnego:) a tak to tylko psuje oczy przy mojej i tak juz duzej krotkowzrocznosci... postanowilysmy z przyjacioka biegac od czwartku... zobaczymy co z tego wyjdzie (moze uda mi sie rzucic to wstretne palenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bosko to nie wyglądam... ale może być :) ogólnie to nie wim po co chcę chodować włosy ...prawie wszyscy mi mówią , że z krótkimi mi ładniej ...ale ja te krótkie noszę już z 10 lat i CHCĘ ZMIAN!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieganie ;) fakna sprawa ...nigdy nie lubiłam biegać a w tamtym roku kolega mnie namówił ...broniłam się jak mogłam ...ale mnie namówił Strasznie fajnie się biegło ;) takim truchcikiem sobie biegliśmy a sporo km pokonaliśmy .... no niestety tak się złożyło, że tylko raz biegaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nabiegałas... ;) zobaczymy jak mi pojdzie, pewnie po 3 razach powiem pierdziele, nie biegam, nogi mi z dupy beda chcialy wyjsc i zakwasy nie pozwola sie nigdzie ruszyc.... przekonam sie za kilka dni... a ktorego rocznika dziewczyny jestescie? a turcji zazdroszcze jak cholera!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, to zalezy, sa dni ze pale po 5- 8 papierosów, najgorzej przy piwku, praktycznie jeden od drugiego odpalany, a na drugi dzien łeb mi pęka i wazy chyba z tone... a jesli chodzi o ilosc przepalonych lat to juz do dziesiatki dobijam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 no ja też zazdroszczę, nawet sama miałam taki pomysł, żeby w tym roku gdzieś uderzyć ale z kasą krucho :O i choćbym na głowie stawała to mnie nie stać ...może za rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, jak nie w tym roku to w nastepnym, ja planuje w tym roku hiszpanie albo bułgarie, ale dopiero na przelomie sierpnia i wrzesnia, zobaczymy czy sie uda, tez ciezko z kasa, sporo wydatków po drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wydatki to zawsze się znajdą.... teraz inwestuję w zabudowę przedpokoju ....w sierpniu mój rodzony brat się żeni ....a wypłata taaaaaka malutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kawał który mi się ostatnio podoba :D:D:D:D usłyszałam w Maratonie Uśmiechu :P facetowi zmarła teściowa, dzień pogrzebu a on siedzi przy niej oparty tak o nią trzeyma się za głowę ... siedziw skupieniu... wszyscy się przyglądaja zdziweni bo wiadomo było, że nie zbyt dobrze ze sobą żylo - delikatnie mówiąc - w końcu jeden gość podchodzi i pyta - Ty strary ...o co chodzi? przecież Ty jej nienawidziłeś... - oj! jak się dowiedziałaem że nie żyje to piłem dwa dni ....czacha mi pęka .... a ona taka zimniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj ulubiony od X lat to ten: wpada spanikowany, zakrwawiony facet do lekarza i krzyczy: -panie doktorze! pogryzly mnie psy!!!!! lekarz: - a byly szczepione? facet: -tak, duupami! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziękuję...
Białej że o mnie pamięta 😘 , niedługo wrócę, jak tylko się uporam z obowiązkami ;) ;) Dbajcie o topik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
no cześć! w końcu w domku... czy tylko ja pracuję tak długo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niemozliwa! komp naprawiony jak widze:) ja tez dopiero teraz weszlam do domu i podgrzewam obiad, prace skonczylam normalnie o 16, ale pozniej jeszcze takie tam rozne zajecia \"pozalekcyjne\" ;) a czym sie zajmujesz jesli moge zapytac? codziennie tak pozno konczysz? lece do kuchni bo mi sie zupka przypali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biała, pyyychotka, ogorkową, moja ulubiona! oprocz krupniku, barszczyku czerwonego, szczawiowej, pomidorowej, jarzynowej itd itp:D teraz czytam zołzy :) w niedziele mam randewu hihihih, musze sie przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Komp mi sie popsuł i był w serwisie, ale od dziś znowu w sieci :) Widze, że niezle zescie popisaly jak mnie nie bylo ;) Witam nowe kolezanki :) A ja za 2 i pol tygodnia ide na to wesele i nie wiem z ktorym mam isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×