Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Cześć Gotowa :) i dzisiejszy dzień też się udał :D:D:D u mamy byłam :) życzenia złożyłam bo Grażyna ;) rodziny się naszło.... posiedzieliśmy do wieczora ....na smiechach i chichach nam zeszło :D:D:D teraz udaję się na zasłużony odpoczynek ...bo jutro niestety już do pracy :( Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki, macham Wam lapka z pracy:D🖐️. Dzis moj pierwszy dzien, bo 3 tyodniach urlopu...nie uwierzycie, ale stesknilam sie za praca:), jeszcze 3 tygodnie temu, mowilam zupelnie co innego... Moze wpadne dzis wieczorem... Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia-praca
Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskana dalszych informacji wyślij e-mail basia-pracanet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka!!! udanej podróży!!!! baw się dobrze ;) ....i poszalej trochę w tych niemieckich klubach :P:P ...a potem wracaj tuuuuu :D:D i opowiadaj ;) a ja mam wolny dzień :D ...i znów czekam na monterów od przedpokoju ...chyba drugi raz mnie nie wystawią????????????????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. No ja jeszcze nie spakowana. Ide jeszcze dzis na 16 na uczelnie wyglosic referat potem w autko i odrazu w strone granicy. Ale tak mi sie juz na ta uczelnie nie chce. Poza tym jak zwykle dylematy co spakowac a co nie, wiadomo wszystko by sie przydalo ;) Oj czuje ze zawale siostrze 3/4 bagaznika ;) No to Wesolych Swiat wam zycze, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
Witam Drogie Panie :) taka byłam ostatnio zabiegana, ze przez kilka dni sie nie odzywałam, i przez to wszystko nie powiedziałam Wam, ze pierwszego wiosennego grilla mam juz za sobą! było rewelacyjnie :) aaa, no i nie pochwaliłam sie jeszcze że udało mi sie schudnąc....11kg!! jestem z siebie taka dumna, że aż musiałam sie pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
ooo, bardzo mi sie podoba Twój opis, czy jak ten komentarz na dole się nazywa ;) tak jakoś pasuje mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe słowko
tez mam smutny nastroj:( rok temu ona wpierniczyła sie jako chrzestna.. dzis zyjemy komunią jej 1 dziecka.. gdyby to była komunia 2 dziecka:):) to ok, fajnie sama brałabym udział.. ale zyc jej zyciem\? czemuuuuuuuuuuuuu? jak juz to dziecka 2ego a ono komunii nie bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna tristess
samotnie... czekamy ze moze teraz napisze i powie ze wlasnie przyjedzie, ze bedzie niespodzianka.. a z reguly jets tak, ze nic nie mowi tylko potem widze plakaty i wiem ze był i nic nie powiedział.. serce moze człowiekowi rozerwac.. ale kogo to obchodzi nonie jego jak widac tez nie teraz lataka za komunia cala rodzina jego bierze w tym udzial i on tez, w koncu Ona sama taka biedniutka oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała, nie wiem z jakiego konkretnego powodu, tzn moze wiem, ale nie dopuszczam tej mysli do siebie. ogolnie czuje sie chujowo, wkurwia mnie to co sie dzieje na ulicy, wkurwia mnie praca, moze to jakies przesilenie... nie chce was tutaj zadreczac moimi psychodelicznymi myslami. otworze sobie wino i bede pila do kompa, chyba jestem alkoholiczka... nie no teraz to przesadziłam, az mi sie smiac zachciało:) lżej mi jak pomysle, ze moge tu pomarudzic czasem,aha i musze nadrobic zaleglosci w czytaniu bo widze, ze dziewczyny troche popisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy kafe też Cię wkurwia???? pewnie przesilenie.... miejmy nadziję, że taaaaaki hujowy nastrój nie będzie Ci się zbyt długo utrzymywał.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 🖐️ :D :D :D Stęskniłam się :D Od kilku dni bolał mnie brzuch na tyle, że nawet przed kompem nie mogłam siedzieć :o :o Maxi>> przesilenie wiosenne chyba :o U mnie też nie najlepiej z humorem :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*pussykotka* :):):):) - piekne te Twoje nowe wcielenie :P:P:P i fajnie, że masz się juz lepiej :) a z mój nastrój jak kalejdoskop .... to mi wesoło ...a zaraz do płaczu jestem skłonna ...hormony? czy też przesilenie??? - oczywiście wszystko wiąże się z facetami :O nie chce mi si e pracować!!!! 😭 no ale to żadna nowość.... Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussykotka- miejmy nadzieje, ze nam przejdzie za niedlugo... biała, ja mam to samo, raz mam głupawke i sie smieje jak debilka, a za chwile mi sie beczec chce! i jeszcze to radio zet mnie wkurwia bo wysylam smsy zeby wygrac 80 tys i ani razu do mnie nie zadzwonili, a rachunek telefoniczny sie powieksza... brrr. musze isc zapalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlecialam sie, na zawołanie:) łojojoj, i znowu popilam , tym razem z moim braciszkiem jutro bede zdychac jak mi sie chlopa chce................................. o dzizas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę narzekać ...mam adoratora z pracy kolega w moim wieku ... wiem że mu sie podobam, chce mi foty robić, chętnie przyjedzie do mnie na kawę tylko powiedz kiedy.... na gg zagaduje co dnia, nawet chętnie by na wakacje wyjazd wspólny zorganizował itd drugi (nie wiem czy to adorator) lat 25 codziennie na gg zagaduje i takie porusza tematy, dlaczego jestem sama? jak ja to robię, że nikogo nie mam taka dziewczyna itp.... ale to wszytsko to nie to! ...a ten co bym chciała, żeby się interesował to raz na tydzień smsa napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, witajcie kobitki, widze, ze nie tylko ja wyglodniała:) gotowa :) biała:) ja tez nie mam zamiaru sie rzucic na pierwszego lepszego, ale nie powiem mam taka ochote na bzykanko ze az mnie skreca i mi cisnienie sie podnioslo do 140 na 260! masakra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×