Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Niewiele nas tu :) A warto się podzielić swoim doświadczeniem w przygotowaniach ślubnych. Ja już część mam załatwioną ale oczywiście nie wszystko :) Zespół \"Time\", sala \"Niagara\" góra, kamerzysta \"Prokadr\" (polecam) :) Co Wy na to? I jak to bedzie/było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to jestem z okolic Bialego i czesc rzeczy zalatwiamy w Bialym wlasnie :) mamy juz zespol z Wasilkowa Showband sie nawywa bardzo polecam, bylam na 2 weselach z ich udzialem :) Poza tym moze ktos poleci kurs przedmalzenski albo sie orientuje jak u nas z salonami sukien slubnych?? Pozdrawiam Bialosstoczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa malina
dopiero w 2008 w wakacje mamy termin. jeszcze nie mamy sali - chcemy w lechu, kamerzyste i fotografa mamy takich znajomych i fajowych, najwiekszy problem mamy z zespolem...kurcze to jest najwazniejsze a jak sie zdecydowac... pozdrawiam serdecznie Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Białostoczanki - ja też będee miała ślub i wesele w okolicach. Restauracja zaklepana - Dworek czerneckiego Zespół - Cymes kapela Fotograf - znajomy z innego obszaru Polski Suknia ślubna wybrana - idę zamówić Nie polecam żadnego salonu ślubnego w Białymstoku - cały dzień poświęciłam na to i ani jednej sukni nie przymierzyłam - wszędzie odesłali mnie z wizytówką, że na mierzenie trzeba sie umawiać. Buractwo straszne. Ponadto jak byłam nie mieli jeszcze kolekcji na 2007 rok. Polecam za to bardzo Warszawę - profesjonalne podejście proklienckie. Macie może jakiegoś frizjera i kosmetyczke do polecenia? Please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinah ----> Jeżeli chodzi o fryzjerkę to bądąc w salonie doradztwa slubnego (jest taki w budynku gazety wyborczej i ROSSMANA na jurowieckiej , lok. 309) doradzono mi Ewe Wawrzyniec ktora ma swoj salon w budynku Rynku Siennego Na legionowej. Jeszcze tam nie byłam ale z tego co mi mówiono jest bardzo dobra. Malinowe Malina ----> ja miałam ten sam problem co Ty. Nie wiedziałam jaki zespol wybrac. Wesela na ktorych bylam zazwyczaj nie miały fajnej oprawy. Mogę ci Tylko powiedziec ze nigdy przenigdy nie decyduj sie na Happy Singers bo są drodzy (3000,-) a impreze prowadza bardzo zwyczajnie. Z wesela z tym zespolem wyszlam po odczepinach bo juz mialam dosc. Mi polecano zespol SPIKE i TIME. Wybrałam TIME. Swietnie spiewaja a zwlaszcza \"cudownych rodzicow mam\" powalilo mnie na kolana. Lepiej niz oryginal. Biora 2000 ,- ale ze są z Bielska Podlaskiego to doliczaja dojazd ale to ok. 100,-. Mnie sie podobaja. Ale tak naprawde to chciałam inny zespol- HEAVEN. Niestey zaden z terminow ktory mnie interesowal nie byl wolny :(. No coz... TIME mysle ze nie jest gorszy. Napewno znasz ich kawalek \"Zimna jak głaz\" :) Jeszcze nie bylo wesela a ja juz nie zaluje wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na weselu kolezanki gdzie gral zespol Cymes sama chcialam sobie \"zaklepac\" ale termin nie pasowal ale polecam, kochane polecicie jakis salon slubny- macie na oku? Moje wesele w czerwcu poza Białymstokiem w okolicach mojego miasteczka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zespol
Vertim? fajnie graja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui dzieki za dobre słowo o zespole bo my nikogo nie znaliśmy więc wybraliśmy ich zupełnie w ciemno. Ja moge tylko polecić salon w Warszawie TYlko Ona - super obsługa - chciałam przymierzyć dwie suknie, pani przyniosła mi 15, była bardzo miła, enerhiczna i wyglądało jakby to mierzenie sukien było i dla niej ogromna frajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam kamerzystów
z prokadru -jesli nie przyjdzie wstawiony, to wstawi sie na imprezie;/ przynajmniej tak postapil pan rok temu na studniowce, na ktora zostalam zaproszona a od klasy, ktora go wynajela tez zbyt pochlebnych opinii nie slyszalam -olal jakiekolwiek sugestie na temat muzyki na filmie i wrzucil taką, jaka jemu się podobała... chociaż możliwe, że do filmowania wesel się bardziej przykładają a jeśli chodzi o salę, to polecam Santanę -wystrój, obsługa, jedzenie -wszystko na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam wiele filmów z wesela ale tylko PROKADR zrobil na mnie wrazenie. Robią cos o czym nigdy wczesniej nie słyszałam i czego nie widziałam. Jezeli chodzi o salę to ja mam Niagare. Moja siostra rok temu miala tem wesele. Suto zastawione stoły i wygodna sala. Duzy parkiet przede wszystkim. Co do salonow sukien to jeszcze nie wiem. Moja siostra kupowała w Mon Cheri na lipowej. Pracuje tam kilka dziewczn. Ja obsługiwala akurat bardzo mila i energiczna dziewczyna. Ile miesiecy przed slubem zaczynacie odwiedzac salony sukien slubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub 9 czerwca - w przyszłą sobotę idę zamówić suknię - trzeba na nią czekać 4 mies (z Francji), potem jeszcze poprawki. Wolę wcześniej żeby być pewną, że wszystko będzie na czas. A kiedy zaczęłam oglądać - koniec grudnia - kiedy już weszły kolekcje 2007. Wiem, że teraz jest już sezon rozglądania się panien na wiosne i lato - więc podobno zaczynaja się już tłumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelien
mam do was pytanko. ile mniej wiecej kosztuje zorganizowanie slubu w bialymstoku. wlasciwie jeszcze nic nie planujemy i na bank nie na ten rok ... ale tak sie chce zorientowac. ile wczesniej trzeba sale i zespol weselny itd. wlasciwie interesuje mnie ten dworek czarneckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie liczyłam to ze wszysciutenkim (liczac detale typu rękawiczki kwiatuszki ktore sie przypina gosciom) ok. 27 tysiecy zł. Wesele na 160 osob (zaproszonych 190 ale pewnie 160 przyjdzie). Zakładam taka kwotę ale wiadomo ze ona jest ruchoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelien - W Dworku 120 zł za osobę - jeśli to Ciebie interesuje + ciasto + owoce+ alkohol Jak wcześnie zamawiać salę - nie wiem - zalezy w jakim miesiącu planujesz. Ja mam w czerwcu - więc rok wcześniej zarezerwowaliśmy i to salę na górze, bo na dole było zajęte. Koszt ślubu i wesela ze strojami moim i narzeczonego - wyszło nam prawie 30 tys. zł na wesele - 90 osób (połowa gości ma nocleg - w Dworku 50 zł od osoby) - mam nadzieję, że większych kosztów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelien
czyli ciasto, owoce i alkohol nie sa wliczone w cene? dworek bardzo mi sie podoba i generalnie fakt, ze mozna od razu nocleg, bo bede miala sporo gosci spoza bialegostoku raczej. niezbyt sie orientuje co i jak z sukienkami, czy w bialymstoku sa tansze niz w innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie wiem czy ceny są niższe. Podejrzewam, że jesli chodzi o szycie sukien to tak, jeśli zaś chcesz suknię jakiejś firmy francuskiej czy hiszpańskiej to pewnie ceny podobne. Nie sądzę, żeby np. suknia Cymbeline w Białymstoku kosztowała mniej niż w Warszawie czy Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chce was zapytac o zespol PROKADR. Przed chwila przeczytalam jedna niepochlebna opinie na tym forum... jestem w kropce bo walsnie jestem w trakcie podpisywania umowy. Dzieki za jakiekolwiek informacje. A jak ktoras z was nei zna www.hejwesele.pl to polecam Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ProKadr to nie zespół tylko agencja (?) reklamowo-filmowa (prościej: kamerzyści i fotografowie). Ja byłam u nich i wszystko mi sie podobało. Słyszałam wiele pochlebnych opinii i nie moge narazie czegokolwiek zarzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palita26
Hej, ja właśnie też niedawno zawarłam umowę z PROKADREM na zdjęcia i videofilmowanie na weselu. Z tego co obejrzałam u właściciela to robią to naprawdę fajnie, szczególnie video, nie tak schematycznie jak inni. Choć cena tez nie mała nie powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oczywiscie ze mialam na mysli osoby ktore filmuja.. nie mam pojecia dlaczego napisalam zespol:P.. niewazne. Powiem wam szczerze ze podobaly mi sie nagrania kamerzysty ktore sbie sciagnelam z internetu... ale zdjecia ktore mi wyslal wczoraj sa tragiczne.. jak chcecie moge wam przeslac emaila... A moze tak fotografa oddzielnie? co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzakowa
w dworku ciasto i owoce są oddzielnie? czy w cenie tych 120? a co do niagary to różne opinie słyszałam. zresztą tak jest zawsze, najlepiej sprawdzic u kogos na weselu bo na swoim to trochę za pozno. a sukienki to rzeczywiscie w warszawie duzo większy wybor. pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzakowa
dzwoniłam do domku i rzeczywiście 120 plus ciasto i plus owoce. drogo, tym bardziej, że w następnym roku może być drożej. lech jest zajęty i w ogóle juz sama nie wiem gdzie robić. potzrebuje dużej sali...dobrze ze wczesniej się zdecydowaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzakowa
o dworku mówiłam. :) wiecie - mało w necie informacji wymianiają białostockie pary. fajnie, że na kafeterii znalazłam trochę opinii. my w 2008 planujemy ślub i jestem zdziwiona, że już jest sporo miejsc zarezerowanych na sierpień 2008. musze przyspieszyc znalezienie sali i zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Moja siostra miała wesele w Niagarze. Jedzenie pyszne i bardzo duzo wszystkiego więc i ja sie zdecydowałam na Niagare. Tylko że moja wesele bedzie większe więc na górnej sali. Widziałam ja i naprawde ładnie tam jest. Będę miała tez oddzielnie \"wiejski stół \" na zimno czyli jakies swojskie szyneczki, smalec ze skwareczkami , ogóreczki i takie tam zakąski idealne do wódeczki. Lech mi sie nie podoba za bardzo. Dworek strasznie drogi a z tego co sie orientuje to nie odbiega od innych. Nie potrzebne mi zabytkowe obrazy na sali weselnej- jak za to miałabym płacic 120 za osobe to PASS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzakowa
pisałam na innym forum i takie głupoty dostałam od ludzi z b-stoku że aż się zdziwiłam. nie ma gdzie w normalny sposób wymienić poglądów. więc piszę z nadzieją tutaj. Czy ktoś robił wesele albo miał jakas impreze w Belwederze? Maja duża sale ale nie wiem jak z jedzeniem - czy dobre, czy duzo daja. dla mnie to wazne a nie mam jak sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×