Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość guska7
Hej dziewczyny:) Jeśli chodzi o zespół to radze wybrać TIME z Bielska Podlaskiego nie polecam HEAVEN-kiedyś grali super ale teraz to już wogóle się nie przykładają:( u mnie na ślubie tylko pili wódkę i piosenki puszczali z płyt). Jak rodzinka chciała żeby włączyli inną płytę(skoro i tak puszczali to mogli dać to co nam odpowiada) to zrobili wielką awanturę i mało co doszło do rękoczynu. Więc nie polecam!!! Przez to zajście niemiło wspominam ten zespół i ten wieczór. Jeśli zaś chodzi o TIME to naprawdę świetny wybór:) Byłam na weselu z ich udziałem i póżniej żałowałam że właśnie tego zespołu nie wynajeliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA 25
Bede miała swój ślub w belwederze pojechałam z maćkiem zobaczyć co z tym budynkiem bo jak zamawialiśmy sale to jakoś szczególnie nie zwrócilismy uwagi a słyszelismy same dobre opinie i szefowa była bardzo miła rodzice byli tam na weselu i tez chceli i serjo nie wiem o co chodzi wszystko jest ok teraz jak byliśmy chcielismy zobaczyć nowa cześ hotelową ale jeszcze remont sie nie skończył w kazdym razie obeszłam dokładnie i jest ok budeynek ładny i solidny sie wydaje proponuje zajechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie gdzie w Białymstoku można zamówic pieczonego dzika na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moze podzielicie sie namiarami na sprawdzona dobra Pania od tipsow (zele badz akryle nie wiem co lepsze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialostoczankaaaa
Czesc!!!Ale Wam zazdroszcze, ja juz prawie rok od tej chwili.... Ktos pytal o sale na Zeromskiego. Wlasnie tam mialam wesele i jakbym robila drugi raz to tez tylko tam...Do tej pory mysle o pasztecikach w ciescie francuskim i o szarlotce....Pycha...A na powaznie barzdo profesjonalnie. Szef w porzadku, a kelnerzy pelen profesjonalizm.... Suknie nialm z Gracji na Wasilkowskiej i te zpolecam przemila pania (puszysta brunetke)!!!! Alez Wam fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
OO to super ja tez bede miała na Zeromskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui ja od 3 lat robie juz u takiej dziewczyny z osiedla Przemysłowka (ul. Hutnicza). Mnie jeszcze nie zawiodła. Robi ładny French i ma baaaardzo duży wybór kolorowych akryli (brokaty, hologramy). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombaaaa
na Zeromskiego w budynku akademików, a dokładniej w piwnicy, sala bardzo ładna , a przedwe wszystkim szef kuchni znany na całą Polske, podobno pyszne jedzenie (zobaczymy we wrzesniu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda G kochana masz moj adresik i podaj mi dokladne dane Pani od paznokci oki? :) luizaliv@wp.pl Dziewczyny moge was sie poradzic chodzi o kolor garnituru dla pana mlodego ma piwne oczy ciemny blond wlosy, nie wiem jak dobrac kolory do sukni ecrue Hermsa Kelaz http://www.suknie-slubne.pl/pl/herms.php?s=kelaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUI piękna suknia ale sugeruj sie przede wszystkim tym żeby była wygodna. Pamietaj że przed nami kilkanascie godzin w jednej kiecce :) Mierzyła kilknascie sukien ale tylko tej która kupiłam nie chciałam zdejmowac- lekka , piękna ... poprostu bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Magda ja juz ja mam :) wygodna byla reszte dopowiem po 16 czerwca:) tylko pojecia nie mam jak koszule mlodego dobrac biala czy ecrue poszperam w necie, mowi tylko ze ma byc prosty garnitur:D ciekawe co to znaczy pobiegam po sklepach to sie przekonam pozdrawiam Białostoczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz suknie biała to koszula jego biała a kamizelka srebrna, a jak masz ecre to koszula delikatne ecre a kamizelka toffi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lui, Widze, że wybrałaś te sama suknię co ja, równiez ecie. Ten ecrie jest bardzo jaśniutki, ale białej koszuli dla narzeczonego na pewno nie kupujcie. Ja dostałam kawałek materiału, z którym chodziłam wybrać buty. On tez posłuzy narzeczonemu w wyborze koszuli - a są też takie jaśniutkie ecrie. A gdzie kupowałaś swoją - była gdzieś w Białymstoku? Bo ja w Warszawie, a ślub mam 9 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia:) w Markizie na Jurowieckiej52, slub tydzien pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle, myślałam, że można ja kupić tylko w Warszawie. A ile za nią zapłaciłaś? Jaki welon planujesz do niej dobrać? Bo pani w salonie mówi o gładkim, ale ja myśle o obrąbionym perełkami i kryształkami - tylko nie wiem gdzie go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinah wyslalam e-maila welon gladki chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1911
hej dziewczyny planuje wesele za rok w maju i nie wiem jaki wybrac zespol i jakiego kamerzystke,prosze doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja polecić swoich \"wybrańców\" narazie nie mogę ale jak się sprawdza to napewno opiszę :) Mam zespol TIME z Bielska i narazie słyszałam o nim same dobre opinie. A kamera z PROKADRU- to się okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam 40 km od Białegostoku ale mam zespół z Wasilkowa. Nazywa sie SHOWBAND i widziałam ich w akcji na 2 weselach, bardzo polecam, goście się wspaniale bawili. Pzodrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka cisza u dziewczyn z Białegostoku, topik zleciał tak nisko że może niektóre nie wiedza o jego istnieniu ;) mam pytanko z serii gdzie w BIałymstoku ... tym razem chodzi o tort weselny oraz sękacz. Ponieważ nasz lokal nie zapewnia jedzenia musimy zatroszczyć sie o nie sami. Może polecicie najssmaczniejsze \"wytwórnie\" wymienionych wyżej smakowitośći ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i może jescze ktoś coś więcej powie o zespole SHOWBAND, bo wyżej jest tylko moja opinia, a zespól ten widziałam ostatnio w akcji w październiku 2005 więc trochę dawno. Ale już niedługo czyli 19 maja będę miała znów sie bqawić na weselu z ich udziałem, jeśli utrzymają w moich oczach swoją dobrą opinię ponownie zajrzę na forum i się z Wami podziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1911
hej co sadzicie o kamerzyscie z prokadru? chce aby filmowali moje wesele i robili zdjecia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do tortu proponowala bym z Hortexu tam od zawsze pyszne ciasta maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qatia
dobre ciasta robi cumiernia "U Lecha" - maja kilka punktów sprzedazy w Białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, kasia1911 - prokadr robi fajne fotki i filmy. 2 moje koleżanki korzystały z ich usług i obie były zadowolne - efekty dobre. Nie można nic zarzucić. Poza tym fotograf pełna dyskrecja - nie przeszkadza gościom i nie rzuca się w oczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take1911
ja juz mam termin na wesle jest to 10 maj 2008 roku,10 sie poznalismy,10 sie zareczilismy i 10 bedzie naSZ SLUB,NIE UWAZACIE ZE TO ZLA DATA? NIE CHCEM UPALOW ALE TEZ NIE CHCEM NP SNIEGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take1911
DO MAGDA G------- Powiedz mi w jaki sposob pospisywalas umowe3 z zespolem time? ja dzis ich zarezerwowalalm na maj 2008 i pan marek powiedzial iz wysle mi umowe meilem gdyz sa z bielska i troche daleko aby osobiscie podpisac umowe? czy nie oszukaja mnie poprzez taka umowe wyslana meilem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×