Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość take1911
prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o torty to tylko z Kryszenia - są przepyszne!!! lekkie, mocno owocowe i z bita smietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaa
Witam!! Ja mam wesele 25 sierpnia, mam już sukienke z Mon Cheri. Na ten salon naprawde nie ma co narzekać, dziewczyny mi pomogły i były bardzo miłe. Moja sukienka to http://www.justinalexanderbridal.com/eu_po/collection.php?linenum=15&totlines=-1&disc= Przedostatnia z numerkiem 8278 .Na żywo jeszcze piękniejsza a z tyłu to już wogóle miodzio ;) Byłam w 2 salonach przed Mon Cheri, na Krakowskiej- nie było tam żadnej ciekawej i w Sophie Mariage , suknie boskie ale cenyyyy uuuuuu.szok;) Wesele mamy w hotelu Trio, nie wiem czego sie spodziewać bo nie znam nikogo kto był tam na weselu, albo na innej imprezie , może Wy dziewczyny coś na temat tego hotelu mi powiecie?? Wybierając sale bardzo nam sie spodobał Dworek Czarneckiego no ale tam to trzeba z półtora roku przed sie umawać, choć potem słyszałam od osób które były tam na weselu że podłoga jest śliska i cieżko sie tańczy. No a że Trio było na drugim miejscu u nas to wybraliśmy własnie te miejsce na nasze wesele.Mam nadzieje że wszystko bedzie ok. Kamerzysta to W.Huszcza , wybraliśmy go bo po obejrzeniu kasety znajomych od razu wiedzielismy ze jego bedziemy brać na wesele. Ale........ jakiś czas temu na stronce chyba hejwesele... był opis dziewczyny która była z niego strsznie niezadowolona, troche dziwnie to wszystko wyglądało bo strasznie dużo było tego, jakby facet na całej linii wszystko schrzanił.nie wiem czy to jakas konkurencja postanowiła jego oczernić czy to wszystko prawda, jeśli wiecie coś o nim to prosze o jakie informacje......POZDRAWIAM:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take1911
hej ja to mam wesele 10 maj 2008r,przyjecie bedzie w lechu,zespol TIME i kamerzysta i fotograf z prokadru,te 3 rzeczy zalatwilam przez 3 dni i teraz moge spac spokojnie jak juz to jest zarezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mientusek -----> Masz racje! Torty tylko od Kryszenia PYCHOTA!! Take1911 ----> masz tą sama oprawę muzyczną i fimową co ja wiec wszystko opowiem Ci po swoim weselu. Jeżeli chodzi o umowę z TIME\'em to bądź spokojna. Marek jest fajnych czlowiekiem. Ja Jeździlam do niego do Bielska a umowe w dwoch egzemplarzach pozniej przeslal mi pocztą. Podpiosalam i jedną mu odeslalam. Druga jest oczywiscie dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiina
Dziwczyny a jak z naukami? macie juz zrobione? Ja jestem w trakcie chodze do koscioła na Piasta, moze któraś tez tam chodzi? :) Gdzie Wy chodziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauki Łykendowe miłam a teraz robie \"psycholożke\" jak niektórzy mówią, drugie spotkanie mi idzie bo jedno przepadło- przegapiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhkjjk
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1911
hej dziewczyny czemu nikt nic nie pisze,to jest nasz topi,dziewczyn z bialegostoku,mozemy razem dzielic sie smutkami,pomagac sobie nawzajem,ja mam slub dopiero 10 maja 2008 r,rodzice placa za moja czesc gosci,za alkohol dla mojej rodziny,za zespol,kosciol,ubranie auta ,takie tam rzeczy,a ja samam kupuje sukienke i wszytsko co do neij potrzebne,fryzje itp oraz kamerzyste na pol z moim narzeczonym,potrzebuje z 500tys i obliczylam ze musze co miesiac przez ten cal;y rok do wesela odkladac po 400zl,jest to duzo pieniazkow i z wielu rzeczy bede musiala zrezygnowac.ale powiedzcie czy taki piekny i jedyny dzien w zyciu nie jest wazniejszy?? Ja juz bardzo sie ciesze,boje sie przygotowan itp ale narazie mam juz kamerzyste,zespol i sale ,sala w lechu,zespol TIMe,i kamerzysta PROKADR, chialam juz to zalatwic i miec pewnosc ze nikt mi nie sprzatnie sprzed nosa terminu,tak na pol roku mam spokoj a dopiero potem sie zacznie ujjj bedzie niezle,ale jest problem nie ammy gdzie mieszkac,rodzice moi i narzeczonego odpadaja od razu,nie chcemy mieszkac z tesciami a na mieszkanie nas nie satc:-(chcielismy w tbs ale tam do odwolania nie przyjmuja wnioskow co robic:-((((??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, ja ślub mam pod koniec czerwca. Jeśli szuakcie sukienek to gorąco polecam Mon CHeri na ul.Lipowej. Profesjonalna, miła i sympatyczna obsługa. Ja wybrałam salon p.Teresy Słonicz prz Białym Kościele. Pracuje tam bardzo symaptyczna pani która super mi doradziła sukieneczkę. Co prawda zupełnie inną niż ja sobie wymarzyłam ale wyglądam w niej super. Normalnie zakochałam się w sukience :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate -------> nie przejmuje sie mieszkaniem. Początki są trudne. Najwyzej sie przemęczycie na początku z tesciami. A moze cos wynajmiecie? Oktavia -----> rzeczywiscie mają piękne suknie w Gracyi. Ja też mam suknie z tego salonu. A puszysta brunetka ( o ile o ta panią ci chodzi) jest przemila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1911
hej dzeiwczyny,ja wlasnie slyszalam ze w gracji sa bardzo niemile abbki i jesli nie wybiezesz se sukni to kaza placic 100 zl za miezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniturkowa
hej kobitki polecicie moze jakies sklepy w Białym oprocz salonow slubnych gdzie mozna kupic dobre garniturki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, do garniturkowej - ul Baranowicka 118 sklep JAKUB. Bardzo super garnitury w przystepnych cenach (od 300zł). Robią przeróbki na miejscu bez dopłaty. Mają tez koszule, krawaty i obuwie ale mały wybór i buty tylko czarne. Byłam w Gracji 3 razy zanim zdecydowałam się na sukienkę. 2 razy mierzyłam żeby zobaczyć i nie zapłaciłam ani grosza. Byłam w salonie przy Białym Kościele - byc może przy ul.Wasilkowskiej jest inaczej. Bardzo sympatyczna pani w średnim wieku obsługuje i naprawdę super dobierze fason sukienki. Gorąco polecam. Ostatecznie zdecydowałam się właśnie na sukienkę w tym salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estupendo3
hej dZiewczyny:) jestem z okolic bialegosotku, co prawda wesele dopiero (niestety) 16.08.2008 ale mam juz salę. Nasza uroczystość bedzie w popularnym miesiacu i chyba musze sie rozejrzec za muzyka. czy mozecie mi podac jakis kontakt do zespolu TIME? z tego co widze to ma same pozytywne opinie:) (a tak nawiasem mowiac to ile sobie licza?) Jesli chodzi o kurs to my w klasie maturalnej mielismy na religii wiec z glowy:) pozdrawiam wszystkich :) fajny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a wiec tak,u mnie na weselu ktore jest cipke wczesbniej niz twoje czyli 10.05.2008 ale tez daleko:-)ja wlasnie mam zespol TIMe tez slyszalalm onich same dobre opinie,ja juz ich mam zarezerwowanych i radzilabym ci zrobic JUZ to samo,pozorny zawsze ubezpieczony,mimo iz to ponad rok warto byc w przekonaniu ze ma sie taka sale jaka chcialo,taki zespol i kamerzyste, TIMe bieze 2500 tys, troszke duzo bo juz 500 zl wiecej niz brali jakies po,l roku temu,wejdz na strone www.timenet.pl i tam jest link kontakt w kroym znajdziesz numer, moge ci napisac bo mam, ja kontaktowalalm sie z panem Markiem szurpikiem on zajmuje sie awizowaniem terminu jego numer to 504056014,bardzo mily, dwa tygodnie temu dostalam juz umowe i w piatek wplacilam 200 zl zaliczki,mam juz ich zarezerwowanych,dlatego radze ci zadzwonic i sie domowic,ja ich jeszcze nie widzialam,umowe dostalam poczta gdyz nieoplaca sie jechac 50km aby podpisac umowe bo o szczeolach imprezy zawczesnie jeszcze mowic,spotkamy sie osobicie po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpolelum
hej byłam w tą sobotę na weselu gdzie grał SHOWBAND i bardzo mi się podobało !!! profesjonaliści, ładnie śpiewali czasami nawet lepiej od oryginałów ;) do tego mają saksofon 'na składzie' a to super instrument na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Białostoczanki :D i nie tylko Dzięki za pozytywną opinię o zespole SHOWBAND u mnie wlasnie zagrają na weselu we wrześniu ;) może coś jeszcze o nich napiszecie? Będę wdzięczna. Pozdrowionlka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam co prawda male wesele-tzn takie przyjęcie, 14 września 2007;)a że to piątekto trochę łatwiej, salę załąwtiliśmy w połowie kwietnia-będzie to Sala U Wiesia ;). Co do przymiarek sukni-to więcej czasu straciłam na sukienki niz szukanie sali-wspominam to jako lekki koszmar wszedzie wszystko zajęte alebo 36 rozmiar-a ja jestem dośc wysoką osobą dobrze zbudowaną rozmiar 42. Co do Mon Cheri- to fakt zmierzyłma tam pieknie suknie ale żadna znich nie była do wypozyczenia a 3 tys wyrzucic na nową nie było ,mnie stac. Lisa Ferrera też okej, rozczarował mnie salon na Branickiego-jak dla mnie obsługa srednia babki wpychająca mi kiecki w których widać, że wygładma jak słonica. I w końcu wróciłam tam gdzie kiedys przechodząc zaszłam a mianowicie do Markizy-jako jeydni mają suknie firmy Agnes-. Fakt ze jak juz sie zdecydowalam na pierwsze wypozyczenie sukni to panie wmawiałąy mi, ze przeciez chciałam kupic ale pomine to milczeniem. Suknia będzie szyta na mnie i juz,w dodoatku podniosły cene o 100-ale niby taki gratisik-halka i rekawiczki ktore notabene do niczego mi są potrzebne także na jedno wyjdzie. Zobaćze swoja suknię juz dopieta do konc ana sobie w sierpniu ;) teraz moge rozmyslac o dodatkcha-bo watpię cyz wystąpię w welonie itp kwiatki itp :) aha a na na nszje imprezcze będziemy mieli dj-kę ;)poleconą przez samego pana Wiesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam co prawda male wesele-tzn takie przyjęcie, 14 września 2007;)a że to piątekto trochę łatwiej, salę załąwtiliśmy w połowie kwietnia-będzie to Sala U Wiesia ;). Co do przymiarek sukni-to więcej czasu straciłam na sukienki niz szukanie sali-wspominam to jako lekki koszmar wszedzie wszystko zajęte alebo 36 rozmiar-a ja jestem dośc wysoką osobą dobrze zbudowaną rozmiar 42. Co do Mon Cheri- to fakt zmierzyłma tam pieknie suknie ale żadna znich nie była do wypozyczenia a 3 tys wyrzucic na nową nie było ,mnie stac. Lisa Ferrera też okej, rozczarował mnie salon na Branickiego-jak dla mnie obsługa srednia babki wpychająca mi kiecki w których widać, że wygładma jak słonica. I w końcu wróciłam tam gdzie kiedys przechodząc zaszłam a mianowicie do Markizy-jako jeydni mają suknie firmy Agnes-. Fakt ze jak juz sie zdecydowalam na pierwsze wypozyczenie sukni to panie wmawiałąy mi, ze przeciez chciałam kupic ale pomine to milczeniem. Suknia będzie szyta na mnie i juz,w dodoatku podniosły cene o 100-ale niby taki gratisik-halka i rekawiczki ktore notabene do niczego mi są potrzebne także na jedno wyjdzie. Zobaćze swoja suknię juz dopieta do konc ana sobie w sierpniu ;) teraz moge rozmyslac o dodatkcha-bo watpię cyz wystąpię w welonie itp kwiatki itp :) aha a na na nszje imprezcze będziemy mieli dj-kę ;)poleconą przez samego pana Wiesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej Kitkaaa, ja tez mam tylko przyjęcie weselne a nie wesele i tez w piątek, tj. 29.06.2007 - mamy wiele wspólnego :-) Miałam ten sam problem z suknienka ponieważ mam rozmiar 42 - w Wiktorii nie było ani jednej sukienki w tym rozmiarze i do tego pani okropnie niesympatyczna była. Wybrałam sobie w Gracji - przy Białym Kościele. Obsługuje pani w średnim wieku ale niesamowicie sympatyczna. Poszłam tam z gotowym pomysłem na sukienke ale ta pani doradziła mi inną. Jak ją włożyłam to zakochałam się od razu w sukience :)))) Juz nigdzie więcej nie szukałam. Mam jeszcze pytanie odnośnie Pani DJ - możesz podac mi jej namiary? Zastanawiamy się właśnie nad oprawą muzyczna naszej imprezki. pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerererre
Polecam Werbistów w kleosinie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... spotkało mnie ostatnio coś dziwnego. Wiele moich znajomych które mają juz ten najważniejszy dzień w życiu kobiet za sobą, twierdzi , że na krótko przed ślubem ma sie straszne wątpliwości czy to rzeczywiście powinno się robić. Teraz oczywiście są szcześliwymi mężatkami ale kazda miała takie chwile przed ślubem. Chciały uciekać z kościoła :) Mam nadzieję że mnie to nie dotknie ale wiem że mimo tego że jest kolorowo mogą przyjść i takie zadumki :) A jak z Wami? Myślicie czasami o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziu,ja mysle ze to jest normalna sprawa,dla kazdej kobiety slub to cos pieknego i jedynego i chcemy aby byl on jak z bajki dlatego tak bardzo boimy sie tego prawdziwego slubu,bo w marzeniach mozemy roznie go wisdziec a rzeczywistosxc bywa rozna,ja mysle ze taka watpliwosc to nic zlego,nie masz czym sie przejmowac to poprosrtu sters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×