Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

mam takie pytanie,bo mam slub 10 maja 2008 czyli za rok,kiedy isc do ksiedza,kiedys szukac sukienki??? zespol kamerzyste i sale juz mamy,jaki salon wybrac boze nie wiem,napicie jakie sa dobre salony sukien w bialymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny poradzcie mi jeszcze gdzie sie czesac? ktory salon wybrac bo nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej take, polecam GRACYA przy Białym Kościele. Niesamowicie sympatyczna pani w średnim wieku doskonale wie co robi w tym salonie. Poszlam tam z gotowym projektem swojej sukienki a wyszłam z zupełnie inną kreacją. Zakochałam się w modelu, który mi poleciła ta pani :))) Mocno polecam ten salon. Odracam WIKTORIĘ. Pani okropnie "nadęta". Mam rozmair 42 i chciałam skromną, prosta sukienkę bo mam tylko slub cywilny. Pani w Wiktorii potraktowała mnie jak trędowatą. Szok normalnie. Przecież nie wszysktie dziewczyny muszą mieć rozmiar 34. Ja lubię swoje kształty :)))) W Mon Cheri tez bardzo miła obsługa tylko ceny takie z wyższej półki. Zależy ile chcesz wydać na sukienkę. Miłego posuzkiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do take, ja wypożyczyłam sukienkę za 750,00. Cena wyjściowa była 1000,00 ale można potargować się. Nie wiem jaka cena do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Mon Cheri... oktavia2 a o której Wiktorii piszesz?? Bo w Centrum Park jest b.mila obsluga....gorzej na Wesolej.. Ja zamawialam sukienke 3 miesiace przed slubem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala... ale dawno mnie tu nie było. :) Ale tak to juz jest. Pierwsze urwanie głowy rok, pół przed weselem a potem drugie na dwa miesiące przed kiedy trzeba dopracowywać detale. :) Ale na szczescie już mamy prawie wszystko prócz kwiatków. Miałam problem z butami bo w białymstokyu za bardzo nie ma wyboru butów ślubnych ale znalazłam super stronkę i wybrałam sobie model http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=224&s=0gzyrpsnfijuclvwi5fhx4s43yu4ehiq Licze ze to dobry wybór. A Wy maciew już buciki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Mon Cheri maja buty z Growikaru, czyli tej firmy która wystawia na www.bialebuty.pl Tylko cena jest 2 razy wyzsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
witajcie, do ELF - Wiktoria w hadlowcu przy Spodkach - nie wiem jaka to ulica, chyba św.Rocha. Pytacie o buty. Ja mam sukienkę ecru i wszystkie dodatki zlote więc kupiłam sobie śliczne, deliaktne, złote pantofelki w sklepie DRAGON na ul.Lipowej. Może nie maja znanych marek ale za to super buty. Kupiłam u nich juz kilka par i wcale nie żałuję. Jakościowo podobne do sklepow z włoskimi butami tylko ceny 4 razy niższe. Polecam :-) Ale wy wcześnie zaczynacie przygotowania. Ja mam ślub 29.06. a sukienkę wybrałam jakoś w pierwszej połowie maja. Kwiatki idę dziś wybrać, garnitur kupiliśmy dziś rano. Obrączki dopiero robią się (mój narzeczony sam robi) :-) powodzenia w przygotowaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo idę na rozmwę do Niagary żeby ustalić menu i całą resztę. Jakieś rady? Ja słyszałam że kantują na napojach więc jakos nacisne na ten temat. Coś jeszcze Wam sie obiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, my za napoje doplacalismy w Niagarze...bo to jest tak ze podczas wesela Ty nie liczysz ile poszlo a przy rozliczeniu mówia ze poszlo wiecej niz mialo i trzeba doplacic...i nic nie mozna zrobic bo juz po fakcie.... Ale ogólnie bylo fajnie....tylko troche goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i polecam 'stól wiejski', gosciom sie bardzo podoba i zawsze to cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja mam dopiero wesele w maju za rok ale juz zastanwaim sie nad suknia,wiem ze mon Cheri sa sliczne suknie ale dla mnie 2 tys to dosc drogo ale chcialabym miec ladna sukienke,gdzi wy kupilyscie? pochwalcei sie swoimi sukienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda klima jeste ale dziala tylko przy wejsciu (do tego stopnia ze momentami bylo za zimno), i przy orkiestrze, do stolu Mlodych nie dochodzila niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czyzby nasz bialostocki topik umieral? odzywajcie sie,dzielcie sie swoimi spostrzezeniami,ja teraz potrzebuje nazw dobrych salonow slubnych,gdzie mila obsluga i piekne suknie,prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to narazie kombinuje jak tu zrobić żeby mnie w Niagarze na napojach nie okantowali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mozesz pewnie zastrzec w umowie ze chcesz konkretna ilosc napoi ale wtedy moze byc tak ze jak w polowie wesela ich zabraknie to nikt Ci nie doniesie.... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wódka byla zamknieta i tylko mój tata mial klucz, nic nie zginelo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia81
Witam kobietki, wlasnie odkrylam to forum :) fajnie, ze jest :) u mnie co prawda nie ma ustalonych jeszcze szcegolow, ale sa CHECI :) wiec jak by nie bylo jestem zainteresowana tematem :) wlasnego doswiadczenia za duzo nie mam, jesli chodzi o suknie slubne, to byla jako osoba towarzyszaca z kolezanka. bylysmy w kilku salonach i powiem tyle, ze milo wspominam ten na lipowej, a kompltenie nie polecam tego na legionowej... panie byly zajete komentowaniem naszych sylwetek (???), a kiedy weszla kolejna klientka z okrzykiem "wydam fortune na suknie dla mojej corci", przemile panie przestaly sie nami interesowac :/ no, ale moze trafilysmy na jakis gorszy dzien czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghhghh
Ja równiez odradzam salon na Legionowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Babki zachowywały sie jakbym im własnie w czyms przeszkodziła i te skwaszone miny!! Chciały wcisnac sukienkę której nie mogła bym załozyc ze wzgleu na uczulenie (chciałam poprostu bardziej zakrytą) a one wmawiały mi ze uczulenie sie zapudruje i nic nie bedzie widać :)))))- JAK BYM SIEBIE NIE ZNAŁA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUBULKA
Czesc dziewczyny mam pytanko. Nie jestem na codzien w Polsce i nie wiem w jakim przedziale cenowym mge kupic sukienke.bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubulka- Najczesciej od 2 do 3 tys. A co do salonu na legionowej to nawet mi nie wspominajcie tej wrednej blondyny. KOSZMAR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to moge na sukienke przenaczyc do 2tys zlotych,ale po glebszym namysle doszlam do wniosjku ze szkoda mi tyle pieniazkow,fakt jest to jedyny dzien w zyciu ale chcialabym wypozyczyc suknie tak do 1 tys zlotych,wiem ze w mon cheri na lipwej sa sliczne suknie lecz bardzo drogie,aslyszeliscie cos o salonie KAPRYS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdggfdg
w kaprysie za około 1000 mozna miec nowa sukienke, jaka sie chce na zawsze :) tam tanio jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
a gdzie jest ten kaprys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×