Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość oktavia2
hej dziewczyny, do Magdy - ale tu spokojnie się zrobiło, prawda? Jak my byłyśmy przed naszymi ślubami to o wiele więcej działo się na tej stronce :))))))) Widziałam twoja sukienkę na allegro - naprawdę piękna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację... póki nie wyszłyśmy za maż jakoś bardziej ruchliwie tu było :) Ale co się dziwić- napisałysmy tu chyba o wszystkim więc po co dalej pisać jak wystarczy przeczytać :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej wszystkim, pewnie masz rację, Magda :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej musze juz sie rozgladac za suknia i nie wiem gdzie isc,salon typu mon cheri odpada,nie wydam tyle kasy za sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub w sierpniu sala w supraślu w puszczy (polecam byłam tam na trzech i jest extra) kapelka tez z suprasla nastroje czy cos takiego kamerzysty i fotografa nie mam moze cos polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu a może chcesz moją? jest w idealnym stanie. Wisi obecnie na wystawie w Gracya przy Rocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziu g nie dziekuje za suknie,jesli ladna ale nie moj typ:-/ szukam czegos innego i juz 10 listopada ide na piewrszy przymiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewczyny, do kicia - polecam salon GRACJA przy Białym Kościele. Przemiła obsługa, pani doradzi, pomoże, nie wciska ci czegoś, w czym źle się czujesz. Ja właśnie tam wybrałam sobie sukienkę. Naprawdę polecam ten salon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja bylam tam i nie podobaja mi sie sukienki tego typu,ide do salonu kaprys w centrum park,jestem umowiona na 10 listopada na przymiarke,ide z mama i kolezanka,ale jestem podekscytowana,od razu po tym jak wybiore juz sukienke bede szukac butow,gdzie u nas w bialysm sa ladne buty slubne i NIE DROGIE,jestem wysoka i potrzebuje malych obcasow a wszedzie te szpilki sa:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
cześc wszystkim.może znacie jakąś śliczną piosenkę na 1 taniec.ja mogę doradzić piosenkę SKALDÓW ,,ŻYCZENIA DO SPEŁNIENIA.3majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Stachurskiego \"z kazdym twym oddechem\"... Milo sie tanczy i przyjemna nutka dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Magdy G.dzięki za odpowiedz,a takwogule to chyba nie chce się już dziewczynom pisać a szkoda by było żeby skończyło się to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam dziewczynki,ja tez tak patrze ze forum podupada,ja bardzo bym chciala aby nadal bylo ale malo kto to juz pisze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certyynaa
Dziewzyny prosze napiszcie coś o Niagarze czy warto tam robić wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbon20
czy slyszalyscie moze o dj kris? (krzysiek bałtyk) proszę o wszelkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie pierwszej piosenki to ja osobiście zastanawiam się nad \"Prócz ciebie nic\" kayah i Kiliańskiego i właśnie nad Stachurskym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Certyna---> ja miałam w Niagarze. Jedzenie OK ale jak dodatkowo nie wykupisz sobie kaczki faszerowanej i szczupaka faszerowanego to nie bedzie za ciekawie. My mielismy na 140 osob 5x kaczke i 5x szczupaka. Koszt jednego polmiska to 50 zł (teraz moze wiecej). Ogolnie obsluga dobra. Uwazaj na napoje bo troche kantuja na napojach. A jak bedziesz ustalac menu to pamiętaj ze jestes ich klientem i otwardzcie mow o wszystkim. Jedzenie dobre, wystrój fajny ... ogolnie nie narzekam. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula T. ----> wiem że Bałtyków jest dwóch- jeden starszy drugi młodszy. Ale to bez znaczenia bo ponoć jeden i drugi jest super. Osobiscie nie słyszałam ale ten młodszy to kiedys dyskoteki w \"21\" prowadził. Pamietaj jednak że ta dyskoteka... upadła. Ale napewnmo nie przez jego praca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczewiście wiem że jest dwóch \"bałtyków\" i że podobno obaj są dobrzy w tym co robią. Ale wiem jedno że ja gdybym miała wybierać dj.to tylko Paweł Bałtyk. Byliśmy świadkami na weselu prowadzonym przez Pawła i wiem co on potrafi :) Jeśli ktoś chce to mam namiary na niego bo sami się zastanawialiśmy nad nim jednak za namową rodziców zdecydowaliśmy się na zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
też zastanawialiśmy się nad Niagarą,w środku jest ładnie tylko słyszałam że klmatyzacja szwankuje,no i nie mają pokoi.my potrzebowaliśmy sali na ok,130 osób a właściciel wciskał nam salę na dole gdzie są wesela na 80-90 osób,więc poszliśmy do Belwederu.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolna sale w Niagarze na max 115 osob ale juz lekki scisk jest. Slyszalam o nowej sali Tryumf w księżynie. Wchodzilam na stronke i wystroj napprawde super ale ponoc jedzenie do bani. na szczescie bede mogla to sprawdzic pod koniec listopada na weselu u znajomuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutyyna
Dokładnie to samo słyszałam o sali w księzynie- ze jedzenie jest beznadziejne i mało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu waszych wypowiedzi na temat Tryumfu aż się boje bo nasze wesele ma tam być. Nidawno była tam moja ciotka i powiedziała że jej smakowało,tzn.rzadnych zarzutów nie miała. Pani Ewa zapowiedziała nam, że menu przez ten rok ulegnie zmianie bo są oni noym lokalem i będą próbować różnych potraw. I zaznaczyła że jest otwarta na różne nasze propozycje. Myśle że bedzie dobrze, to przecież jeszcze prawie rok. Ale jak byście czegoś nowego siędowiedziały to prosze o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia997
hej dziewczyny ja mam ślub we wrzesniu 2008, chciałabym sie wypowiedzieć na temat salonu ślubnego. Moja siostra kupiła suknie w salonie Gracja na Wasilkowskiej, super obsługa, pani bardzo dobrze doradza i siostra mogła wprowadzic jakie tylko chciała zmiany w sukience jaka dla niej szyto, mysle ze rowniez ceny maja przystepne. takze ja raczej takze zdecyduje sie na ten salon. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kilka razy pisałam o Gracyi aler sie powtórze- POLECAM! Co do Tryumfu to dopiero pod koniec miesiaca bede mogla wyrazic swoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×