Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

jeszcze raz ja :) Mam pytanie moze wiecie gdzie sa dobre sklepy ze sztuczna bizuteria.Marzy mi sie "obroza" na szyje na slub. Znalazlam jedynie srebrna. Myslalam, ze bede miala biala suknie. Teraz poszukuje w kolorze zlota. Chyba bardziej pasuje do koloru ivory. Nie nosze bizuteri i nie kupuje, wiec nie wiem gdzie bym mogla znalesc cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
w Galeri Bialej albo Galeri Zielone Wzgorza (nie pamietam)jest jakis sklep ze sztuczną bizuterią.może tam cos znajdziesz...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Devil podaj proszę maila to prześlę ci fotki. Co do biżuterii to polecam ci Rzemieślnik II przy ul. Rocha. Sama tam kupowałam. W galeriach jest praktycznie to samo ale w znacznie wyższych cenach. Zajdź tam a ja nic nie spodoba się tobie to wtedy poszuaksz w nowych galeriach. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia- no swietna ta fryzurka. Tez myslalam o fryzurce w tym stylu. Ale czy mialas welon czy tylko kwaitek. Bo chzba trudno bz bzlo go pryzcyepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, do devil - nie miałam welonu. Braliśmy tylko cywilny ślub i nie chciałam bo wydawało mi się że nie pasuje. Kwiatek był zamiast welonu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxy84
Witam, Poradzcie, prosze gdzie można znaleć jakieś fajne autka do ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
ludzie którzy prowadzą BELWEDER maj ą fajne Alfa Romeo,mi podoba się bardzo tylko jest w nim trochę mało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze mi pomozecie bo z tego wyszstkiego sie pogubilam. Mamy isc w polowie marca do ksiedza i przyniesc..., no i kurna zapomnialam co. Akt chrztu, bierzmowania??? Wiem ze ma dostac moj facet swistek na zapowiedzi do swojego kosciola. No ale kurna co my mielismy przyniesc w tym marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc panienki i męzatki :) Widze ze przygotowania idą pelna parą :) A u mnie zaczyna sie nowy etap- 10 pazdziernika bede mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
gratuluję bardzo mocno :) 😍 może ja też................ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!. My sie bedziemy starac o dzidziusia pod koniec roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasania
Witam, Proszę o opinie i rady odnośnie SANTANY, zarezerwowalismy tam wstępnie sale na czerwiec 2009, a słyszelismy rożne opinie na temat tego lokalu, proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nigdy nie byla ale z opowiadan slyszlam, ze cena jest za duza do tego co proponuja i podaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Magdy G WIEEEELKIE GRATULACJE,jak będziesz miała chwilę to wyślij mi swoją fryzurkę ślubną .henk8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatuta-----> dziekuje :) A zdjecia fryzurki wysłałam Ci na maila. Czesała mnie Elwira :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki za fotki ,Magda fryzurka śliczna,zobaczymy co mi Elwira wymyśli,mam jeszcze trochę czasu do lipca.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areq111
co do fajnego samochodu to wiem że w białym jest już angielska zabytkowa 7 osobowa limuzyna można zobaczyć na www.hejwesele.pl/2773,firma.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areq111
mogę podać tel. 514656555 do limuzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie białostoczanki - z tej strony wasza \"sąsiadka\" ełczanka. Mam do którejś z was ogromna prośbę - wybieram się na poszukiwania sukni do Białegostoku i chcialabym abyscie wskazaly mi jakimi salonami w ogole nie zawracać sobie glowy - gdzie sa fajne suknie, gdzie jest milo i w miare rozsądku tanio - moge wydac do 2,500 zl - na forum nie zagladam az tak czesto i prosze o odpowiedz na gg 6378399. Z góry wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie mojej powyzszej prośby to już dzieki bo poswiecilam sie i poczytałam wasze wszystkie wypowiedzi i z nich wywnioskowałam ze musze isc do Mon Cheri i do Gracji :) Tylko powiedzcie mi jakie tam sa ceny? Czy w Mon cheri kupie ładna kiecke do 2,500 zł? Czekam na odpowiedz - najlepiej na gg 6378399. Mam ślub 7 czerwca 2008 r. wiec muszę się spreżać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza z woza
a ja poprosze o informacje tu na forum, ktore salony warto odwiedzic oprocz mon cheri i gracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Magdy wielkie gratulacje przyszłej mamie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
cześć dziewczyny,(i chłopaki???) gdzie w Białymstoku kupić ładne zaproszenia ślubne??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Bialym to nie wiem ja osobiscie zamawialam przez allegro tanie i naprawde sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, zobaczymy keidy wyjdzie Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Devil69 możesz podać jakieś namiary na te zaproszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×