Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość R5YUc
Mam cie hammer w du..e tak samo jak new sukcesow.Ja chce abys nie zamienial forum w smietnik i twoje prywatne sprawy zalatwiaj sam.Zasr..e hamery i sukcesy pleybekowcy mnie nie interesuja. Ja gdybym sie hajtal to z muza przy Dj ,a nie przy puknietych zespolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *uka.l
Ty juz przestan atakowac zespoły parszywy Dj . pewnie ze wział bys Dj-a bo sam jestes Dj i to paskudnym,nieobliczalnym który tu zatruwa powietrze innyn. Zasrancu do chlewa a nie na forum. I zmien ta swoja jaskrawą marynarkę bo wyglądasz w niej jak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka ty...
Slimie nie wiem o co chodzi ale ty to chodzisz w sukienkach ,wiec nie oceniaj marynarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka. ty...
Marcinku z zespolu Hammer , jestes bezdennie kobiecy - uzywasz zenskich nickow.Walisz sam na zespoly a w szczegolnosci na dj.A wciskasz ze ktos pisze tylko nie ty.Podajesz sie za fotografof piszac w swojej obronie.Masz najgorszy zespol wiec nic ci nie pomoze ,zadna reklama na zadnym forum.ZROZUM OCZYWISTA OCZYWISTOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slyszal ktos o zespole Avalon Band albo o blue sky tremolo? avalon band ma bardzo ladne demo na stronie. a jak prowadza wesele? a co do blue sky tremolo to nie wiem nic... ? pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy.iwonka.y
Nie pytaj tutaj o zespoły nie widzisz widzisz co sie dzieje na tym forum kto tu pisze? Z Hammerem z Lajlandem z Carino, Happy S. ... itd zawistana konkurencja jezdzi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy.iwonka.y
A dla Hammera radze aby skorzystali z nowego prawa i skierowali sprawę do własciwego urzedu i skonczy sie to wysmiewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
aby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum
zlikwidowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i tak
nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdzie
uczciwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinni
o firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda2012. 14. lipiec
Na Białostockim forum slubnym frix jest spokojnie, tam przynajmniej normalnie mozna porozmawiac nie tak jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47dhykk
Forum ma to do siebie ze mozna pisac co sie chce,wolnosc slowa jest podstawa zagwarantowana w Konstytucji R.P. Tyle ze Hammer ta mozliwosc swobodnego pisania obrocil w potok slow obrazajacych dj.oraz konkurencyjne zespoly.Juz Marcin nawet zmienia temat,grozi nowym ustawodastwem itd.Panie Marcinie,nie trzeba pisac na innych bo i inni napisza na Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyyysta83
Dziwne ze po tych zadymach odrazu nakreca sie na frixa,dajac do zrozumienia ,,jak tam spokojnie itp.,,A moze te zadymy sa sztucznie podkrecane aby skierowac na tego frixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaniekasia.
czy moze wiecie jak jest w Mozarcie, jeszce interesuja mnie opinie o sali Lech. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotka po.
Najlepiej zobacz dwie sale. Ale Lech mial zawsze dobra opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaniekasia.
No tak, sale widziałam, ale jeszcze chciałbym wiedziec jak z jedzeniem, obsługa, jak tam z włascicielami czy pózniej nie ma jakis problemów z dogadaniem sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delcama
Właściciele zawsze są mili przy podpisywaniu umowy.Póżniej różnie z tym bywa.Samo życie jak wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denver1
ze 2 tyg.temu w Mozarcie i wszystko bylo dobrze,nawet mnie sie podobalo a innym tez.Mozna smialo kozystac z tej rest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er578
Jesli masz tylko taki wybor to radze Lecha i to zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuir8e7
Mozart i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.b. 33
Gdzie dwoch Polakow,tam trzy zdania. Decycje musisz podjac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to temat o Białymstoku, ale wiem tez, że wiele jest par takich które mają do siebie kilkanaście km i niekoniecznie robią wesela w Bialymstoku, więc jak coś to polecam salę UNIBUS w Bielsku Podlaskim, jest to sala nowa, multimedialna więc jak ktoś lubi takie klimaty to jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o te dwie sale posane przez Was ostatnio, tj Mozart i lech to po zdjęciach na stronie bardziej podoba mi się Mozart, nie wiem jak jest w rzeczywistości z jedzeniem, obsluga itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se457.
Sala Ambrozja , nowa i nie zabardzo droga. Jedzenie pyszne , obsluga ok. Czego wiecej chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaslna21
Jak chodz o dobra sale to radze zobaczyc Trio.Sala sliczna,bardzo nowoczesna,i ze znakomita kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulcyclara10
Chce zapytac o dobrego dj.Czy moze mi ktos polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×