Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milena28

JAKA SPACERóWKA - POLECAM-ODRADZAM-OPINIE O WóZKACH

Polecane posty

Gość milena28

Szukamy taniej, ładnej i solidnej spacerówki.Pogoda jest jak jest, mały konczy juz 8 miesiąc wiec czas na spacerowy wózek. Pytanie jaki? Co myslicie o firmach: Coneco (Traffic, Polo) Graco (Mirage Plus) Baby Dreams (Pony Travel) Eurobaby (Oriniko, Safari)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena28
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 28
zależy mi opiniach o wózku Coneco traffic i wózkach orinoko i safari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic tylko Peg perego pliko...bo taki mialam:) Sprawdzil sie super i polecem.ale z tego co wiem Coneco Silver jest bardzo podobny.Nie wiem tylko czy to prawda ale kto mi mowil ze nie ma w nim regulacji wysowamych raczek wyzej -nizej...ja wysoka jestem i dla mnie to bardzo wazne.Ale jak ktos normaknego wzrostu to chyba nie ma problemu.A wiem ze bardzo podobny do pliko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
coneco solar jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek - wózek coneco fajny ale jak dla mnie minusem są raczki. Nie poprowadzisz wózka jedna reką np w razie deszczu Gdybyś w drugiej miała trzymac parasolke itp. wiem to bo to sprawdziłam...... Ja kupiłam teraz baby desing tiny- jeszcze nia nie jezdziłam wiec się nie wypowiem. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=155383352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to coneco solar sama spacerowka wazy 10kg, dla mnie to koszmarnie duzo, zwlaszcza ze lada moment zaczniesz szukac wozeczka typu parasolka, proponuje cos o wadze ok 6kg, znacznie ulatwi to zycie ten tiny wyglada ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena28
Podoba mi sie coneco solar ale cena nie odpowiada mi za bardzo. Szukam czegoś do 350 zł. Jak narazie jestem nastawiona na Coneco Traffic. Ma fajną budę. Byłam zaintersowana Graco Mirage Plus ale ma wiele złych opinii. Ile wózków tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy szukalismy wozka dla siostrzenca mojego M pan w sklepie nam odradzał jednak Graco....szybko sie psuja a czesciami klopot.Ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
a coz to bedzie za wozek na 200 zł? tyle to kosztuje wozek dla lalek...niestety.. Jak juz kupic to cos co do konca posluzy a nie ze kolko odleci za dwa miesiace... Co to tanie-to drogie nie na darmo takie stwierdzenia funkcjonuje.... A ten coneco solar bardzo ok -wyglada jak jakies chicco a cena przez pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coneco takie leciutkie waży 6,5 kg kosztował 230 zł w sklepie używam go już rok i jakoś nic od niego nie odleciało, jest leciutki, wygodnie się w nim siedzi, rozkłada się prawie na płasko. Osobiście wolę parasolki od zwykłych spacerówek, bo można łatwiej schować do samochodu - nawet wewnątrz, a spacerówka raczej do bagażnika musi wejść. I jeszcze jeden plus - może głupi - ale na rączkach parasolki można powiesić reklamówkę - jeżeli ktoś jeździ z wózkiem na zakupy a dziecko śpi, to w spacerówce, która ma nawet duży kosz, jest on pod śpiącym dzieckiem i trzeba podnieść oparcie, żeby coś do niego włożyć albo wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnisze
jestem rowniez zainteresowana tiny i traffic, prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coneco traffic od około miesiąca. Narazie nie narzekam.Jest leciutki, łatwo się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam kupna spacerówki Eurobaby Safari.mam ją to był najgorszy mój wybór do tej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taż posiadam Eurobaby Safari ,ludzie nie kupujcie tej tandety.Nie wiem może ja trafiłam na taki tandetny egzemplaż. Proszę o opinię o tym wózku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam chicco CT 0.4 mimo że ma rączki jedną ręką da się prowadzić, świetnie jeździ po nierównościach. jest bardzo dobry, i ma dobre usztywnienie pod plecami. coneco solar ma beznadziejne, nie pod kręgosłupem tylko na bokach. świetny ten mój wózek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
a jak z kółkami w coneco solar szybko się zdzierają? Bo zastanawiam się nad solarem lub chicco ct 0.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcik1975
my mamy quinny buzza , jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie jaką kupić spacerówkę jestem wysoką babką i te co oglądałam nie bardzo mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam taka
dla wysokich jak znalazl - raczki sie wyciagaja duzo do gory spacerowka lekka, sklada sie szybko i wygodnie, mozna osobno zlozyc stelaz i siedzisko, bardzo dobrze sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×