Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podnosimmy

tani wozek ocencie

Polecane posty

Jak dla mnie ładny...i nawet jak za długo nie wytrzyma to nie będzie tak bardzo szkoda jakby był drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosimmy
alr=e czy waga 4 kg utrzyma dziecko 8 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Wózek wizualnie ładny, wyglada na wygodny dla dziecka, ale... no własnie ALE: nie stabilny, dzieci lubia sie wychylać i wydaje mi sie ze jak dziecko sie wychyli to wózek sie przewróci. Kółka plastikowe łatwo sie żdzieraja. Pozatym jest 3 kołowy o dodatkowo świadczy o jego niestabilności. No ale jest chyba lekki. Wiesz jak bedziesz miała jeszcze inny dodatkowo a ten tylko na jakies wyjazdy to ok , bo jest poreczny i duzo miejsca nie zajmuje. Ale jako wózek na stałe go nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to :za małe koła które wcale mnie nie przekonuja a całośc to napewno do stabilnych nienależy.Ja bym nie kupiła nawet za taką cenę bo kasy by nie było mi już żal gdyby sioę na drodze rozwalił tylko dziecka bo jakoś do wygodnych chyba też nie nalerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Jak dla mnie to okropny. Poza tym za taką cenę to szybko zetrą się kółka o ile całość się wcześniej nie połamie. I spójrzcie na ten podnóżek. Tam zmieszczą się tylko pięty, więc dziecko będzie musiało mieć wiszące nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
I jak na parasolkę to po złożeniu zajmuje bardzo dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko jako dodatkowy na zakupy w markecie;-)))a po ulicy to lepiej jakaś normalną spacerówke kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfuj
a chcesz Go kupić dla dziecka czy dla lalki ? jak dla lalki to kup jak dla dziecka to bym się bała że dzicko wypadnie bo wózek nie jest stabilny!!! Ale ogólnie ładny! Osobiście odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
te wóżki nie są stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosimmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm, troszkę tandetny. Wygląda bardziej jak dla lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frantik
Mi sie podoba...koła sa z kałczuku to spoko wytrzymaja.WYTRZYMA nic sie nie stanie dziecku!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
frantik - a na jakiej podstawie uważasz, że ten wózek wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten jest funta kłaków warty... Autorko, sprawdź czy ten sprzedawca ma w aukcjach jeszcze jeden model wózka - w kolorze granatowym, z półeczką i kierowniczką. Ja mam właśnie ten granatowy i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
oj czerno widze wozenie dziecka w nim ładny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy widzieliscie
wuzek spacerowka ktory wazy wiecej jak 8 kg???? pomyslcie przeciez jak by tak duzo wazyl to by sie nie chcialo go wozic! jak dla mnie wydaje sie byc ok. podreczny(ja mam chicko spacerowke i jest chyba lzejsza od tego i sie super sprawdza!!!!) a i ten koszyk ma co sie napweno sprawdzi wozac zabawki do piasku lub inne lekkie rzeczy....daszek tez ma gdy by zaswiecilo slonce to na ochrone..... wyglada na praktyczny!-i jak ktos stwierdzil gdyby sie zepsol po jakims czasie...to nieszkoda by bylo......... chociaz z tymi wuzkami nigdy nie wiadomo ile one wytrzymaja!!!!! czy sa drogie czy tanie! a te najlatwiejsze sa najdluzejwytrzymale!!!! mnije skomplikowanych pierdul!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Nie zgadzam się, że cena nie świadczy o jakości wózka. Ja miałam leciutką spacerówke chicco i po 2 latach wyglądała prawie jak nowa. Poza tym poczytajcie komantarze jakie ma sprzedający. Bardzo dużo negatywów, w których ludzie narzekają na jakość sprzedawanych przez niego produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frantik
Bo nie zawsze co drogie to dobre!!!Alexxxa moze nie wszyscy maja kupe kasy i nie stac ich na fure za 500 lub 600zł.:)Nie kosztuje duzo jak ktoś kupi to nie straci dużo kasy.Moim zdaniem warto zaryzykować bo sie oplaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkj
ja wole dolozyc i kupic cos innego...... ten wozek jest dla mnie strasznie tandetny-sorki... w sumie to wstydzilabym sie z tym wyjsc na ulice.. ktos kto chce z gow...a bata ukrecic moze sobie to kupic! nie,nie,nie!nie bierz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Moja siostra kupiła sobie taką tanią spacerówkę i po dwóch tygodniach połamały się rurki. Nie zawsze to co tanie jest nic niewarte ale najczęściej tak jest. Jeżeli kogoś nie stać na drogi wózek to niech kupi tańszy a nie szmelc, który się zaraz rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutki ten wózek jakiś. ma służyć ze dwa lata i co - dziecko nogami po gruncie będzie jeździć? lepiej zapłacić 100-150, kupić zwykłą spacerówkę - laskę, która waży ze 3kg. mi taka wytrzymała 3 lata i do ludzi poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna spacerowka parasolka
nie wazy 3 kg!!!!!!nie KLAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak jest taki to go pokaz klamczucho podla!!! najlzejszy wozek sppacerowka parasolka taki tam za 200-300zl wazy ok 5 kg!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mówisz do mnie per kłamczucho podła to idź sobie zważ w jakimś markecie parasolki, sam materiał, dwie rurki i cztery plastikowe kółka. i zmień ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jest niestabilny. Ja polecam Graco - super się prowadzi i jest bardzo lekki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×