Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

decofun

KOMINEK w mieszkaniu

Polecane posty

Gość gość
Jak szukasz profesjonalisty który zająłby się instalacją kominka to sprawdź http://multiinstalgold.pl u znajomego zajmowali się właśnie zakładaniem kominka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofzOpola
Jaj już wybudujesz swój wymarzony kominek to polecam firmę www.drewnex24.pl, w której zaopatrzysz się w dobre drewno kominkowe. Dobry towar, niskie ceny i fajna obsługa polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaSabuda
Ja bym bardziej pomyslała o biokominku. Wydaje mi się że to takie bardziej ekologiczne no i jest po prostu czyściej ;) Ja mam biokominek Whiskey, pierwszy raz zobaczyłam go na Kratkach. Swietnie pasuje do salonu i dobrze oddaje ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforian

U mnie w mieszkaniu jest zainstalowany kominek PATIO MINI firmy Kratki. Bardzo fajne rozwiązanie w mieszkaniu, ogień bardzo dobrze wyeksponowany i nadający mieszkaniu bardzo przyjemny klimat. Wykonanie bardzo ładne i fachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja z mojej strony mogę polecić .kominki-vector.pl/. Nie zdecydowałem się na kominek, ale wiem, że mają sporo takich opcji. U mnie wykonali klimatyzację i pompę ciepła. Jestem zadowolony z przygotowanych instalacji, nie mam z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta

Jeśli to mieszkanie w bloku, to najlepiej sprawdzi się biokominek. Wybór różnych znajdziesz na https://kratki.com/ . Mają świetne wzornictwo, dobre ceny, no i najważniejsze: są wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jak kominek to i stojak na drewno kominkowe! 

 

Duży stojak na drewno kominkowe GRAB-2 o wymiarach 240x123x32 cm, idealny do przechowywania aż 1m3 drewna kominkowego! Znakomicie komponuje się z wystrojem każdego ogrodu lub tarasu, tworząc w nim przyjemny, nowoczesny klimat. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pokrowca, który ochroni drewno przed wilgocią, deszczem i śniegiem. 
 

więcej na ePraktyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka

kominek mam z kratki.pl i pieknie się prezentuje. Ładnie grzeje, ciepło jest rozporowadzone i szczerze mówiąc ciesze się ze zdecydowałam sie na taki rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×