Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alijka

gps-nawigacja-potrzebna pomoc

Polecane posty

Gość alijka

mam samochodowy GPS. niestety na karcie sd nie mam polskiej mapy.przydałby się też nowy polski soft bo gada i jest napisane nie w naszym języku. czy ktoś wie, skąd to ściągnąć i jak. Jestem laikiem w tych sprawach i pewnie w nast. tygodniu zanose to do jakiegoś speca, ale może coś zdzialam sama. Proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefniś amator
Na komputroniku zdaje sie szło kupić soft do tego i mape europy ale kase też znaczną musisz wyłożyć bo raczej tego nie ściągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie mówi że jesteście st
ok. moge wyłożyć.możesz dać namiar.przeszukuje na własną rękę ale narazie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz na mysli
kradziez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
nie mam na myśli kradzieży. chodzi mi o oprogramowanie które mogę kupić bez wychodzenia z domu.czyli ściągnąć.tylko nie wiem skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
ok. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapsos
ja proponuję wymianę nawigacji na lepszy model. jak już trochę jeździłaś, to lepiej kupić coś mocniejszego, bezprzewodowego: Mio Digiwalker C250 z mapą Polski to wydatek rzędu 850-900 zł. transakcja się opłaca, to Mio to sprzęt sprawdzony - zresztą przeżywa teraz jakiś niesamowity boom. Do tego jest tanio. czego chcieć więcej? :) chyba tylko panelu dotykowego, ale do tego to już trzeba trochę dopłacić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misianns
Zależy jaki masz gps bo nie każda mapa albo soft pasuje do każdego gps'u. Najłatwiej byłoby jakbyś kupił nowy ;) Teraz tanie i dobre są produkty MIO.. zastanów się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomponiki dwa
Mio faktycznie robi dobrze i tanio. Aż dziwne, bo rzadko się to zdarza. No ale jednak zdarza :) łapać i korzystać, bo jak firma zrobi się bardziej sławna przez te gpsy, to jeszcze ceny skoczą ;) trzeba korzystać póki się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciuk
Na razie na cenę MIO nie można narzekać bo jest to najtańszy gps na rynku ale nie odbija sie to na jakości bo wykonanie mają naprawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni89
Poza tym jak wiem Mio daje co pewnien czas mozliwosc darmowej aktualizacji map.Wiec mysle ze ta nawigacja jednak jest ta najwłasciwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam Mio posiadamy z mężem i jest niezawodna w niektórych sytuacjach. mam na myśli nawigację ;) praktyczna sprawa. zakupiliśmy tanio na lucasgsm.pl . Słyszałam też dużo pozytywnych opinii o TomTom. Taże radziłabym się kręcić wokół tych dwóch firm przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym polecała konsultację z fachowcami, a nie forumowiczami... Owszem, na forum można podyskutować na temat konkretnego modelu, ale jestem pewna, że z gąszczu tych wszystkich modeli wybór najlepszego dla Ciebie będzie najłatwiejszy dla sprzedawców sprzętu tego typu. Ja niedawno kupiłam nawigację Mio na sklep-palmtopy. Myślę, że warto do nich zajrzeć, mnie bardzo pomogli w zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić polska mapę na wasserman.pl - niezły sklep z dużą ilością nawigacji, map i różnych innych rzeczy, a wszystko w bardzo przyzwoitych cenach. Jak nie masz mapy to szkoda się bawić w ściąganie, lepiej kupić za niewielkie pieniądze i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zobacz sobie na nawigacje-gps.pl? Tam mają bardzo duży wybór produktów (ja i mój chłopak kupowaliśmy w tym sklepie swoje nawi), więc może znajdzie się i mapa, i staff do Twojego gps'a? Na pewno, jeśli ich zapytasz drogą mailową o pomoc, to Ci odpiszą i poradzą, co zrobić z Twoim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam nawigacje firm Navroad i TomTom, obie firmy teraz konkurują o miano najlepszej na rynku. Zobacz na sklep.hadron.pl, mają duży wybór nawigacji tych firm (i innych), może pomogą ci coś dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opcji jest sporo - możesz ściągnąć oprogramowanie na starą nawigacje albo w praktycznie tej samej cenie zakupić nową. Ja rekomenduję to drugie rozwiązanie - popatrz sobie na wasserman.pl, tam są całkiem tanie sprzęty ale w dobrej jakości. Nie będziesz żałować wydania kilku groszy ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu potrzebujesz nowej nawigacji, sprawdź sobie ofertę www.azstudio.com.pl, ja od nich kupowałem np krótkofalówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusfifu
Jeśli chodzi o lokalizacje GPS to polecam firmę konsalnet. Jedna z lepszych firm na rynku. Bardzo profesjonalne podejście. https://gps.konsalnet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avvvvs
Ja jestem zadowolony z systemu który kupowałem od Euro Watt, jest dużo lepszy niż to co miałem fabrycznie w Audi zainstalowane, przede wszystkim wszystko po polsku, wyświetlacz czytelny, dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto być dobrze przygotowanym. Ostatnio pojechałem na jachty do Chorwacji. Nawigację samochodową już miałem, potrzebowałem nawigacji morskiej. Trafiłem na stronę www.enavigare.pl i tam znalazłem sprzęt, którego potrzebowałem. Polecam wam się zapoznać z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×