Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jakiej firmy butelki stosujecie?? ja mam Nuka i aventu, ale nie wiem, czy nie kupic tych z chicco podobne najbardziej zbliżone do kształu kobiecej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a mialam z chicco bo z aventu nie chciala pic , ale potem jak sie zepsuje smoczek to trzeba cala butelke kupować bo samych smoczków nie ma!Teraz mam z nuka i jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma??? ja widziałam,że w sklepie chicco można kupić same smoczki do butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Browns to butelki drogie ale bardzo dobre, szczególnie na pierwsze miesiące bo nie dopuszczają do kolek niemowlęcych. Warto mieć z szeroką szyjką bo łatwiej zrobić w niej mleko, oraz do herbatki. Dostępne są też do nich smoczki w odpowiednich rozmiarach. U mnie chicco i awent się zupełnie nie sprawdziły. Wogóle uważam że awent jest przereklamowany, smoczki uspokajacze również się nie sprawdziły. Używam jeszcze butelek z nuk i smoczków uspokajaczów również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam butelki avent ponieważ są anty kolkowe. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×