Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolonek

moje dziecko zaczęło bać się kapieli

Polecane posty

Gość lolonek

ma 9 miesiecy, do tej pory uwielbiało wode ipluskanie. Zauwazyłam , że gdy gdzies wyjedziemy i kapie go poza domem, to sie boi wody, apotem gdy jest juz w domu to tez musimy przekonywac go do mycia. JUz chciałam zaczac chodzic z nim na basen, ale w takim wypadku nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też założyłam taki temat bo miałam taki sam problem.Dziewczyny poradziły mi: dać dużo zabawek do wody,myć się z małym,naśladywac jakieś zwierzątka,zrobić mnustwo piany itd i to się sprawdziło po tygodniu nauki.Znów lubi kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
w koncu lubi z powrotem. Tylko dlaczego boi sie kapac w obcych domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle doczytałam myślaałm że u weas się boi.Może nie czuje się bezpiecznie,to małe dziecko które widzi że jest coś innego niż u niego w domciu może właśnie tak reagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mój Smok bał się dużej kąpieli miałam dwa sposoby. Albo prysznic - mały sam polewał sie prysznicem, mył gąbką, no taka samoobsługa. Albo miska. do takiej DUUŻEJ miski nalewałam wody, by Smoku miał ją do poziomu połowy klatki piersiowej, tak dwa cale nad pępek. I dawaj myć się... Może dzieciątko boi się dużych, \"obcych\" powierzchni? Dzieciaki tak mają, lubią pewne schematy i rutynę i bez nich czują się rozbite i niepewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam super zabawki. Najlepsze są statki. Dziecko zapomni o strachu.Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×