Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusianiusi

spódniczki od projektantek dla Mam przyszłych i nie tylko

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny!!! Chciałam Was zaprosić do nowootwartego sklepiku na www.fiu-fiu.pl Znjadziecie w nim spódniczki ciążowe, prosto od młodych, zdolnych projektantek, w cenach znacznie niższych niż są w sklepach, a przede wszytkim nie są to produkty masowe. Część spódniczek jest szyta z myslą o \"jeszcze nie Mamach\", a częśc \"już Mamach\". Można je przerabiać na nieciążowe. Ponieważ dopiero zaczynamy, oferujemy rabaty, chętnie pomagamy w wyborze i chciałabym też poznać Wasze opinie, bo raczkuję w tym biznesie Oczywiście to dopiero początek pracy sklepiku więc nie wszytko jest jeszcze takie, jakbym chciała, ale... Zaczęło się od tego, ze kupiłam sama trzy spódniczki. Noszą się super (jestem w 8 m-cu) i postanowiłam zająć się ich promocją. Pomożecie? Będę bardzo wdzięczna za wszelką krytykę konstruktywną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
eee całkiem spoko te kiecki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nawet fajne, ta młodziezowa jest ok.. dokąd ona siega? mozna sobie zayczyc długość rozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzereczka333
no nawet może być, ale mi bardziej się klasyczne podobają i już się sprzedały- ten fiolet mniamuśny!!! Takiej kiecki to nigdzie nie widziałam:((( w klasycznych (nie jestem w ciąży) fajnie ta ręcznie malowana nawet wygląda! Ciekawe co to za matertiał i jak się nosi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollkaa
Szkoda ze nie ma rozmiaru 34 w spódnicach klasycznych. :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×