Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thryt

Trinny i Susannah co o nich myslicie?i co o jak sie nie ubierac??/ pozdro

Polecane posty

jest tak zajebisty program ze zawsze czakam na nastepny z utesknieniem niejednokrotnie płakałam razem z bohaterkami tego programu zero chirurgii, zero odtłuszczania, siłowni wystarczy wiara w siebie , zerwanie z przeszloscia i spojrzenie na siebie na nowo kabina luster i to co sie po niej zieje - to cud i to takim niewielkim kosztem pozdrawiam wszystkie fanki trinni i susanahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
tez je lubie fajne baby są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie jak sie nie ubierac:) w niektorych programach zeby byc piekną dają się ciąć a tu wystarczy wiara w siebie, zmiana fryzurki no i ciuszki...=) metamorfozy sa naprawde swietne, zmiany jakich dokonuja Trinny i Susannah sa super! podoba mi sie teraz jak Trinny i Susannah ida pomieszkac na dzien do domow bohaterek:P hehe pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz 2000 funtow dla anglika to srednio 1,5 pensji jak ktos w polsce zarabia srednio 1000 zł - to zakupy w dobrych sklepach za 1500 zł - to wybacz ale niewiele kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thryt
a co myslicie o tym jak trinny i susannah macaja bnphaterki...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same buty skórzane to wydatek zedu 300 zł a kozaki 600-700 płasz - ok 600-1000 zł mowie o dobrych sklepach - nie bazarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie jak one ida do domów bohaterek , rwa ciuchy, pala a na koniec ubieraja sie w nie i paroduja przed mężami hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest swietne;) hehe ostatnio bohaterka kazala susannah zrobic pranie;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatela
czasami tak troche po brytyjsku ubierają te kobiety, troche siermiężnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wreszcie taki temat
się pojawił na forum, właśnie miałam zakładać. Jestem uzależniona od Trinny i Susannah, są niesamowite. Ich program jest ciekawy, zabawny, na dodatek babki świetnie się trzymają, nawet mojemu facetowi się spodobały. Choć muszę przyznać, ze czasem irytują mnie te pseudopsychoterapeutyczne rozmowy, wcześniej formuła programu była iina, tzn. kobiety nie zgłaszały się do nich same. W kwżdym razie kocham ten program, przywraca wiarę w siebie. I uczy. A czy leci on jeszcze na 2 albo 1 w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSIAKKK
LECI NA TV STYLE - ALE CZY W TV POLSIEJ - TO RACZEJ NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie ten
program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię
bardzo ten program:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe he
Wlasnie ogladam je ... Ta wyzsza pokazala swoj tylek w stringach...strasznie czerwony byl :) Pupa wstydzi sie za wlascicielke,czy co? Ale tez je bardzo lubie,obie zakrecone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez przechwilka ogladalam=) hehe fajny odcineczek byl:P podobaly mi sie ciuszki tej wojskowej;p hehe no to bylo perfidne jak Trinny pokazala Pupe;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek777
Nie uwazacie ze Susannah strasznie schudła?? Tez uwielbim ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nie wiem czy to kwestia stroju czy co ale wczoraj wydawala mi sie troche szczuplejsza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe he
Zgadza sie-schudla.Pewnie starala sie zrzucic kilogramy,ktore nabrala w ciazy,udalo sie i poszla za ciosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×