Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety Slimcea. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam coś koło 10kg. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorataYY
no dobra dobra jest sporo artykułów o tych iq green ale kurcze wiecie chcialabym cos od was o nich uslyszec to zawsze bardziej przydatne info ale juz chyba sie przekonalam ze moze i warto bo maja spokooo skladzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveyourlive
Fakt iq green maja fajny naturalny sklad akurat przy moich strasznych problemach z żołądkiem by się spisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do grona zadowolonych klientek.Foreverslim działa,efekty widzoczne są w bardzo krótki czasie.Nic innego jak tylko polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinstua
A jakie masz te problemy z żołądkiem trochę rozwiń swoją myśl no kurde nikt się przecież nie będzie domyślał.. Pozatym po co chcesz brać iq green? Co chcesz uzyskać? To są podstawowe i najważniejsze pytania. Bez nich to ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveyourlive
Wiesz co mam po prostu bardzo wrazliwy żołądek różne substancje do których nie jestem przyzwyczajona po prostu zwracam w trybie naqtychmiastowym. A po co mi iq green? Aby spróbować utrzymać moją dość ciężką dietę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megitornau
Jak coś to zamawiaj iq green ze strony producenta nie ma co ryzykować i kupować na jakiś dziwnych aukcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveyourlive
Tak właśnie zrobiłam! Nawet jest dość ciekawa promocja teraz czekam na przesyłkę a potem już tylko na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megitornau
No szkoda, że jak Ja kupiłam nie było promocji ;d Ale skoro teraz Jest to i może Ja zamówię może kiedyś sie przydadza jaki prezent czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela555
Ja jakoś nie jestem przekonana do tych wszystkich suplementów diety, tabletek odchudzających. Jak się odchudzać to zdrowo i z głową ;) Z nadwagą walczyłam oj bardzo długo, aż wstyd się przyznać. Wzięłam się za siebie dopiero gdy wróciłam z wczasów odchudzających w Primavera, tam pokazali mi jak skutecznie schudnąć przed wakacjami. Dostałam porządnego kopniaka w tyłek i teraz regularnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Moim zdaniem to jest klucz do sukcesu. Mam nadzieje że do lata osiągnę swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowała się do zaleceń w pewnym momencie przeszłam nawet na dietę 1500 kal i niestety nici z odchudzania.A z Foreverslimem mi się udało nie ma co dużo pisać jest po prostu najlepszy oczywiście to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia390
A ja mogę polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl mi pomógł rewelacyjnie i teraz kto tylko się pyta jak to zrobiłam mówię: To wszystko dzięki African Mango;) bo gdyby nie on to ja bym nadal była grubą beczką a tak warzę 40kg mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avangarda1
Ja byłam w Naturhouse na Puławskiej w Warszawie znalazłam tam pomoc. Sama już dawno chciałam schudnąć, jednak brak konsekwencji mi to wiecznie uniemożliwiał. Pomijam już, że nie umiałam sobie dobrać właściwej diety dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sposób, który sama stosowałam. Ogólnie ograniczyłam trochę jedzenie, słodycze prawie zupełnie wykluczyłam. Więcej warzyw i owoców, nic smażonego i 0 tłuszczu (jedynie oliwa z oliwek). Mięso tylko pieczone, gotowane lub na parze i też nie tłuste. Do tego w diecie znalazła się spirulina hawajska: http://enaturalnie.pl/algi-spirulina-chlorella/spirulina-hawajska-500mg-100-tabletek-pacifica-cyanotech_36.html Tyle co do diety (jest zdrowo i wcale niczego nie brakuje - głodna nie chodzę ;) ). Oprócz tego ćwiczenia, robię różne ćwiczenia na brzuch + trochę aerobiku. już leci 2 miesiąc i -8kg. Jest dobrze bo liczę właśnie na efekt wolnego chudnięcia. Nie chcę szybko schudnąć, żeby nie mieć jakiś niepożądanych efektów ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia022
A ja nie polecam NaturHause miałam straszne bóle brzucha przez te ich suplementy dlatego postanowiłam zdziałać coś na własną rękę znalazłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i udało mi się zgubić moje zbędę kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja akurat mam jakieś porównanie stosowała kilka różnych .Na razie na prowadzenie wysuwa się Foreverslim jest znaczna różnica.Po nim nie czuję się głodna i tego względu nie mam wahań nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że świetnym sposobem na odchudzanie jest catering dietetyczny. Sama stosuję taką metodę i udało mi się zrzucić parę kilo http://salmix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Wasze posty i przeraża mnie to jak faszerujecie się różnymi chemicznymi świństwami :( Przyznam, że sama kiedyś stosowałam salbutamol i inne specyfiki, ale po nich zawsze doświadczałam efektu jojo :( Ponadto ciągałam się po najróżniejszych dietetykach, którzy wciąż i wciąż projektowali mi monotonne restrykcyjne diety, na których nie byłam w stanie wytrzymać więcej niż miesiąc.. a nawet jeśli to niedługo potem wracałam do swojej wagi sprzed diety :( Przełomem w mojej walce z nadwagą było trafienie na bloga "bezbolesne-odchudzanie. blogspot. com". Pamiętam, że byłam w tamtym czasie nieziemsko zdesperowana i postanowiłam napisać do trenerki , która jednocześnie kończyła medycynę, z prośbą o konsultacje online. Najpierw dostałam formularz, który miał sprawdzić czy nadaję się do "wirtualnego trenowania". Wyszło w nim, że mam pewien problem zdrowotny, który mógł być przyczyną moich problemów z odchudzaniem. Później dostałam ofertę trenerską z cennikiem (pierwszy miesiąc koło stówki, później coraz taniej). Podeszłam do tego wszystkiego bardzo sceptycznie. Nigdy wcześniej nie ćwiczyłam jakoś systematycznie ani nie miałam trenera. No ale pomyślałam, że już tyle kasy wydałam na to odchudzanie, że po trenerze zostanie mi już chyba tylko operacja.. Nie miałam nic do stracenia. Ku mojemu zdziwieniu efekty były naprawdę dobre. W pierwszym mscu kontakt z trenerką polegał na codziennych, "koleżeńskich" rozmowach. Dużo się dowiedziałam. Zrozumiałam, że najważniejsze jest podejście... Długo by pisać... Generalnie czasem pomoc kogoś z zewnątrz (trochę motywacji i wiedzy) jest lepsza niż chemia. Trzymam za Was kciuki Kochane! Nie poddawajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ze faszerowanie się lekami jest czymś niepojętym dla mnie. To jest straszne jak w łatwy sposób można zniszczyć organizm. Zamiast tabletek to należy odpowiednia dietę zastosować, mieć odpowiedni trening i prawidłowo się nawadniać. Ważne jest aby zachować bilans wodno- mineralny. Ważne jest aby dostarczyć organizmowi odpowiednia ilość minerałów i elektrolitów aby odżywić komórki. Pije Veroni Hydration, woda jest oczyszczona i ma pH korzystne dla jej przyswajalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto ma problemy ze zrzuceniem nadwagi powinien spróbować tabletek Foreverslim.Ich skład jest tak dobrany że pozwala na szybki spadek wagi.Ważne jest to że w tych tabletkach nie ma ani grama chemii.Sama natura.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×