Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katynka

RODZIMY W PAźDZIERNIKU 2007

Polecane posty

Cześć babki:D! Niedawno ujrzalam dwie kreski na tescie (a dokładniej mówiąc na trzech:p). Beta potwierdziła ciąże:D! To początek trzeciego tygodnia, czyli wg ginekologa początek 5-tego. Termin 1-3 październik:D! Jestem ogromnie szczęśliwa-zaskoczona, ale szczęśliwa!🌼 Czy któraś z Was także rodzi w październiku?

Tak cos czuje, że te rodzące w pażdzierniku będą sie dopiero dowiadywać o ciąży:D! No nic, poczekam cierpliwie aż ktos dołączy, póki co będe gadać sama ze sobą:p Czuję sie dobrze, mam olbrzymie nabrzmiałe piersi, bóle w podbrzuszu-czasem tak uciążliwie, że MUSZĘ wziąć no-spę i co tam jeszcze...acha wzmożona senność;). Nudności póki co brak:D!

Hej Katynka ja coprawda jestem z wrześniówek 2007, ale chciałam Ci pogratulować i życzyć spokojnych 9 miesięcy i cudownej dzidzi:) Zobaczysz napewno dołączy do Ciebie wiele Kobietkek. Trzymaj się ciepło:)

Gość do KATYNKA
serdeczne gratulacje i pozdrawiam Cię 🌻

Gość pozdrowienia
Katynka i Shira23--->>cudownych 9 miesięcy wam.🌻-jedna z ubiegłorocznych październikówek:-)

Hej Katynka :) Na początek serdeczne gratulacje :) 🌼 Napewno zrobi się tu tłumnie, ale jeszcze troche czasu, pewnie nie wszytskie pażdziernkowe mamy 2007 wiedzą o swoim szczęściu :) a niektore może jescze nad tym pracują :) Być może i ja dołącze, ale poki co musze poczekac jeszcze przynajmniej 10-12 dni :) ( w kazdym razie w głebi duszy na to licze :) )!

gratuluję....zajwi się tutaj wiele kobitek zaręczam...u nas też na początku było kilka a teraz grono nam się rozroslo...tak jak brzuszki:) lipcóweczka 2007

Gość gratulacje
ja urodziłam w październiku 2006, pozdrawiam Cię, Was gorąco!!!

Pozdrowienia od październikówek 2006.:) Ja wprawdzie urodziłam we wrześniu ale termin miałam na październik:) Pozdrawiam i jak wyżej udanych 9 miesięcy życzę:)

:D:D:D:D Cześc babeczki:D! Dziekuje pieknie za wszystkie miłe slowa:)🌼 No własnie wiem, że sobie troche poczekam;) A ty sie Vall postaraj, no bo kurde schizofreii sie nabawię jak będe sama do siebie gadać:p

hej dziewczyny bardzo chciałabym do Was dołączyc - ale musze poczekać aż do 5 lutego - mam nadzieję, że nie dostanę @

no ja byc moze w pierwszych dnaich luteog będę mogła już coś powiedzieć :) i byc może dołączyć :)

GRATULACJE od październikówek 2006 🌼 🌼 🌼. Ja rok temu może właśnie zachodziłam w ciążę :). Będziesz musiała troszkę poczekać, ja test zrobiłam 17.02 i wtedy dowiedziałam się o moim maleństwie ❤️. Dużo październikówek jeszcze nawet nie wie, że są w ciąży :). Pozdrowienia 🌼

Katynka to i ja podrzuce topik do góry, bo coraz trudniej go znaleśc... Cierpliwości :) napewno zrobi się tu tłum..ale pewnei bliżej połowy i końca lutego :)

Gość nanaska
zycze szczescia wszystkim ciezarnym ktore wiedza ze juz sa i tym jeszcze nie wiedzacym no i dobrego cela dla chcacych zajsc pozdrowienia

Gość Amorek22
też bym chciała dołączyć ale jeszcze nie jestem w ciąży :(

Amorek wszytsko przed toba, nic straconego - jescz ena pażdziernik mzoesz zdązyć :)

Witajcie,ja tez termin jak sobie obliczyłam mam na 1.10.07. Katynka ja tak samo jka opisujesz mam bole brzucha i tez strasznie sie denerwuję :( To moja 2 ciąza mam juz 25mięś córę-rozbójnika :D Dziewczyny ciesze sie ,ze jest nas więćej ,mozna sobie psychicznie dopomóc bo na wizytę u gina troche jeszcze za wczesnie :0- pozdrawiam serdecznie ❤️

witam serdecznie :) i gratuluje :) ja też w październiku..nie wiem jak liczyć w którym tygodniu jestem? od zapłodnienia to ok 3 tygodnie a od ostatniej @ 5 :)

O rany witam was babeczki:D!🌼 Jak się ciesze, że juz jestescie:D! W sumie ciężarnych jest nas juz trzy, oczekujacych dwie;) Vall i arla, proszę sie postarać:p dynia gratuluje córci, to moje pierwsze, Ty już doświadczona jesteś wiesz co i jak, a ja taka jeszcze świeża, nie wiem czego sie spodziewać:D! Miska, ja widzę, że my wszystkie łacznie z dynia mniej wiecej w tym samym tygodniu jesteśmy-czyli ok. 3, a licząc od daty OM w 5;) opowiadajcie!:D! Jak samopoczucie, piersi, mdłosci i tak dalej?:D! Ja na razie tylko bóle jajników, ogromniaste nabrzmiałe piersi i baaaardzo rzadki ból w krzyzu:)

Miśka_26, mimo, że dla mnie to też trochę nielogiczne jest, liczmy lepiej, że jestesmy w 5, bo tak właśnie policzy to ginekolog, wiec nie ma potrzeby robić zamieszania;) Zajrzę na Allegro, bo przestałam sie miescić w jakikolwiek swój stanik:(. A i tak biust byl juz niemały...

Nie ja jeszcze nie zaliczyłam wizyty u gina,chciałby jak najszybciej ale mam wrazenie ,ze to jeszcze za wczesnie nawet na USG interwaginalnym nic może nie widac.Zeszłym razem byłam ok 7 tyg. i w nagrode usłysząłm jak bije serce moje córci :) Mnie jajniki nie bola ale tak jakby kujaczasem,piersi sa wrazliwe zwłąszcza brodawki i sutki tak poza tym to innych objawów brak,no moze tez ten kregosłup mnie pobolewa.Troche sie wystraszyłam bo wyczytałm ,ze takie objawy jak to zapowiadaja jakis nieprawidłowosci :O POł dnia wczoraj normal nie przeryczłąm,no ale co ma byc to będzie ;) Pozdrawiam serdecznie ❤️

Katynka jakos lepiej mi po tym co napisałas,bo ja mam podobnie ,wierzę ze musi być dobrze !!!!

Dynia, to chyba czytałysmy inne źródło, bo ja własnie wyczytałam, że to najzupełniej normalne:D! Mało tego wszystkie moje kolezanki, które były/są w ciąży mają identyczne objawy, a wszytko u nich przebiegło/przebiega wzorowo:) Wiec zupełnie sie tym nie martw:) Ja z kolei boję sie jeszcze tak w pełni cieszyć tą ciążą, wiem, że na tym etapie naturalne poronienia to norma:( A do ginekologa się wybieram bo pójde do niego z aktualną betą, żeby zobaczyć jak przyrasta i z progesteronem, żeby wiedziec, czy z mojej strony jest wszystko ok;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować