Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katynka

RODZIMY W PAźDZIERNIKU 2007

Polecane posty

Cześć babeczki:)! Miałam ciężką noc, bardzo źle spałam:(. Było mi niedobrze, teraz rano znowu:(

witajcie :) a mi spało się dziś wyjątkowo dobrze, obudziłam się bez bólu brzucha, bez mdłosci :) tylko piersi bolą..... jak ja bym chciała żeby był już 7 tydzień - jakbm zobaczyło już bijące serduszko - to byłybym o wiele bardziej spokojna...

hej dziewczynki :) No ja andla oczywiscie nie wiem nic, bo za wczesnie!! Ale mam pytanko kiedy poczułyście , że się coś zminia w waszych organizmach?? Mi jest ciezko oddzielić pewne \"sygnały\" ewentualne bo mczesto miałąm dziwne obajwy i rpzy owu i pms.. Póki co cały czas kłuje mnie jajnik i w podbrzuszu czuje sie troche jak przed@, no i krzyż..ale to za wczesnie chyba, więc pewnei to normalny objaw pms :(

Miśka, rozumiem Cię, ja się cieszę z kazdego upływajacego dnia, bo myśle sobie, że każdy dzień to krok do przodu i jak powiedziała dynia-większe szanse:)

Vall, ja zrobiłam test przed terminem okresu, bo: bolały mnie piersi i były ogromne bolały mni jajniki bolał mnie krzyż miałam straszną zadyszke po jakiejkolwiek czynnosci (wiem, ze o dośc dziwne, ale nigdy wcześniej tak nie miałam)

No ja mam obajwy podobne, pzo apiersami, które sa jedynie lekko wrażliwe, ale to norma w 2 fazie cyklu (u mnie)..ale po ilu dniach cos poczułyscie..Katynka którego dnia testowałas?? Czy jest mozliwe ze 2-5 dni po już organizm daje sygnały? Głupie pytania - wiem, z ew innym przyapdku te iobajwy ktore mam zrzuciłabym na karb jakiejs choroby, kolejnej komplikacji, ale akurat ten cykl..jestsilnei starnkowy i chyba na siłe się doszukuje jakis objawów..a to zdecydowanie za wczesnie!!! Musze sie wyciszyc i poczekac spokojnie jescze tydzien :)

ja nie miałam wczesniej objawów , dopiero jak zbliżała się @ bolał mnie brzuh - ale w sumie czułam sietak jak przed miesiączką..... jak nie dostałam @ to zrobiłam test i wyszły diwe kreski :) ale czułam sięcały czas tak jakbym miała okres..

Vall, robiłam test jakoś 8-9 dni po owulacji jaką wyznaczył mi wykres i test był negatywny;). Potem robiłam 12 dni po domniemanej owu i byl cień doslownie drugiej kreski, a potem nastepnego dnia i następnego juz jaśniejsza;) Więc z testem poczekaj jeszcze, a jesli już bardzo chcesz wiedziec, to jakies 7-8 dni po zrób betę;) Czytałam, ze niektóre kobiety od razu mają objawy takie o których piszesz;). Powodzenia życzę:)))

no ja bete planuje w przysżły czw, pt. - jakies 10 dni po owu wykresowej i po 10 dniach zazywania luteiny - nie mog epoxniej, bo musze wiedziec czy dalej ją brac czy nie...

Gratulacje dla wszystkich dziewczyn zawsze chciałam być październikową mamą lub kwietniową katynka wiem czemu) dziś mam termin @, ostatnia @ była 28.12, więc czekam choć myślę, że przyjdzie, pozdrawiam

cos mi się namieszalo w tym poście :) miało byc po kwietniową w nawiasie: nie wiem czemu :D

hej Miśka 🌻 bardzo bym chciala tu zostać................

Witam z rana :) Ale u nas zasypało o sniegiem :) Ja dzis tez obudziłam sie bez bólu brzucha i tego nieczczęsnego krzyza mam nadzieję,ze już nie będzie mi dokuczać . Zaraz ide z córa na sanki! Trzymam kciuki za wszystkie dziewczęta !!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

a ja cąły czas mam ból brzucha i krzyża, ale miewałam tak w wieskzosci cykli owulacyjnych :( Nic to, nie jojcze tylko czekam :) p.s. a teraz zmykam do siory - dzis konczy 38 tydz. ciązy :) i jedziemy na wizyte :)

witajcie dziewczyny!!! jestem z lipcóweczek 2007, mnie też na początku mieszalo sie z tym liczeniem wielku ciąży. Faktycznie lekarze liczą wiek ciąży od ostatniej miesiączki, czyli mniej więcej dzidziuś jest o 14 dni młodszy, bo wtedy dochodzi do owulacji i może dojść do zapłodnienia. wklejam wam link do tabelki, wg której bedziecie mogły obliczyć \"wiek ciąży\" i dzidziusia. Musicie wpisać tam tylko swoje daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki i długośc cyklu http://hektor.umcs.lublin.pl/~mhacz/dziecko/ pozdrawiam

Gość Kochane istraa
mam nadzieje że sie nie pogniewasz , skopiowałam link który podałaś wrześniówkom 2007 bo to liczenie wieku ciązy wszystkim sprawia kłopot a ten link super!!! pozdrawiam

Gość Kochana istraa
oczywiście 🌻

Gość folicum
witajcie laseczki ja moge sie dolaczyc , dwa dni temu zrobilam test i pokazaly sie dwie kreseczki, nie powtarzalam go bo chyba nie bylo sensu, test raczej w ta strone nie klamie, do gina mysle ze zawczesnie isc bo to bylby dopiero chyba 3 tydz. swoja date przypuszczalnego porodu sama obliczylam na podstawie ostataniej miesiaczki, ktora mialam 26 grudnia bylby on 2 pazdziernika , w przyszlym tyg do gina mam pytanie dziewczyny, w ogole nie mam pojecia jak sie odzywiac jem bardzo malo, w ogole jestem szczupla i nie chcialabym zbyt duzo przytyc, jak wy sie odzywiacie? pozdrawiam

pozstaram sie na stale do was przylaczyc i dzielic sie spostrzezeniami u mnie zaczelo sie bez zadnych objawow, zdziwilo mnie tylko ze piersi zaczely mnie tak wczesnie bolec, nie mialam typowych bolesci brzucha jak na okres, pobolewal mnie ale takimi skurczami i raczej slabiej niz na okres, teraz boli mnie nawet podobnie jak na okres i czasami czuje klocie

folicum witaj, a kiedy robilaś test? ja na dziś mam termin @ na razie mam niewielkie plamienie i ból brzucha ale inny niż zazwyczaj, ja chyba zrobię test w sobotę jeśli do tego czasu nie przyjdzie okres

iti jeśli jutro nie będzie - to rób test :) i nie czekaj do soboty :) ja chyba musze przenieść się na topik - wrzesień 2007 - bo tak jakoś wychodzi, chociaż nie wiem jak to jest liczone..........

Witam was kobietki :) Może do was dołącze jeszcze nie wiem 100%...Okres mam mieć w nastepnym tyg ..Boli mnie lewy jajnik,mam temperaturke (37,2),no i robi sie mi niedobrze przez niektóre zapachy np. moj ulubiony perfum :) Mam nadzieje że wyjda 2 kreseczki :)

taka jedna - co do perfum mam to samo :) Miśka ja mam cykle 28-29 dniowe, a dziś jest 29dc, więc wszystko może się zdarzyć jeszcze

No widzisz Miska, jednak wrzesień:)) Folicum, a ja dzień przed Tobą, czyli na 1. października:D! Wazny temat poruszyłaś...Ja mam wagę wyjsciową 54,5 i tez nie chciałabym przytyć za duzo... Myśle, żeby starać sie jeść po prostu zdrowo i bardzo rozmaicie:). Na sniadanie np. płatki owsiane z orzechami, chleb pełnoziarnisty z szynka lub serem, jakis twarożek, czy cos... Na przekąski głownie owoce, sałtki owocowe i warzywne, jogurt, itp... Na obiad mięsko najlepiej niepanierowane lub rybkę z tradycyjnymi dodatkami, reszta czyli podwieczorek i kolacja taka jak w pierwszej częsci dnia...jakas zupa, bo ja wiem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować