Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katynka

RODZIMY W PAźDZIERNIKU 2007

Polecane posty

Gość destiny
Witajcie dziewczynki :) Nie mam pojecia kiedy mam termin ;) Ostatni okres mialam 11.12.2006. Ale przedwczoraj (23.01.2007) bylam na USG i pan doktor powiedzial,ze jest to gora 3 tygodniowa ciaza. Pecherzyk ma 4mm. Beta hcg rowniez 23.01 miala wartosc 1700. Wiec chyba moge nalezec do grona pazdziernikowych mam? :) Czy moze bedzie to sam koniec wrzesnia? Gubie sie w tych obliczeniach ;) POzdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze do czestego sklikania!

Gość destiny
a jesli chodzi o objawy: boj jajnikow, bol krzyza, czasem mdlosci. Piersi nic a nic. Suszy mnie strasznie. Wiec pije duzo wiecej niz wczesniej. Jem chyba mniej. Raczej nie mam apetytu. Za obiad najchetniej jem zupe. Martwi mnie ten bol podbrzusza. Nie jest jakis strasznie mocny. Nawet troche mniejszy niz w trakcie okresu. Co jakis czas cos mnie tam zakluje. Mam nadzieje, ze to standard! No i SENNOSC, oslabienie. Spac moge wciaz :)

cześc dzieczyny, bardzo chciałabym do Was dołaczyc, ale muszę jeszcze czekać :( @ mam dostac 04.02, mam nadzieję, że nie dotanę

Cześć Destiny:D! Obawiam sie, że rodzisz we wrześniu jednak;). Mnie tez niepokoją te bóle, bo u mnie są czasem bardzo intensywne, ale podobno to normalne;)

Gość destiny
Hej Katynka :) hm. no moze faktycznie we wrzesniu..Ale pozdrawiam serdecznie! i trzymam za Ciebie kciuki :)

jesli chodzi o odwzywianie nie mam na mysli wielkiego szalu i zmienianie diety o 180 stopni, ale ja sie niestety fatalnie odzywiam i musze troche to zmienic by dziecku i sobie nie zaszkodzic a test zrobilam w 4 dniu spozniajacej sie miesiaczki caly czas liczylam ze dostane aha i ja tez tak mam ale dopiero od wczorak strasznie mnie suszy

tzn. mailam na mysli ze bardzo mnie suszy, jak nigdy hehe oprocz kilku przypadkow :)

posluzylam sie tym linkiem i wpisalam te dane i porod wypada mi na 30 wrzesnia, ale tym sie nie kieruje bo tak naprawde to nie wiem kiedy bylo zaplodnienie :)

bo dziś jest mój 29dc, a ja mam cykle 28-29dc, więc dziś jest pierwszy dzień spodziewanej @, zrobię test jeśli do jutra wieczór @ nie przyjdzie. Ostatnia @ była od 28.12

folicum, to chyba po prostu więcej warzyw i owoców, wartosciowych, czyli pełnoziarnistych weglowodanów (ciemny chleb, ryż brązowy, makaron pełnoziaristy, płatki owsiane), chude białko i wapń (mięsko, ryby, nabiał, jogurty). Tyle i bedzie dobrze:) Ja właśnie zjadłam miche sałatki owocowej:) A jutro rano lece na betę i progsteron-wyniki będa na poniedziałek, na wizyte u gina;)

Widzę,ze grono sie powiekasza:) Z tego co piszecie,to wydaje mie się,ze te objawy o ,których piszesz Destiny to jednak norma :) (bardzo mnie to cieszy) Ja nie mam apetytu tak do popludnia,potem zaczynam nabierac ochoty na rózne cudeńka :D CCo do diety to jedzmy racjonalnie i to co nam sprawi przyjemnosc ,nie ma sensu faszerowac sie czyms mega zdrowym,zeby potem pól dnia przesiedziec nad wielkim uchem.Chodzi mi oczywiscie o 1 trymestr,wiadomo owoce i warzywa,ale jak mamy ochote na coś to nie róbmy sobie tortur ;) Wiem z doswiadcznia,ze to az takiego wpływu na przyrost wagi nie ma .Ja przytyłam w ciazy 10 kg także wynik bardzo zadawalajacy:) Jadłam wszystko ale z umiarem :)

ahaa czy orientujecie sie, czy zwykle badanie moczu wykaze ciaze czy moze choc w najmniejszym stopniu ja zasugeruje?

Dynia, a ile ważysz teraz jeśli mozna zapytać? masz rację, lekarze zresztą mówia, żeby sie do niczego nie zmuszać zwłaszcza w I trymestrze;)

Nie, zwykłe nie, bo musi byc robione pod katem zawartosci bety HCG, a co sie stalo??

a nie nic takiego, ale pytam tak orientacyjnie myslalam ze moze hociaz bedzie troche odbiegal od normy nic zapytam sie jeszcze gina

Katynko,co do moje wagi to hmmm pozostawie bez komentarz,nie jest taka jaka bym wymarzyłą sobie chcieć :O Ale mam 181 cm i te fałdki tu i uwdzie uchodza :)

Co ty kombinujesz folicum?:p Ło Dynio, wysoka babeczka z Ciebie ja niestety jestem prawie o 20cm niższa to i każdy kiogram bardziej widac;)

destiny - ja miałam ostatnią @ 17.12 i mi wychodzi termin 23.09 - więc Tobie na pewno też wrzesień :) chcoiaz tydzień może się przesunać i już będzie październik Dziś przestał mnie boleć brzuch, czasami tylko go czuje (bo od 14.12 - czułam ból ciągle, jakby na miesiączke ....) teraz wieczorkiem jakieś mdłości mnie złapały :) a tak poza tym czuje się super....

Miska to super :) Katynka jestem tu i tu :D Powiem Wam szczerze,ze ja specjalnie za mdłosciami nie tęsknie,troche sie ich namiałam zeszłym razem i nie moge powiedzięć,ze to miłe doswiadczenie :O

Katynka ,mnie rano nie bołał,teraz znów zaczłą.Ale nie jest to jkos specjalnie mocno,cos tam czuje ale nie zeby mnie skręcało ;) A no-spa Ci pomaga i jak często ja łykasz?

Łykam jedną dziennie...wiecej nie chcę, bo kurcze zawsze to jednak tabletki są... ale rzczywiscie czasami by się wiecej przydało...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować