Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annabellll

doradca handlowy ds. kart kredytowych.

Polecane posty

Gość annabellll

Dostałam propozycje pracy jako przedstawiciel handlowy ds. kart kredytowych. Czy ktoś z Was pracuje na takim stanowisku? Prosze o opinie bo nie wiem czy się decydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja pracowałam jako konsultan ds. kart. U mnie wyglądało to wt en sposób że logowałam się do systemu ze swojego prywatnego komputera w domu i tam miałam namiary z call center,że ktoś była zainteresowany kartą. Ja robiła tzw. drugie telefony, czyli dzwoniłam i umawiałam się z klientem na spotkanie najczęściej u niego w domu. Zwaracali mi kasę ze telefon oraz od każdego podpisanego wniosku i od każdego klienta pozyskanego samemu. Praca conajmniej dziwna ja wytrzymałam ok. 3 miesiące, później dostawałam coraz mniej namiarów i było już to po prostu nie opłacalne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam jako doradca d/s kart kredytowych. W poniedziałki praca w biurze - książka tel do ręki i dzwonienie po różnych firmach i instytucjach celem umówienia się na spotkanie. reszta tygodnia wyjazdy po całej Polsce i prowadzenie tych spotkań, na których musiałam spisać jak najwięcej umów o karty. Był tel służbowy, samochód w zależności od osiąganych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×