Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ważka222

zmarszczki mimiczne

Polecane posty

Gość ważka222

Znacie jakiś dobry krem pod oczy, który by sobie z tym naprawdę radził? Ja mimo 26 lat mam wyraźne, bardzo widoczne zmarszczki w okolicach oczu, zwłaszcza jak się śmieję. I mam wrażenie, że się pogłebiają w zastraszającym tempie... Obecnie stosuję Nivea Visage Q10, wiem że jest dla kobiet powyżej 35 roku życia, ale i tak mi nie pomaga. Wcześniej też próbowałam różnych kremików, m.in. Loreal przeciw zmarszczkom mimicznym i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiazzzz
może jestes za mloda na takie silne kremy i zamiast pomagac szkodzą??? Sprobuj nic nie kłaśc przez jakis czas, niech skóra odpocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka222
Miałam taki etap, że nic nie stosowałam, ale wtedy było jeszcze gorzej, skóra mi się bardzo przesuszyła. Czy jest w ogóle jakiś skuteczny kosmetyk na te ohydne zmarszczyska, czy tylko chirurgicznie daje się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbux
najlepiej sie nie smiej wcale :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresuj się kremami Ystheal i Eluage Avene (do kupienia w aptece). stosuje się je na noc, zaś krem na dzień musi mieć wysokie filtry UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka222
Dzięki justa, pierwszy raz spotykam się z tymi nazwami, ale spróbuję, może wreszcie nie bedę przestawała się uśmiechać po spojrzeniu w lustro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monina
Ystheal jest super, sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlddddd
Justa a pisze ze te kremy noc ok a na dzien z filtrami jaki? mam 22 lata i cere mieszana w kierunku normalnej,nie mam zadnych zmarszczek wiec czy np physiogel moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
kosztują te kremy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUSINESSWOMAN
KREM BOTOX, WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK MIMICZNYCH L'OREAL, MIKRODERMABRAZJA FIRMY EVELINE LABORATORIES SKIN GENIUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotki robią miau
A dla 23latki? Mam mimiczne widoczne juz i pod oczami.Nie wiem jak to zatrzymac!! (nie chodze na solarium poprostu mam wrazliwa skore) :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlddddd, krem z filtrami wybierz spośród firm: Avene, Bioderma, SVR, Vichy, La Roche Posay, Iwostin Solecrin (te kremy mają najlepszej jakości filtry). kremy z filtrami można stosować niezależnie od wieku. a jeśli nie masz jeszcze zmarszczek, to na noc wystarczy krem nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlddddd
justa wielkie dzieki za odpowiedz:) skoro nie mam jeszcze zmarsczek to kiedy zaczac stosowac preparaty przeciwzmarszczkowe?czy wtedy keidy juz sie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zauważysz pierwsze oznaki, że skóra staje się mniej jędrna. albo po 25 r.ż. zapobiegawczo (w tym wieku zwykle i tak już ma się zmarszczki mimiczne). natomiast wcześniej wystarczą kremy z filtrami, to najlepsze kremy przeciw objawom starzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlddddd
dzieki jeszcze raz:) wogole to Ty jestes niezawodna,taka chodzaca wiedza ;) jeszcze raz serdecznie dzieki z porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×