Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

ech i ja poległam - bo zjadłam dzis na sniadnie dwie kromki białego chleba z masłem i z dodatkami :( Ale dostałam książkę Dr. Atkinsa.... inarazie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie byłam sama - witaj w klubie Kobiece:) Coś chyba to nie czas na rygorystyczne diety - chciałoby się powiedzieć - ale tak sobie można mówić i mówić, a potem wygląda się tak jak ja:O. Ale na szczęście wczoraj ćwiczyłam na rowerku i twisterze i wypociłam z siebie chyba z 5 litrów:P. Dzisiaj też chcę ćwiczyć, a co do diety, to zjadłam oczywiście 2 jajka i grejpfruta jak na razie. Kobiece, a Ty jesteś dalej na norweskiej, czy myślisz o Atkinsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dzisiaj to na niczym nie jestem, bo jak pisałam wczesniej zjdałam na śniadnie chleb z dodatkami, a teraz zjadłam czerśnie... ech i tak sie ciesze - bo tez cwicze, więc nic straconego, największa gwarancja do sukcesu jest sport... więc dzis też ide na basen , tak jak byłam w czoraj :) Ale jednak dla mnei nejskuteczneijesza dietą była Atkins... i cóż nie wiem po co kombinuje z innymi dietami jak mi i tak nic nie wychodzi... a na atkisnie jest tak łatwo wytrzymac i waga leci w dół... więc jak mi chłop przynióśł ksiązkę to narazie czytam i sie przygotowuje psychicznie.... ob na atkisnie sa najwiażniejsze te pierwsze dwa tyg... a mi tak szkoda nie jeśc tych pysznych czeresni i truskawek ... no ale cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też czereśnie dzisiaj jadłam:O Ale jak tu nie zjeść, jak rosną w ogrodzie, są takie soczyste i czerwone i po prostu kuszą, tak samo jak poziomki w ogrodzie:O. No, pocieszam się, że to jednak owoce a nie słodycze:P. Chociaż...cukru też pewnie mają dużo, no ale są chociaż zdrowsze... Trzeba się jakoś usprawiedliwić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie od 4 dni pije ocet jabłkowy(chociaz chcem go zucić) do tego dietka i ćwiczenia przez 4 dni i już 1,5 kg znikneło. nie duzo ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje drogie. Zaczynam łapać doła - chyba zaczynam miec zastój poważnie. Musze to jakoś wytrzymać ale zaczyna mi brakować motywacji. Chyba powinnam zwiększyć wysiłek fizyczny jak myślicie? POOOMMÓŻCIEEE plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody feniks wlacz ruch koniecznie sporo juz schudlas i zawsze takjest ze pozniej waga spada znacznie wolniej wiec sie nie zalamuj i nie poddawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Na reszcie dzisiaj trochę chłodniej, bo wczoraj to tak duszno było, że oddychać się nawet nie dało. Wypiłam sobie kawkę i zjadłam 2 jajka, a teraz przymierzam się do prasowania, dużo tego, więc ze 2 godz mi to zajmie :O. Może mi ktoś pomoże?:P Życzę Wam miłego dnia bez wpadek dietetycznych;) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece jakis skandal z ta poczta dzisiaj mija tydzien no nic nie poradzimy moze dzisiaj dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece ksztalty
no wlasnie, masakra z ta poczta, ech nie wiem co oni sobie wyobrazaja i tak jest caly czas od tego momentu jak byl strajk... do mnie kartki nawet przychodza z 3 tygodniowym opoznieniem ze szczecina do warszawy... maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jestescie ?jak tam wasze diety kobiece masz juz plyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka ale mam dzis strasznie dużo pracy i nie miałam czasu wcześniej do was wpaść :( a pozatym akna nie doszła płyta :( i nie wiem dlaczego.. przeciez juz dawno miała być. Akna a może adres pomyliłaś czy coś... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mysle ze powinnes przejsc sie na poczte i zapytac moze tam jest :(jak by bylo cos z adresem to by wrocila juz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam:) Ja jakoś nie piszę, bo tak nie mam za bardzo o czym:O. Nic nie chudne, nie obżeram się tylko jem tak w normie, ale to nie żadna dieta, ćwiczę. Tylko ta pogoda mnie dobija. Takie duszności. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago ta pogoda nie sprzyja ani diecie ani cwiczenia tez nie mam na nie sily ale probuje ruszac sie na ogrodzie z dziecmi jakas pilka to chyba troche pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech , witajcie i ja zbyt optymistycznie nic dziś chyba nie napisze, poporstu czuje sie jak jakaś wypluta z energi zupełenie, pogaoda ! o matko ! straszna w warszawie. Jeszcze rano było słońce jak się obudziłam a niecałą godzinę później szaro i brudno.... strasznie a na oczy to ja ledwno widze. Akna przejde sie na poczte z chłopem... troche dziwne że nie doszło a zagineło... choc na poczcie kradną :( wyczuli coś dziwnego i zakosili.... bo to nie możliwe by tyle czasu szło:( Pozatym ja próbuje też zbyt dużo nie jesć... ale co z tego jak żadnych zasad sie nie trzymam.... Ani atkinsa, ani niełączenia...l porpostu niczego... może dziś pójde na basen po pracy , jak nie będe miała zbyt dużo do roboty w pracy... troche się poruszam bo oczywiście po wekkendzie bgrzuszek urusł :( ech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam u mnie po wekendzie tez nie najlepiej a do tego nie mam na nic sily chetnie bym poszla spac :( a z ta poczta to jakies jaja juz nie wiem co myslec adres wpisalam taki jak podalas w ulicy zamiast s watawilam ś ale chyba tak mialo byc co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabsztyńska, tak miało być :) ech to ja się pomyliłam - moja wina :( a jak wkoncu napisałaś? heheh chyba do ciebie wroci :( ech cośnie jest mi dane cwiczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie napisalam rabsztyńska dlatego wszystko ok ,pewnie jakbym wyslala zwykly nie polecony to juz by bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech - no cóż .. wkażdym razie już dawno powinno być.... czy polecony czy nie... w końcu to nie poleciało do USA...... ech mniejsza.... poczekamy, ja pójde na poczte.... A co tam u Ciebie Akna? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak nie dojdzie w tym tygodniu wysle jeszcze raz a u mnie jakos nie bardzo nie mam natchnienia na diety wieczorami opycham sie bobem ale go uwielbiam no i juz zaraz bedzie sie konczyl wiec nie umiem go sobie odmowic :( i ostatno byla @ wiec nawet brzuszkow nie robilam moze dzisiaj sie uda ale mam 5 dzieci razem z moimi i caly czas chodze sprzatam i robie jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widze, że nastroje wszystkie mamy chyba takie same:O. Czytałyście ten topik o tabletkach For Slim? Co wy o tym myślicie? Bo ja sobie tak myśle, że kupie te tabletki, będę je łykać ok.16.00 i potem będę już tylko dużo piła. Jeśli naprawdę hamują łaknienie to może pomogą mi poskromić apetyt wieczorem. No a jeśli nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą, a fortuny to to też nie kosztuje, tak więc spróbuję. A o efektach będę pisała. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się da zjedzcie coś rano i koniec duzo pijcie a jak was atakuje głód to cytrusa jakiegoos albo cukeirk amietowego ja stosuje rano sniadanie i oboiad 800kcal czasem mniej czasem 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady. Ja właśnie rano zawsze mało jem, w południe jakaś przekąska, a zaczynam po południu i tak do wieczora coś. I chcę właśnie to zmienić. Zaczęłam dzisiaj od konkretnego śniadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh - ja tak samo uwielbiam bób, i też sobie nie załuje bo myśl że jest on tylko dostępny bardzo ktrótko w dostępnej cenie też mnie przeraż i go jem.... truskawki były i już sie kończą... zaraz się skończa czersnie i tyle no i bób :) oki jak nie dojdzie \\to jak będziesz chciała - bo wkońcu to sa koszta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago - no nie wiem jak to z tymi tabletakim, nie czytałam o tym ,a le powiem ci jedno koło mnie stoją 3 preparaty wspomagające odchudzanie i ja je przestałam barc bo zaczeło mis ie to wydawać bezsensu... ale spróbuj bedziesz naszym królikiem d\\swiadczalnym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece kształty, ja też kupiłam kiedyś Bio CLA, nawet całego nie zużyłam, bo żadnych efektów nie widziałam, a byłam tylko zła, bo to jednak dość drogie, jak się bierze po 3 tabletki dziennie. Jakby te For slim były drogie to nawet najlepsze recenzje by mnie nie przekonały do kupna, szkoda by mi było pieniędzy, bo i tak w takie cuda zbytnio nie wierzę. No ale to grosze...więc co mi tam, spróbuję. Ale wiem, że to i tak na nic, jeśli się nie pilnuje diety, żadne cuda nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki U mnie porazka - mam takiego doła że szok - ZASTÓJ NA CAŁEGO Już powoli mnie zaczyna to męczyć - newt deko nie drgnie w dół!! Co do tabletek to uwierzcie mi strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×