Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

starajace sie 1-5 cykli- zapraszam na ploty

Polecane posty

witam. znajdzie sie ktoś?bylam na innym topiku, ale teraz coś mi się nie odpala. u mnie za kilka dni 4 podejście. w 1 wariactwo na maxa- lezalam z nogami do gory, bzykanko co 2 dni, bron boze codziennie, bo plemniki beda za słabe :). 2 dni po owu mialam juz wszystkie objawy ciąży :). a @ i tak przyszła. 2 cykl na spokojnie, chociaż też byłam pewna ze juz, zwłaszcza że w dniu @nie dostalam jej, tylko lekkie plamienie i tak przez dwa dni. @ przyszła 10 min po zrobieniu testu ciążowego. 3 cykl- 3 @ i wielki płacz. Wyobraźcie sobie mine mojego męża gdy go obudzilam chlipaniem w poduche w niedzielny poranek o 5 czy 6 rano... Szczęśliwy nie byl. ale na pocieche usiadł do kompa i kupil mi testy owulacyjne. wiec na dniach bede na nie sikać. a jak u was? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja odstawiłam w grudniu tabletki, ale teraz mam dylemat, bo szykuje mi sie praca (może coś z tego będzie) i nie wiem...a za kilka dni wypada owulacja! Jestem w rozterce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja matka glupich
Ja sie staram juz 9 cykli i chodze jak bomba zegarowa,bo powinnam dostac @a spoznia sie juz 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam różne cykle 38-41...ciekawe jak będzie tym razem! Ale cóż.....narazie czekam na rozmowe kwalifikacyjną....w sumie fajna robotka - operator wprowadzania danych. pozdrawiam~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem inny. Z zawodu jestem opiekunką, a że bardzo ciężko znaleźć pracę w żłobku, więc od kilku lat pracuję na czarno u prywatnych rodzin. W sierpniu dogadalam się z koleżanką ktora ma firmę ze podpisze ze mna umowe i bede jej zwracać koszty mojego zatrudnienia. a jak juz bede w ciązy to ide na zwolnienie i zus mi bedzie placil pensję. no i zwracam jej te koszty już od sierpnia, a dzidzi nie widać, nie słychać...a pieniążki uciekają. już teraz sama nie wiem czy nie lepiej było sobie odkładać tej sumy. no ale jakbym od razu zaszła i straciła pracę to zostaniemy z mężem z jego pensją, i kredytami do spłacania. i umieramy z głodu wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się starałam aż 8 cykli! I dopiero po zastosowaniu testów owulacyjnych udało się za drugim razem. Szczerze polecam. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×