Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

agencje opiekunek w warszawie- nie dajcie sie nabrać

Polecane posty

Witam. Jestem nianią z zawodu i zamiłowania. Jakiś czas temu zmieniałam pracę( rodzinka się wyprowadziła poza warszawę), i przeszłam się po kilku agencjach. To co oni piszą na swoich ulotkach to bzdury. Wszystki agencje twierdzą, że ich nianie są poddawane różnym testom, sprawdzana jest karalność i oczywiście są niepalące. Totalna bzdura. skontaktowalam się z 6 agencami. 5 z nich odwiedziłam. tylko w jednej z nich mialam jakąś rozmowę, pani zadala mi kilka pytań ( w tym takie np: czy bije pani dzieci?, czy lubi pani dzieci?) Dno. Nikt nie poprosił mnie o namiary do moich pracodawców, nikt nie spytał czy palę ani czy byłam karana. Po prostu wchodzę, wypełniam ankietę i juz mogę być świetną, sprawdzoną na wszystkie sposoby nianią. Szczyt osiągnęła jedna pani ktora wysłała mnie na rozmowe do rodziców dziecka nie spotkawszy się ze mną osobiście, tylko bardzo prosiła żebym jej nie wkopała i nie mowila tego rodzicom. po tych doświadczeniach wolę sama poszukać pracy na własną rękę, i dzieki Bogu nigdy nie mialam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pedegogika. ukończyłam studium medyczne, kier. opiekunka dziecięca. zawsze chcialam zajmować się dziećmi, ale myslalam raczej o domu malego dziecka. Mialam tam poł roku praktyki, i bardzo bym chcialam tam pracować. niestety, bez znajomości to niemożliwe. Pochodzę z olsztyna, więc tam też pracowalam, niestety trafiłam na dziwnych ludzi. co miesiąc odcinali mi po kawałku pensji- a bo miesiąc był krótszy, a to pieniędzy nie mieli, kilka dni byla babcia wiec tez trzeba odliczyć itp. po pol roku mialam dosyć i odeszlam. przeniosłam się do warszawy. Pracowalam 4 lata u jednej rodzinki, 2 dzieci, jak odchodzilam 3 bylo w drodze. do tej pory się kontaktujemy. Potem był kolejny bobas przez dwa lata, a teraz od roku mam cudną dziewuszkę. rodzice planują kolejne dziecko, ale ja tez mam taki zamiar, więc nie wiem ile jeszcze u nich popracuję. Jak na razie umowiłam sie z szefową ze o ile w ciąży będę czuć się dobrze to do 6 miesiaca chcę pracować. Teraz czekamy kto pierwszy zajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaWieczorek
Zgadzam się z koleżanką po fachu - nianią-minimonia! Ale z tym zastrzeżeniem, że z mojego doświadczenia wynika, iż tak działają w większości te duże, niby "renomowane" agencje, które szczycą się wysokim poziomem usług traktują pracowników w ten sposób! Ja pochodzę ze Szczecina i tu odwiedziłam kilka agencji opiekunek , te duże potraktowały mnie jak robotnice , informując jedynie,że mają bardzo wymagających klientów i że nie wiedzą ,czy sobie poradze!!! gdzie CV mówi samo za siebie! także rozmowa była bardzo nierzeczowa...w stylu czy mam doświadczenie w pracy za granicą, a co to ma do rzeczy????i już byłam w bazie! Mocno zaś zdziwiłam się po wizycie w malutkiej firmie , która też zajmuje się Opiekunkami , tam konsultant mnie trzymał chyba 30 minut zadając pytania w stylu czy interesuje się tematyką rozwoju dziecka, były scenki typu co bym zrobiła, gdyby... i test psychologiczny niby prosty, a wypadłam przeciętnie... Myśle,że jednak te małe zwracają uwagę na dobry poziom usłu bo nie mają takie przemiału kandydatów, i warto o tych agencjach mówić, bo wierze,że im zależy nie tylko na swoich finansach ale też dobru obu stron! Po 3 dniach dostałam telefon, potem kurs pomocy przedmedycznej i obecnie opiekuję się 3 -letnią Amelką u fantastycznych ludzi! Podaje namiary ETW (etw.szczecin.pl) naprawde warto ,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Helli
Wlasnie dzwonilam - biuro zamykaja o 16 a komorka o numerze ze strony nie istnieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarson
Jeśli komuś będzie potrzebna nie tylko pomoc do dzieci, ale również sprzątanie firma www.czystydom.info.pl świadczy kompleksowe usługi, a przede wszystkim sprzątanie w mieście Warszawa. Polecam, przemiła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wieczorek
Do Helli Biuro jest czynne do 17:00 zaś komórka istniej, nie rozumiem skąd takie informacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanFinance.pl
Witam, Zapraszam do wyszukiwania interesujacych uslug na www.AgencjeOpiekunek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, przez wiele lat pracowałam jako niania, obecnie konczę studia magisterskie na kierunku Pedagogika. Rozmawiacie o Agencjach Opiekunek, w takim razie serdecznie zapraszam na spotkanie u mnie w biurze. Jestem pracownikiem właśnie jednej z takich Agencji i chetnie służę pomocą w znalezieniu fantastycznych pracodawców. Wierzcie mi, że troche się nagadacie jak się spotkacie ze mną. Od niań oczekuję profesjonalizmu w tym co robią, ale także zamiłowania do zawodu niani. Zapraszam Agencja Opiekunek "My też mamy dzieci w Piasecznie, ul. Młynarska 19 lok. 103, tel. 22 750 40 53, biuro jest czynne od 10:00 do 18:00; Weronika Sikora P.S. Bardzo dokładnie sprawdzamy referencje niań, a zaświadczenie o niekaralności nie zawsze jest mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, przez wiele lat pracowałam jako niania, obecnie konczę studia magisterskie na kierunku Pedagogika. Rozmawiacie o Agencjach Opiekunek, w takim razie serdecznie zapraszam na spotkanie u mnie w biurze. Jestem pracownikiem właśnie jednej z takich Agencji i chetnie służę pomocą w znalezieniu fantastycznych pracodawców. Wierzcie mi, że troche się nagadacie jak się spotkacie ze mną. Od niań oczekuję profesjonalizmu w tym co robią, ale także zamiłowania do zawodu niani. Zapraszam Agencja Opiekunek "My też mamy dzieci w Piasecznie, ul. Młynarska 19 lok. 103, tel. 22 750 40 53, biuro jest czynne od 10:00 do 18:00; Weronika Sikora P.S. Bardzo dokładnie sprawdzamy referencje niań, a zaświadczenie o niekaralności nie zawsze jest mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalamama
WERONIKOS, zdecyduj się, albo jesteś pracownikiem ("(...) jestem pracownikiem takiej agencji"), albo właścicielką ( "(...) zapraszam do mnie do biura"), bo już się sama pogubiłaś. Przed wysłaniem redaguj to co piszesz na przyszłość, a nie będzie wpadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projektNiania
ProjektNiania.pl to nowy, innowacyjny portal służący kojarzeniu Rodziców szukających opieki dla swoich Pociech z osobami, które zawodowo pracują jako opiekunki. Rejestracja i dodawanie ogłoszeń na www.ProjektNiania.pl jest i będzie całkowicie darmowe. Wykorzystaj możliwość autopromocji i daj się znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfnbjapjn
Ło matko-to do tego trzeba studia>>>>?????? Same podnosicie poprzeczke a potem szukacie roboty! Szanujcie sie baby-żeby wytrzec dziecku pupe nie potrzeba dyplomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutkaa
hej Ostatnio szukałam niani, a że okazał się to długi i męczący czas zdecydowałam się na skożystanie z Agencji pośreednictwa pracy. Zadna z osób które przedstawiła agencja nie spodobała mi się, i znowu zaczełam sama szukać. Niestety bez skutku, i wtedy zdecydowalam się jednek na nianie z tej agencji, a że miałam do tej niani numer to zatrudniłam jąbez wiedzy agencji. Czy mogą mi coś zrobić, i będę musiała zapłacić kase. Dodam że agencja wie że ta osoba u mnie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensinspiracji
12.05 Warsztat Twórczej Aktywności ZAPRASZAMY Rodziców Dzieci od 0 do 1,5 r.ż. na Warsztat Twórczej Aktywności „Wyzwól w sobie kreatywność Jeżeli Jesteś Mamą/Tatą/Opiekunką Dziecka w wieku 0-1,5 i chcesz: odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko, wyzwolić pokłady kreatywności i ciekawych pomysłów na każdy dzień ze swoim maluchem, wzbogacić Wasze zabawy i sprawić, by wspólnie spędzany czas był pożyteczny i atrakcyjny, a zabawy twórcze i rozwijające dowiedzieć się, jak zaszczepić, inspirować i wzmacniać twórczą postawę Dziecka, jak przez zabawę zachęcać je do poznawania siebie i swoich możliwości, a także poznawania Ciebie i WasW prosty sposób, w domowych warunkach, bez dużych nakładów dostarczyć sobie i Dziecku niesamowitych wrażeń i niezapomnianej zabawy, przenosić dziecko w inną rzeczywistość- świat zaskakujących doznań sensorycznych, symbolu, dźwięku, ruchu, poznać twórcze i rozwijające zabawy dla Twojego Dziecka i całej Rodziny, zdobyć solidną porcję wiedzy psychologicznej nt. twórczych zabaw z dzieckiem, na kilka godzin stać się dzieckiem ten warsztat jest dla Ciebie Gdzie? W centrum Warszawy (adres w mailu zwrotnym, po zgłoszeniu) Kiedy? 12 maja 2012 r. (sobota) godz. 10-16.00 Jak? Tylko Rodzic/-ce, bez Dzieci, w luźnym, wygodnym stroju, z kocem lub karimatą Cena: 150 zł/osoba, 200zł/ para płatność przelewem (dane w mailu zwrotnym) W cenie:materiały niezbędne w trakcie szkolenia, kawa, herbata, zimne napoje, ciasteczka Zapisy: aneta@sensinspiracji.pl (proszę podać imię i nazwisko, termin warsztatów, wiek dziecka), w tytule maila proszę wpisać: Warsztaty Rodzice 0-1,5 12 maja. Zgłoszenia przyjmujemy do 9-go maja Warsztat prowadzi Aneta Janowska mama 10 miesięcznej Misi, psycholog, terapeuta, trener, certyfikowany ICC coach, specjalista wczesnej interwencji terapeutycznej, kontakt 501 649 174 Wszystkie zabawki i przedmioty, czyli to co Państwo wytworzycie własnymi umysłami i rękoma stanowić będzie Państwa własność, tzn. zabieracie je do domu jako podarunek dla swoich Dzieci Chcesz być kreatywnym rodzicem ? ZAPISZ SIĘ! http://sensinspiracji.pl http://sensinspiracji.pl/warsztat-tworczej-aktywnosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam agencje co znajduję się w Warszawie na ul. Grzybowskiej baby&care , ale to moje zdanie. Dno i beznadziejne pytania co do niczego nie prowadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury jestem nianią z kilkuletnim stażem, z szkoleniami,zdolnościami muzycznymi i plastycznymi, byłam w kilku agencjach w Warszawie. Jak się chodzi po agencjach bez renomy i z ofertami za pół darmo to tak jest,( takie mogę wymienić ciurkiem jak i te w których Panie specjalistki wypowiadające się bardzo by się zdziwiły). Jestem nianią i zarabiając 3500 nie ma mowy o tym by ktoś z ulicy( nie niania,przypadkowa osoba, )przeszła rekrutacje. Referencje są sprawdzane osobiście niekiedy. Ludzie szukając niani za tak ciężkie pieniądze prześwietlą nianie lepiej niż były mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna5
Czasem warto skorzystać z pomocy http://agencjapromyczek.pl- agencja opiekunek warszawa ma się wtedy pewność że są to sprawdzone osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza25
Osobiście korzystałam z usług agencjipromyczek i jestem mile zaskoczona szybkością i jakością usług.Juz na drugi dzień po wysłaniu formularza kontaktowego spotkałam się z przedstawicielką żeby podpisać wszelkie potrzebne dokumenty i sprecyzować jakiej osoby poszukujemy.Po kilku dniach moja córcia miała już super opiekunkę która zajmuje się nią do dnia dzisiejszego:)Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś jest zainteresowany skorzystaniem z oferty agencji reklamowych? Wiem, że w jednej z nich szukają nowych twarzy, zainteresowane? :) http://www.4mat.pl/kariera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może tu polecić naprawdę sprawdzone agencję, takie którym zależy na sprawdzonych opiekunkach i są chętni do pomocy nie tylko rodzinom, lecz także opiekunką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdą jest to, że wszystkie agencje są złe. Ja skorzystałam z agencji http://www.agencjadudek.com/ - poza nianią mam również stamtąd gosposie i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz opiekunki to napewno warto sie zainteresowac http://www.asysteo.pl tu masz liste sprawdzonych niań z referencjami więc nie ma ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozalkaNowak
Rzeczywiście szukanie niani to czasochłonne zadanie, a przy tym bardzo odpowiedzialne. My dostaliśmy z polecenia namiar na serwis http://otoniania.pl/ i tam właśnie się rejestrowaliśmy. O tyle jest to bardzo fajne, że można sobie podglądać te profile, porównać doświadczenie i wybrać interesujący nas region.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×