Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

o lkarnitynie słyszalam tylko tyle ze przyspiesza spalanie tłuszczu. szefom urodziła się córa, ale to raczej wynik tego że kochali się przed owu, a w trakcie juz nie, nie sądzę wiec zeby syrop tu coś zdziałał. znalazłam jeszcze taką stronkę http://www.umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html można poczytać sobie w wolnym czasie. Dziś mam 10 dzien cyklu, więc owulacja się zbliża, a tu mnie taka opryszczka dopadła ze hej. Mąż ucieka jak od zarazy, bo jeszcze nigdy nie miał tego wirusa i sie boi złapać. Jak do owu mi nie zniknie to chyba bede musiała jakąś torbe na głowe wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie znalazłam. chodziło Ci pewnie o L-Arginina info na tej stronce którą ci podałam. sama własnie siedze i czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam PCOS i testy mi nigdy nie wychodziły :-( niestety owu mam pewnie 2-3 razy w roku... w tym cyklu zakupiłam mikroskop owulacyjny na sline i sprawdzam w ten sposób..zobaczymy co wyjdzie-jak narazie lipa-znowu bez owu-18dc i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej clotka. mozesz napisac cos więcej na temat tego mikroskopu? gdzieś już o tym słyszałam, ale tylko tyle ze coś takiego istnieje. jak to działa? i nie wiem też co to jest PCOS. ja testy stosuję dopiero pierwszy miesiąc, na razie nic nie pokazały. w poprzednim miesiącu mierzyłam tempke, ale też nie było żadnego skoku przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam testy
testy owulacyjne. Niby miesiączkuję regularnie ale jakos nic z tego nie wynika. Chciałam sprawdzic, czy faktycznie dobrze wyliczam dni płodne. Utwierdziłam sie w przekonaniu. I.. nadal nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko clotka ale zasypałaś wiadomościami. Ja dzis znowu sikałam sobie do kieliszka i robiłam teścik na owu. Kreska jakas jest, a raczej cień kreski. chociaż i tak lepiej niż poprzednio, bo wtedy był cień cienia :) i tylko ja go widziałam, mąż nic nie dojrzał. co wy na to żeby założyć staraczkową tabelkę? ja mogę zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick--------wiek--------cykl starań-------najbliższa @-------miejscowość minimonia-----28-----------4-------------17.02------------warszawa kto się dopisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu, z ta torba to chyba nienajlepszy pomysł :P Ja dzisiaj jakaś taka rozlazła i czekam na nowy cykl. Własnie zamówiłam testy , nabazgrałam tabelke i zaczynam się starac. Styczeniowy cykl mogę chyba spisac na straty..... Mam totalna skleroze i zapominam o tabletkach, dzis nastawiłam sobie przypomnienie w komórce. Zaraz wchodzę na stronke która podałąs. to jak dzisiaj staranka? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisz mnie do tabelki. wiek 35 cykl 1 termin @ 01-02 ha i dzisiaj nie mam :D czy myslałaś żeby zmienic nazwe topiku ? może byc mylaca, testy owszem ale tu tylko nie o testach. pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.. staranka... mężowi też się pomysł z torba nie podobał, ale nadal patrzy na mnie jak na obcego( mam pół górnej wargi potwornie spuchniete), i nie wykazuje ochoty na przytulanki. Może chociaż od tyłu pójdzie hi hi. Podobno to pozycja sprzyjająca zapłodnieniu, bo i penetracja głębsza, i nasienie umieszcza sie jakoś blisko szyjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia-----28-----------4-------------17.02---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------1-------------01.02------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za ciebie trzymam, oby @ sie pojawiła najwcześniej za rok!! a czemu stwierdziłas ze celuję w chłopca? przed owu to w dziewczynkę przecież, a tak wogole to wszystko mi jedno co bedzie, nie celujemy jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj serdeczne dzisiaj !! jak starania? ja dostałam @ i mam kiepski nastrój, boli mnie brzuch i ogólnie chyba wszystko dzięki za zyczenia, ale czułam ze ten pierwszy to był taki bardziej informacyjny, ale w lutym chcę się bardziej przyłozyc. ja celuje na dziewczynkę :D Tobie tez się moglo udac na córę skoro przed owulacja, ale pozycja od tylu rzekomo sprzyja chłopcu , bo niby szybciej docieraja do celu. w każdym razie życzę brzuszka :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek 28-cykl starań 23 (!!!) najblizsza @ niewiadomo kiedy bo mam nieregularne @ ale tak ok 14 lutego -miejscowość-wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, też siedzisz tak póżno, ja mam dzisiaj @ i nie mam ochoty nawet na spanie, tak sobie trochę podczytuję starajace sie o 3 dziecko, robisz jakies wykresy, żeby wiedziec kiedy masz owulację ? ja około 14 będe na etapie prób, moze Ty juz będziesz z brzusiem , czego Ci oczywiscie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero skojarzyłam Cię z postu na temat mikroskopu .... Przykro mi ze nie masz regularnych cykli, stosowalas moze jakieś tabletki ? Mnie lekarz przepisał jakies na wywołanie owulacji i pomogło zaszłam zaraz w tym cyklu co tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka nawet nie wiesz jak bym chciala ujrzeć II na teście...ale chyba nie jest mi to dane...wykresow nie robie bo przy pco nie ma sensu...ile to ja juz leków brałam to szkoda gadać...nawet piłam wspomniany guajazyl na rozrzedzenie sluzu-jego smak pamiętam do dzisiaj -po proStu O-C-H-Y-D-A!!!!ale czego sie nie robi dla tyvh dwóch kreseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia-----28-----------4-------------17.02---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------1-------------01.02---------- --? clotka---------28------------23-----------14.02-------------wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! strasznie zalatany dzień dziś miałam, bo pomagałam wybrać pierścionek zaręczynowy dla mojej siory :) ale bedzie miala niespodzianke w walentynki- pewnie sie poryczy :) Ja- neczko jakie tabletki dostałaś na owulację? bardzo jestem ciekawa, ja niby za 2 dni powinnam mieć owu, a na teście taka bladziocha ze ledwie ją widać. clotka, dopisałam cię do tabelki, mam nadzieję ze szybko z niej znikniesz :) buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotka napisz czy ten guajazyl naprawde działa, i po jakim czasie mniej wiecej. ja z reguły mam gęsty śluz, i raczej mało, więc może dlatego nam nie wychodzi. teraz biore wiesiołka, ale na razie nie widze efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze coś. znacie sie troche na temperaturach? za dwa dni powinnam mieć owu, a temp od początku cyklu stoi na 36,1- 36,2. trochę chorowałam na początku cyklu, i boję sie ze wcale mogę nie mieć owu teraz. kiedy tempka powinna skoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca28
hej starajace sie :) wyglada na to, ze mi udalo sie za pierwszym razem (w czwartek robilam test ciazowy i pozytywny :) ) robilam test owulacyjny clearblue (wieczorem, po 4 godzinach nieoddawania moczu) no i 12 i 13 dnia wyszly mi 2 kreski a przytulanki byly 12 i 14 dnia mam nadzieje na dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca28
a dodam, ze najpierw ta kreska na tescie owulacyjnym byla gruba, a pozniej jeden brzeg sie zrobil ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratualcje oczekująca!! ale mieliście farta, ze tak za pierwszym razem wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i raczej nastaw sie na chłopca;) skoro przytulanki były w dzień owulacji, to prawdopodobnie bedzie chłopiec, na dziewczynkę trzeba się przytulać tak ze 2 dni przed owu, a pozniej juz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×