Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Jasne , że jest nadzieja!!!:D Laseczki a może skusicie się na pice ziólek ktore pobudzają prace jajników co? Ja pije na likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego. Niedopbre jak cholera ale co tam! dla zdrowia i dzidzi wszystko!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
Moluś - mozesz napisac co to za ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocella23
własnie Moluś podaj co to za ziółka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! ja piję tą Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki ( z książki: \"Powróćmy do ziół leczniczych\"), antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr !! Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie I jeszcze tą polecam Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, parzyć pół godziny, odcedzić i pić szklankę przed snem. Za mieszanke ziół ktorą pije zapłącilam niecłe 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
kupujesz to wszystko w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaassder
Molus dzieki bardzo za podanie ziolek :) ja chyba zaczne pic :) w koncu ziolka nikomu nie zaszkodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa79
cześć dziewczynki,dołączam się do was.Ja mam za soba pół roku starań ,wiem ze to niby nie dużo ale załamka jest.Oby było tak że po kolei każda z nas w końcu napisze,że sie udało.Zycze wam i sobie tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocella23
dziewczyny piszecie ze nue mozecie zajsc ale wogole nie piszecie co wam dolega jakies problemy z hormonkami z jajnikami czy co??? podzielcie sie ja mam problemy z hormonami tzn za duzy poziom testosteronu, owlosienie nadwaga , łysienie ale nie mam stwierdzonego PCOS czekam na wizyte u gina pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa79
Moja pani doktor powiedziała,że dopiero po roku starań powiino sie zacząć robic badania zaczynając od nasienia męża,wiec nie wiem czy to ja mam problem czy mój M.Na badaniu usg niby wszystko ok.Wiec bede cierpliwie czekać te kolejne pół roku,ale jak sie okaże że trzeba bedzie sie leczyc to bede zła ze rok straciłam.Oby tak sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda nie waptece tylko w sklepie zielarskim haaaassder jasne ze nie zaszkodza. Mi się poprawiła cera hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
nowa - jesli nie chcesz czekac to poprostu powiedz swojej gin ze chcialabys juz zaczac robic badania. Ja żałuje za nie poszłam wczesniej do lekarza, bo byc moze teraz juz bawilabym swoje dzidzi, a tak czas ucieka w zawrotnym tempie a ja czekam i czekam i nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
dzieki Moluś, wypróbuje. Cere tez mam w nienajlepszym stanie wiec dobrze by było gdyby i na to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
nie wiem co ja mam jeszcze zrobic by udalo sie za 1 razem skoro jak mam okres mnie nic nie boli to jestem zdrowa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz mam czas zagladnac. w ciaze wbrew pozorom nie tak latwo zajsc nawet jak ma sie okres i nic nie boli:) piszcie co tam z wami. ja chyba do tego zielarskiego sklepu sie wybiore. na innym forum slyszalam ze kobitkom od razu udalo sie po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba je samemu mieszac
czy gotowe mozna kupic???wazne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny. Mozna się dołączyć? u mnie na dniach bedzie 4 podejście. myslalam ze jakoś prościej bedzie z tym bobasem, ale okazuje sie ze trzeba sie niezle nameczyć. Czy oprócz ziółek bierzecie jakieś prochy? bo ja biore olej z wiesiołka, len, wit.E i magnez. a no i folik oczywiście. no i próbuje ustalić owulację testami, ale jak na razie coś blada ta kreseczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny. Mozna się dołączyć? u mnie na dniach bedzie 4 podejście. myslalam ze jakoś prościej bedzie z tym bobasem, ale okazuje sie ze trzeba sie niezle nameczyć. Czy oprócz ziółek bierzecie jakieś prochy? bo ja biore olej z wiesiołka, len, wit.E i magnez. a no i folik oczywiście. no i próbuje ustalić owulację testami, ale jak na razie coś blada ta kreseczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!Minimonia znowu sie spotykamy;)Ja na razie oprocz folika i oleju z wiesiolka nie biore nic i ludze sie ze jak na razie to moja psychika blokuje dzidzie-chyba za bardzo chce.Testy owulacyjne tez robie i niby one pokazuja ze owulacja jest a pozniej 14 dni przychodzi @ wiec wydawaloby sie ze wszystko dziala.Ale chyba tak prosto nie ma, bo jak na razie 3 cykle i nic.A 3 z przodu wieku juz jakis czas temu przekroczylam wiec zegar tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitkii w piątek! Ale jestem dzis 😴 do -trzeba je samemu mieszać- Ziólka kupujesz w sklepie zielarski , wsypujesz sobie zawartości torebek do miski i mieszasz. Ja wymieszane zióla powkładałm do słoików(w sumie chyba 3 słoiki wyszły) i zakręcam by niewywietrzały. A prze tez w słoiku :) Sypie 3 łyzki ziólek i sie parza i wtedy mam zestaw na cąły dzień :) Wydaje mi się, ze tak jest prościej bo jednak muszą się one parzyć 3 godzinki. minimonia- łykammagnez, olej z wiesiołka ( musze kupić nowe opakowanie bo już mi się konczy!) i kwasi owkors :) Testy też mam zakpione ale jescze ich nie używałam. testy kupiłam w necie bo w aptece strasznie drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałą napisaca A to wazne!!! NIE W\\OLNO PIC TYCH ZIÓŁEK JAK SIĘ BIERZE JAKIES HORMONY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa79
O matko.Naczytałam sie o tyłozgięciu szyjki macicy,też mam tę przypadłość.Wiem że teoretycznie nie powinna to być przyczyna trudności w zajściu w ciąże ale już troche zgłupiałam.Jeżeli jakiejś dziewczynie gin powiedział ze to może być przyczyną to już sama nie wiem..... Musze sobie znależć jakiś inny cel do realizacji żeby ciągle o tym nie myśleć.W tym miesiącu i tak nici ze staranek bo wyjeżdżam na tydzień i to jest właśnie ten tydzień,kiedy prawdopodobnie bede miec owulacje,@ mam dosyć regularne,więc nie mam większego problemu z wyliczeniem.Co do ziółek, to ja już foliku nie łykam nawet,brałam przez pierwsze 3 m-ce a potem już przestałam.Może warto zacząć coś tam popijać.Pozdrawiam gorąco i piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
hej kobietki! Witam w ten pochmurny i szary dzionek! Jak tam humorki, dopisują? Co do ziółek to napewno warto spróbowac, jesli nie pomogą to i nie zaszkodzą, chociaz w nadmiernych ilosciach tez moga byc szkodliwe. Ja, jak na razie nic nie łykam ani nie pije, ale chyba czas zacząć, moze cos to da? Słyszałam własnie ze zioła mogą zdziałac cuda i ze niejednemu pomogły. POzdrawiam was serdecznie i piszcie, piszcie....BUZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Izolda! :) i co skusisz się na ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibuleczka
Witam Dziewczyny!!!:D A na co jest olej z wiesiolka i gdzie sie go kupuje??? Pierwszy raz slysze a widze,ze polecacie...Ja lykam folik,witamine E (przeciwporonna,lekarz moj kazal) i to wszystko-staram sie zdrowo odzywiac. Zaczelam sie juz leczyc tzn.robic wyniki na TSH,LH itd.itp.Potem na chlamyde test,moj malzonek tez bedzie potem badany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa79
Bibułeczko,trzymam kciuki za twoje badania i informuj nas co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam sie na czarno;)!! Pije wlasnie kawke z mlekiem i buszuje po topikach:) Pozdrawiam wszystkie Staraczki!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no tak ze przed spaniem ta jedna a przed jedzonkiem tamta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×