Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MRNEMO

Dlaczego polskie laski tak się nie ubierają ?

Polecane posty

Gość meheret
raczej wdzianko jak z dziweksu;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati Srati
co w tym ubiorze niby fajnego???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie
??!! normalne skóropodobne beznadziejne spodnie, białe płaszczyki to naormalka, nic oryginalnego i ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.
Ale teraz na ulicy trudno znaleźć laske inaczej ubrana niż kozaczki + krótkie spodnie. To już przestało byc oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati Srati
z tym ze na zachodzie sie tak ubieraja to tatalna pomylka moze w niektorych szczsiach zachodu ale to w minimalnej ilosci ja naprzyklad jestemz zachodu i niezauwazylam lasek w jakis skurzanych spodniach i plaszczykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego kraju jestes
moze z jakis południowych.. wiec nie byłoby w tymnic dziwnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyślałes o tym, że może mają inny gust i nie podobają im się takie ubrania? Jedni są fanami skórzanych spodni, a inni mają torsje jak je widzą. Mi na przykład się one nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytunia
a co w tym fajnego ? bo ja tam widzę 3 tyłki jak idą do samochodu - chodzi o te spodnie ? ja jakoś widzę od cholery takich lasek , każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie my faceci chetnie
bysmy sobie popatrzyli na takie skórzane pupcie ? super lacha na tym filmie! MIODZIO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flapjack
To Włoszki z tego co widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
widac tam jakąs rejestracje samochodu zaczynająca sie chyba od liter AC ... i dziewczyny cos mowia co prawda nie najlepiej slychac. ale czy to włoski.. to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly turki w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flapjack
to wloszki, widze przeciez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flapjack
ile razy mam pisac? To WLOSZKI, tak samo kraj : WLOCHY . Bosh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
wg mnie porusza się bardzo seksownie! Widac jak jej sie "pupcia" ladnie kręci! Super seksowna laseczka! FlapJack - skoro tak dobrze znasz zachodnie rejestracje, to moze nawet podasz nam miasto ? bo mi te AC kojarzy sie z AC Milan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde nie moge
Ale bez sensu topic.. i co za idiota lazl za laska i kamerowal przez minute jej tylek, no jakis sfrustrowany chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde nie moge
poza tym jedzcie sobie na zachod i zobaczcie jakie tam sa laski! Wrocicie do Polski szybciej niz wyjechaliscie z wywieszonymi jezorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ubieramy sie tak bo poprostu my mamy dobry gust hehe:P. Na zachodzie wieksza polowa ma problemy z nadwaga wiec gdybys tam pojechaj i zobaczyl polowe z nadwaga w takich obcislych ciuchach to wracal bys szybciej niz wyjechales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaaaaaaaa
dziewczyna dziwnie chodzi w tych spodniach.... a pozatym nie wiem czy zauważyliście ale ona ma w nich diure na tyłku przez która prześfitują różowe majtki... i chyba dlatego to kamerują ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sobie jaja robi z dziewczyna, bo dziewczyna ma dziure w spodniach ! a Wy sie tym podniecacie? nie kumam tego tematu, tez mamy tak jak ona dziury na dupie sobie zrobic ?! :) bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALPHAFANKA
Chyba macie cos z glowa idiotki . Wielkie znawczynie mody sie znalazly, pojecia o ubieraniu sie nie macie, nie mowiac juz o firmach . Przeciez to sa spodnie MISS SIXTY ! Firma MISS SIXTY ma wlasnie taki czerwony znaczek na tylku ! Jakie majtki!? Zalosc. A dziewczyna wyglada bardzo ladnie tylko trzeba miec odpowiednia figure zeby sie tak ubrac.Ze spasionym dupskiem to sobie mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
anfanka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie calkiem calkiem, ale dziewczyna juz nie bardzo :P szla jakby w gacie narobila. jak sie zaklada cos takiego trzeba najpierw nauczyc sie w tym chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie - to nie żadna dziura! ;) Ale gościu mnie rozbawil - dziura przez ktorą widac majtki, ;)))))))))) CO ZA FANTAZJA !!!! super dowcip! :) Wg mnie laska porusza się bardzo seksownie i mja calkiem niezła figurę , nawet jeśli nie jest za szczupla (za gruba też nie) to przynajmniej potrafi podkreślić swoje \"atuty\", naprawdę ma zgrabną pupcie.. i nie vardzo rozumien co jest nie tak w jej \"poruszaniu się\". Wg mnie wszystko laski (przynajmniej te kobiece) tak chodzą... P.S. Jeszcze jedna MISS SIXTY dla potwierdzenia (czerwona dziura też coś :) pękam ze smechu - prawdziwy znawca mody! :D http://img111.imageshack.us/my.php?image=e965tn3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewielka poprawka do mojej powyższej wypowiedzi - wg mnie LASKA JEST IDEALNA , po ponownym obejrzeniu filmiku stwiedzem że laska ma idealną figurę, ani za chuda ani za gruba, ponad to jak mowilem bardzo ZGRABNA PUPCIA i calkiem niezle nogi ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacaa
bo to ubranie tylko dla 'LASEK". Kobiety i dziewczyny ubierają sie w innym stylu, chyba to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×