Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mój czarny nick

Atopowe Zapalenie Skóry

Polecane posty

Spokojnie, jestem idealnym przykładem na to, że z AZS można żyć;) Moja dermatolog przepisuje mi recepty na maści, takie wykonane na miejscu w aptece - w DOZie bez problemu realizują mi takie recepty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 22:13, OliwkaKa napisał:

Na AZS stosuję emolienty exomega control. Długo szukałam odpowiednich środków do pielęgnacji dla siebie. Codzienne mycie to pieniący się żel do mycia, który bardzo dobrze i skutecznie nawilża suchą skórę, oraz łagodzi podrażnienia.

Też znam te emolienty. Są bardzo skuteczne. Na co dzień mam płyn do kąpieli "kojąca kąpiel". Jest idealny bo nawilża i zmniejsza uczucie swędzenia. dolewam tylko jedną zakrętkę do wanny z wodą i gotowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema rękami pod ostatnim postem, ten płyn do kojącej kąpieli to jest must have na sezon grzewczy. Skóra jest ukojona i nie ma juz takiej potrzeby drapania się. Trzeba mieć pod ręką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem tu wszystkim winny jakies sztuczne zale etc ???????????

Wy jestescie zdrowi/e nie wiem. Który ze spazmow nie chcialem myslec ze takie zmagania jeszcze chwile przy biurku znow ich interesuje taki jestes czysty etc. Nie zrozumiesz nic wrocilem z "roboty" przygasilem papierosa wypilem puszke piwa ..... jak najszybciej cokolwiek co odtruwa z metali ciezkich wypicie jednego piwa nie wiem zaryzykowalem drobnym uczczeniem dnia pracy w sloncu z "innymi zdrowymi" troche postudiuje jeszcze wiesz..... jest sezon zbiorow owocow dla studenta taka kompiel sloneczna mnie nie ukatrupi. Tak sobie pomyslalem ktos ulozyl takie proporcji yw na produkcie????? Zadnych spazmow mnie moze pozbawi swiadomosci. Dla zdrowych zebyscie nie dostaly ataku paniki..... tak ze wiesz ????????

Chcialbym przejechac pazurami a do tego astma......znalazlem gdzie jakis produkt naturalny taka sauna. PEWNIE  MNIE WYMYSLILAS.......Tak ze nie wiem zmywanie w rekawiczkach gumowych a najlepiej je wywroc odrazu wyplukaj......wiekszosc scieku fabrycznego .....lub goraca mysl na zlosc zmieniona receptura produktu wczesniej jeszcze innna proporcja witaminowa niech sb konkuruja ze soba tak ??????????
JESTES ZDROWYA  NIE ZROZUMIESZ czujesz bezpieczenstwo w swojej skórze ???????? JA nie czuje w ten sposob.......czujesz satysfakcje?????????????????

Musze liczyc ze jak zjem nie zdrowe rzeczy znam sposoby na odprowadzenie toksycznych substancji tanszym sposobem......

Jak chcesz sprawdz np takie rzeczy : kwas hialuronowy (taki "preparat" rozlacznie) lub koledra jakas niby czarnuszka ...... "zielona" herbata .....z tym ze ta kofeina wypluka witaminy byc moze taa cala antywitamina?????????????? jeszcze mi nie zaplaca za hobby etc juz nic nie mowie lub mowie nieduzo.....

bywa ze zjem mniej tabletki na alergie jeszcze troche Twojego lakieru by ozdobic te tabletki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest klarowna a pewnie nikt z nas nie zacznie ratowac nas samych jak umiesz myslec logicznie??????? jestes zdolny/a myslec w takich temperaturach????????????? Wiec gdy szukasz umiesz znajsc rezult etc znajdzmy sb jakies miejsce np emajl .........Lub ulubiencem ulubienica jest ktos z inna rzadka choroba?????????????????????????????? hm w gdy jestes editable tekst me nie zawieraja jakichs form swiadomosci etc daj znac ?????????? Lub potwierdzcie ze jest wporzadku ze dla nas np z ta cala idealna slaboscia???????????????????? niech ktos za mnie poswiadczy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Odpowiednie nawilżenie . 

Edytowano przez Kalakali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę może pomoże

 

Jak wyleczyć się z drożdżaków, według Waltera Lasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×