Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturalna blondynka

kto ma grzybka tybetańskiego?

Polecane posty

Czy ktoś z was stosuje grzybka tybetańskiego? Ja dostałam go niedawno i muszę przyznać, że bardzo mi smakuje wytworzony w ten sposób kefir ale ciekawa jestem czy on faktycznie pomaga na te dolegliwości o których piszą? A może to tylko zwykły grzyb używany do fermentacji mleka i produkcji kefiru...? http://www.oswiecenie.com/ziolo.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę ci go wysłać jak chcesz ale musi mi najpierw go przybyć :-0 To kwestia kilku dni. Ostatecznie nawet jeśli on nie ma takich właściwości jak o nim piszą to pomaga wytworzyć pyszny i naturalny kefir :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjgjgh
a co on lecy,na co dziala?nie moze mi sie otworzyc na strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYBEK JOGÓW HINDUSKICH (GRZYBEK TYBETAŃSKI) Grzybek ten posiada następujące właściwości lecznicze: 1. Reguluje przemianę materii. 2. Leczy choroby serca i naczyń wieńcowych, zawały, rozkłada cholesterol w naczyniach tętniczych. 3. Leczy choroby wątroby, trzustki i śledziony. 4. Leczy choroby nerek i przewodu moczowego. 5. Leczy choroby dróg żółciowych, rozpuszcza kamienie żółciowe. 6. Leczy wszystkie choroby przewodu pokarmowego, wrzody żołądka i dwunastnicy. 7. Wytwarza antybiotyki i leczy wszystkie stany zapalne. 8. Obniża i reguluje ciśnienie krwi. 9. Wstrzymuje wzrost komórek nowotworowych. 10. Reguluje stany zmęczenia i wyczerpania. 11. Hamuje proces starzenia się komórek. 12. Posiada wszystkie niezbędne do życia witaminy. Sposób użycia dla jednej osoby 2 łyżeczki tego grzybka w słoiku zalać 0,25l mleka nie gotowanego. Po 24 godzinach przecedzić przez niemetalowe sitko i mieszać niemetalową łyżeczką. Mleko wypić, a grzybek na sitku dobrze wypłukać pod bieżącą zimną wodą aż będzie biały i podobny do gotowanego ryżu. Grzybek zalać ponownie świeżym mlekiem na następne 24 godziny. Słoik nakryć gazą i przechowywać w temperaturze pokojowej. Uwagi Grzybek nie wypłukany po 24 godzinach i nie zalany mlekiem traci swoje właściwości i ginie, a zdrowy grzybek po 17 dniach podwaja się i można odstąpić go innej osobie. Jeżeli nie pije się tego napoju, należy codziennie zalewać go nowym mlekiem (tyle mleka aby grzybek lekko pływał). Mleko zmieniamy codziennie. Sposób kuracji Pić mleko przez 20 dni bez przerwy, najlepiej przed snem. Następnie zrobić 10 dni przerwy i znów pić przez 20 dni. W razie potrzeby kurację przeprowadzić kilkakrotnie. Ten skuteczny środek leczniczy zasługuje na uznanie i rozpowszechnianie. Historia Jak głosi pewna historia GRZYBEK MNICHÓW TYBETAŃSKICH przywiózł do Polski profesor Politechniki Gliwickiej, który przez 5 lat przebywał w Indiach. Tam ciężko chorował na raka wątroby, został całkowicie wyleczony tym grzybkiem przez mnicha tybetańskiego. Odjeżdżając do Polski otrzymał od niego szczep tego grzybka. Artykuły zaczerpnięte z \"Poradnika Uzdrawiacza\" Luty 2000 nr 2/87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybka tybetańskiego
nie miałam, ale miałam algi, też fajna sprawa, piłam wodę z nich przez kilka miesięcy, jakoś mi smak pasował, chociaż niektórzy mówią, że jest okropny :D http://www.zwierzaki.bazarek.pl/opis.php/tid,84335/title,algi-morskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry temat
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam grzybka
Szukam kogoś z Białegostoku, kto mógłby się podzielić grzybkiem tybetańskim. Odbiorę osobiście, ponieważ grzybek w zamkniętym słoiku może przetrwać najwyżej 7 godzin, więc z tego powodu nie skorzystam z oferty wysyłkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie czy ktoś ma
Szukam kogoś z Białegostoku, odbiorę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świecące słoneczko
A jak on wygląda? Jak zwykły grzyb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×